Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma nema povratka za partizan,zvezda vosa finale kupa....

    Comment


    • Jesmo mi ovako dobijali,dva sanse,dva golaa.

      Ali ovako nikad niste dominirali i izgubili,i ovolike sanse promasili.
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Cuo me Prosinecki,vidio je da su nesigurni odbrambeni igraci Partizana i ubacio ovog brzog Kasalicu,odmah kazna

        Steta za Partizan,nisu ovo zasluzili,promasili sve zivo Ilic i Diarra
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ovog je uzicka lepinja hranila
          Puni puni ne vadi
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Ovog je uzicka lepinja hranila
            Puni puni ne vadi
            moj covek

            Comment


            • jaoo zamalo 3-0.... partizan se izgubio...

              Comment


              • Crveni sigurno ima vec zuti. E jbg Luka dobru tekmu si imao
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by trigger View Post
                  Ljubo kako te nije sramota da pises ovo? Ko da gubimo 10-0 ima jos da se igra jedna tekma.
                  Nije me sramota da cestitam...a ti ko da ne znas kakav je nas fudbal i koliko je tesko pobediti u revansu 2-0.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Nije me sramota da cestitam...a ti ko da ne znas kakav je nas fudbal i koliko je tesko pobediti u revansu 2-0.
                    Sa gavranom je i 0-0 tesko dobiti
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Sa gavranom je i 0-0 tesko dobiti
                      Zajebi me bre vise ti sa tvojim Stanojem. Ako ne vidis da igram bolje od zvezde,onda nemamo sta da pricamo.

                      Dosta na temu bivseg trenera Partizana. Komentarisi utakmicu.

                      Comment


                      • samo da ne primimo gol do kraja i prolazimo sigurno,nemoze partizan da nas pobedi....

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Sa gavranom je i 0-0 tesko dobiti
                          Nije on kriv sto su Ilic i Diarra promasili dva zicera,nije do trenera nego do lose reakcije odbrane i neiskoristenih sansi,dzaba da je Mourniho trener
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Zajebi me bre vise ti sa tvojim Stanojem. Ako ne vidis da igram bolje od zvezde,onda nemamo sta da pricamo.

                            Dosta na temu bivseg trenera Partizana. Komentarisi utakmicu.
                            ako ti vise volis da igras lepse nego da pobedjujes ... komentarisem ja utakmicu , igramo ocajno sto se prilika tice, 3 igraca igraju dobro i oni pokrecu a oni sto trebaju zavrsiti partiju ne znaju i to je ocajno , Diarra,Ilic , strasno sta nisu iskoristili Ocajno

                            Originally posted by AK47 View Post
                            Nije on kriv sto su Ilic i Diarra promasili dva zicera,nije do trenera nego do lose reakcije odbrane i neiskoristenih sansi,dzaba da je Mourniho trener
                            kriv je sto igra miljko a ne nikola , kriv je jer babun igra zadnjeg veznog, kriv je jer igramo sa jednim spicom. Kod Stanoja tako nije bilo i zato gubimo
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ako im uvalimo u sledecoj jedan na brzinu, imamo sanse, nada poslednja umire. Ajde da smo odigrali ocajno, pa da razumem, ali prosto lopta nije htela u gol, oni 2 suta 2 gola i to je to, a i ne mozemo da dobijemo tekmu sa Babovicem i Vukicem koji 2 lopte nisu primili kako treba..

                              NAPRED PARTIZAN!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Nije me sramota da cestitam...a ti ko da ne znas kakav je nas fudbal i koliko je tesko pobediti u revansu 2-0.
                                Jbg ako tako mislis bar mi Grobari ne bi trebali da se predajemo nikad pogotovo jos kad ima da se igra jos 90 minuta,mada ce sa Grantom biti malo teze ja se nadam da cemo ih razbiti na JNA.

                                Comment

                                Working...
                                X