Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osvajac kupa ide direktno u LE 1 ali samo za zemlje u prvih 15 mesta. One zemlje koje zavrse ispod 15 mesta nece imati predstavnike u LE 1 vec samo u LE 2 i jedno mesto u kvalifikacijama za Ligu sampiona kao do sada. U takvoj situaciju bice 3x teze uzeti dovoljan broj uefinih bodova da bi se uslo u prvih 15. Ova sezona je kljucna....sad ili ko zna kad.

    Comment


    • Pa ove godine će teško do 15-tog.

      Za tako nešto treba Apoel da odigra bledo LE(tipa dve pobede max i da ne prodju grupu) a naši da nabiju bar 7 koeficijent a to je situacija da i Zvezda i Partizan prezime u evropi minimum.

      Ostalo će se ispeglati.

      Kako god mislim da ćemo biti na granici što nikako ne može da bude loše jer i ta LE2 iako donosi manje bodova donosi i mnogo lakše rivale tako da će sve to izaći na isto.

      Jel' imaš možda neku stranicu koja više objašnjava LE2?
      Zanima me konkretno kako se boduje za koeficijent.
      Last edited by Chiwwi; 23-08-19, 16:13.

      Comment


      • Nije nerealno da opet izborimo evropsko prolece. U slucaju da Zvezda igra LS ponavljanje proslogodisnjih rezultata ce biti ravno evro-prolecu u bodovnom smislu, a malo vise srece u zrebu bi jos vise pomoglo da Partizna i Zvezda sakupe vazne bodove. Nemam nisam uspeo da nadjem ali sigurno negde ima, samo tu listu sam nasao.

        Comment


        • Pazi ako u tu LE2 ne ulaze prve dve ekipe 15 liga, ko je onda tu najteži protivnik?

          Onda tu može da se skupi mnogo više tih manjih bodova.
          Ako je to odradjeno proporcijalno težini a mi budemo bili na granici 15-tog onda nije to nikakva šteta.

          Comment


          • Jel definisano da li ce UEL2 donositi isto bodova kao UEL1 kada se gleda koeficient drzave?

            Comment


            • Nije, baš o tome i drobimo sad.
              Ali ja sam mišljenja da ako nosi manje bodova to će biti proporcionalno jačini protivnika pa će recimo Partizan da izadje na isto jer bi u takvoj ligi bolje prošao nego u LE..

              Sad ću ispod da editujem koji tip ekipa ide u LE2..

              Comment


              • Dakle igraju sedmoplasirane ekipe 1-4 lige po koeficijentu a to su kad bi se danas igrala LE2 sledeće:
                Espanjol, Vulverhempton, Ajntraht, Torino.

                Zatim šesta ekipa pete lige po koeficijentu a to je: Nica

                Zatim peta i šesta ekipa šeste lige po koeficijentu a to su
                Spartak Moskva i Arsenal Tula

                Zatim četvrti i peti 7,8,9,10,11,12,13,14 i 15te lige a to su:
                Braga, Vitoria, Anderleht, Gent, Maripolj, Zora, Trabzonspor, Malatia, Utreht, Sparta Roterdam, Austria Beč, Šturm Grac, Jablonec, Brondby, Odense, AEL Limasol, Nea Salamis

                Zatim druga, treća i četvrta ekipa od 15te na dalje a to su:
                Partizan, Hajduk, Voša, Rijeka itd,itd..

                Kapiram da ove malo bolje ekipe ako ih ima uopšte ovde se neće ni cimati oko ove gluposti..

                Ovde bi recimo Voša trebalo opušteno da se plasira a da Partizan osvoji..

                Manje bodova za pobedu i nerešeno ali više pobeda i nerešenih..
                Last edited by Chiwwi; 23-08-19, 17:15.

                Comment


                • Nije još određen način bodovanja u LE2. Pretpostavljam da će donositi nešto manje u odnosu na LE1, što znači da će se teže probijati u 15. Ključno je uhvatiti 15 mjesto do kraja naredne sezone, dok se igraju samo ova 2 takmičenja. Postoji solidna mogućnost za tako nešto ako Zvezda i Partizan zabodu grupe naredne godine, uz recimo solidnu Vojvodinu s Lalatom.

                  Comment


                  • E pa ako je još sledeće godine stari format onda imamo.lepu šansu za 15-to mesto.
                    Našim konkurentima se brišu lepi bodovi.

                    Comment


                    • Zvezda će osvojiti Ligu Evrope ove ili sledeće sezone, ubedjen sam u to. Ako je Slavija iz Praga dogurala do četvrtfinala, mi ćemo do finala. U finalu je sve moguće, nadam se pobedi i trofeju.

                      Malo sreća da nas pogleda, u grupi LŠ da budemo 3. Samo da izvučemo onu Man City grupu što im uvek nameste Šahtjor Šalke i teletabise. To gazimo sa pola gasa.

                      Comment


                      • Teški su protivnici za tako nešto, ali nije nemoguće, pogotovo ako stigne još pojačanja nakon plasmana u utorak.
                        Iz trećeg šešira pada Salcburg npr.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • I Dinamo Zagreb..

                          Comment


                          • Ne znam šta je 10. novembra, najiskrenije..

                            Comment


                            • O ovome možete dalje na : http://www.sportklub.info/forum/show...uligani/page26
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Nije još određen način bodovanja u LE2. Pretpostavljam da će donositi nešto manje u odnosu na LE1, što znači da će se teže probijati u 15. Ključno je uhvatiti 15 mjesto do kraja naredne sezone, dok se igraju samo ova 2 takmičenja. Postoji solidna mogućnost za tako nešto ako Zvezda i Partizan zabodu grupe naredne godine, uz recimo solidnu Vojvodinu s Lalatom.
                                Ja kad sam slusao onog iz Partizana sto se detaljno razume u sve to on je rekao da postoje naznake da ce se bodovi za LE 2 prepoloviti u odnosu na LE 1.....to duplo smanjenje bodova u stvari daje skoro 4x vecu prednost klubovima iz drzava koje se nalaze u prvih 15. Plus ce novcane nagrade za LE 2 biti smesne, a LE 1 ce prakticno biti veceg kvaliteta nego sada plus vise novca....o LS da ne pricam... Ova evropska sezona je kljucna za nas fudbal u, bez preterivanja, narednih 10 godina. Probacu da nadjem vise informacija pa da predstavim kakve nas pogodnosti cekaju ako budemo u prvih 15 i kakva nas muka ceka ako ne budemo.
                                Last edited by tamonajugu; 23-08-19, 18:55.

                                Comment

                                Working...
                                X