Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by forum1nick View Post
    Sada će da ti objasne da oni tada uopšte nisu morali da namještaju jer se Zvezda raspadala...
    A oni danas... pa i sami priznaju da se raspadaju, ali drugi ipak namještaju
    A nisu oni nikada ništa. Zvezda svetski prvak se raspadala za par godina a Partizan gradi Zemunelo. Znaš, Zvezda je nesposobna zato je i uzela sve što jedan fk može, a oni znaju gde zeka pije vodu.

    Ne bih se ja nasladjivao da se oni ne prave ludi, ovako samo otimaj. Još 10 da uzmemo nije mi žao.

    Ovi ostali ne sećam se da su tražili nešto kad je Partizan harao.

    Vojvodina koju toliko pljuju igrača do Jovanćića Zvezdi prodala nije, a u Partizan se slalo djuture.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      A nisu oni nikada ništa. Zvezda svetski prvak se raspadala za par godina a Partizan gradi Zemunelo. Znaš, Zvezda je nesposobna zato je i uzela sve što jedan fk može, a oni znaju gde zeka pije vodu.

      Ne bih se ja nasladjivao da se oni ne prave ludi, ovako samo otimaj. Još 10 da uzmemo nije mi žao.

      Ovi ostali ne sećam se da su tražili nešto kad je Partizan harao.

      Vojvodina koju toliko pljuju igrača do Jovanćića Zvezdi prodala nije, a u Partizan se slalo djuture.
      Nije vam Voša slala igrače ali zato bodove na izvol'te.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Mene aktuelni Radnicki neodoljivo podseca na Jagodinu od pre 5-6 godina.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Mene aktuelni Radnicki neodoljivo podseca na Jagodinu od pre 5-6 godina.
          Pu..pu...pu.... hteo bi ti
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post

            Ovi ostali ne sećam se da su tražili nešto kad je Partizan harao.
            A oni protesti sa kašnjenjem početka utakmice i kazne od FSS zbog toga. Nije da su samo vas kažnjavali.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Pu..pu...pu.... hteo bi ti
              Ne zelim vam istu sudbinu daleko od toga, samo me ova sezona podseca na tadasnju Jagodinu.

              Comment


              • Ma ja ne kažem nismo mi kao klub primer ničega prepoštenog kao ni Real, kao ni Juventus, ali nismo kukavice kao plačljivci iz Barselone i Partizana. Te Franko, pa ovo, pa ono, a ovamo Partizan 86. i 87. titule dobio kako je dobio još se bune kažu da su igrali tad KEŠ Zvezda ne bi postala prvak Evrope.

                Ja od kada sam imao 10-11 godina navijači Partizana se dele.

                Teraju Zeku. Teraju Bjeku. Djurića.

                Uvek su oni kao opozicija.

                Malo mi je muka od tih poštenih partizana. Svi se urotili protiv njih jadni i država i svi a oni vezali 7-8 titula.

                Jebem ti takvu državu koja se okrene protiv Partizana a on osvaja titule.

                šta, Zeka ima intergalaktičke veze i samo u Partizanu znaju posao pa i uz represiju države oni redjali titule jadni.

                Treba biti pošten i reći stvari kakve jesu. Takva i takva je situacija i to je to. A ne praviti žrtvu od tog Partizana od kako znam za sebe.
                Last edited by Cassius Clay; 30-04-19, 23:39.

                Comment


                • Kad niste plačljivci kako kažeš zašto kukate za titulom iz 40. i neke? Ili je samo cilj imati više od Partizana pa pošto-potom otimaj dok je pogodna klima.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    A čiji su to svi mečevi ove sezone regularni?

                    Seci mi glavu ako je svaki Juventusov, Bajernov, Barselonin i Realov regularan. I tamo se igra uveliko 3 za 3 Real deli sad bodove za sledeći sezonu da mu dužnici vrate, a Barselona ima standardno svoje ekipe.

                    Juventus, Bajern... itd.

                    Mančester Siti Man Utd - Utd na poluvremenu kad je video da Arsenal gubi spustio gard.
                    Hoces da te citiram kako si i prosle sezone isto ovo govorio za ovu ili da prestanes da laprdas ovako? A sta reci o nekome ko je u stanju da napise ovo:

                    Originally posted by Uroš View Post
                    Ово нису избори само за Председника, за новe чланове Управног одбора и руководство, већ су ово избори за Црвену звезду. Желимо Звезди да вратимо стару славу и трофеје - кратко је поручио Ивица Тончев.

                    2012.

                    Nego skužili da je lakše da Koki bude u FSS, ovi dole po jugu, a Terza u Zvezdi. I to pričam kao zvezdaš jer me ne grize savest ni malo i da je sreće 10 titula da vežemo pa ne mora niko gledati.

                    Živeo sam za ove dane. Pa ne možete Džaju da hapsite da se izdrkavate sa Toletom bez posledica.
                    I sto Dzaja ne bi mogao da bude uhapsen? Sta je on, neki svetac, pretvorio se u obicnog faraonovog poltrona, ne zasluzuje nimalo postovanja vise.

                    Originally posted by forum1nick View Post
                    Hoće li Partizan biti povlašćen u četvrtom krugu kvalifikacija za LE? Značila bi nam 2 kluba u Evropi sledeće sezone.
                    Ima li Pantić neku analizu?
                    Stvar je u tome sto za to sanse skoro i da nema. Isto onako kako su se hvalili da jedino oni ne zavrsavaju utakmice u Evropi u "sezoni kupanja" sad ce moci da gledaju kako to drugi klubovi nisu mogli ni da pomisle da udju u grupe. Ne moze, bez para i koeficijenta i ako si u dva kola nepovlascen.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Što je priznata Hajduku? I priznala je UEFA? Nek priznaju i Spartaku kao srpsku titulu, ako su oni uzeli te godine, nemam ništa protiv. Vojvodina je deo Srbije.

                      Još 10 godina da otimamo pa da se vratimo na pravo odstojanje. Posle nek se igra fer. Čuj Partizan da prestigne Zvezdu.

                      Posrao bih se po državljanstvu i sutra bih ga se odrekao.

                      Uzeli su mi partizani od 1945. državu, ponos, Kosovo, čast, veru, kulturu, još neka Partizan prodje Zvezdu u fudbalu i da se selim u pičku lepu materinu. Da znam da moram biti ugnjetavan i na tom malom parčetu slobode i srpstva zvanog Crvena Zvezda koja kuca u našim srcima širom dijaspore i kopre nedri, CG i slićčno.

                      Komunističko ime ima, ali duh kluba je duh Sk Velika Srbija osnovanog 1913. bio, biće i ostaće za vek i vjekov.

                      Moj dragi klube kako si osnovan tako i postojiš u našim srcima

                      Last edited by Cassius Clay; 30-04-19, 23:47.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Ne zelim vam istu sudbinu daleko od toga, samo me ova sezona podseca na tadasnju Jagodinu.
                        Velika je razlika i u osnovi i u razvoju situacije. JAgodina je zavisila od samo jednog čoveka, kome je FK bio potreban zbog samopromocije i niko nije imao interesa iz Jagodine da posle njega nastavi, kad je on našao drugu "zanimaciju". Video je da je puno unosnije da se češe o Kolubaru, a što se sporta tiče, nika nije ni voleo fudbal i vratio se "svom sportu". JA sam video da nema ništa od Jagodine, kao fudbalskog grada, kada sam otišao sa više stotina mojih sugrađana na utakmicu Jagodina-Rubin Kazan i skoro da smo mi bili većina na tribinama, a stadion poluprazan. Rubin nije bilo ko....mi smo protiv onih Maltežana napunili preko 12-13 iljada.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Što je priznata Hajduku? I priznala je UEFA? Nek priznaju i Spartaku kao srpsku titulu, ako su oni uzeli te godine, nemam ništa protiv. Vojvodina je deo Srbije.

                          Još 10 godina da otimamo pa da se vratimo na pravo odstojanje. Posle nek se igra fer. Čuj Partizan da prestigne Zvezdu.

                          Posrao bih se po državljanstvu i sutra bih ga se odrekao.

                          Uzeli su mi partizani od 1945. državu, ponos, Kosovo, čast, veru, kulturu, još neka Partizan prodje Zvezdu u fudbalu i da se selim u pičku lepu materinu. Da znam da moram biti ugnjetavan i na tom malom parčetu slobode i srpstva zvanog Crvena Zvezda koja kuca u našim srcima širom dijaspore i kopre nedri, CG i slićčno.

                          Komunističko ime ima, ali duh kluba je duh Sk Velika Srbija osnovanog 1913. bio, biće i ostaće za vek i vjekov
                          Bilo je prpa pre 2 godine kada smo se izjednačili. Digla se tada kuka i motika ne bi li Zvezda isplivala nekako na površinu i vratila prednost u titulama.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Pa ja da sam se pitao ne bi nam prismrdeli na 8 titula. A pošto državu vode idioti i debili dozvolili su tu sramotu da guraju Partizan sa onom gnjidom iz Republike Srpske.

                            Nego ste se nakrali braco moj čim je SCG se raspala došli novi igrači i guraj Partizan do kraja.

                            Kako ti nije glupo da poželiš da FK Partizan bude trofejniji od Zvezde? Je l to tebi lepo zvuči iskreno?

                            Ja bih se šlogirao ne bih to preživeo
                            Last edited by Cassius Clay; 30-04-19, 23:52.

                            Comment


                            • Iskreno, mislim da postovi kao sto su tvoji zasluzuju nekakvu kosarkasku verziju "pomracenja". Stvarno ne mislim da mandrilisanja treba da se tolerisu na normalnim temama, pa cak ni na temi ove fake lige.

                              Mislim, kako zamisljas diskusiju sa navijackim proglasom? SK Jugoslavija, mi smo najjaci, oni ne smeju biti prvaci i slicno.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Hoćeš bubreg evo. Gej prajd može. Hoće Vučić sa šiptarima da radi. Radi. Ne mogu to menjati. Hoće nas jebati svi. Hoće. Pa ostavite nam malo parče slobode u ovoj zemlji da imamo i mi čemu da se radujemo.

                                Ne mora uvek neka manjina većinu ugnjetavati.

                                Eto vam braco basket igrajte i osvajajte svake godine ne dirajte FKCZ.

                                Blond država odredjuje ko će biti prvi. Ako to već radi ja biram fkcz neka ljudima košarka prvaci su evrope.

                                Nećemo se praviti ludi da se klubovi pitaju. Država uvek gura neki klub u slladu sa željama vlasti.

                                Treba KKP i FKCZ da budu all in državni projekti i svi srećni.
                                Last edited by Cassius Clay; 30-04-19, 23:58.

                                Comment

                                Working...
                                X