Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au jebote,mogli smo bar jedan gol da damo.

    Sad Edu ili Markec pa da se izjednaci.

    Comment


    • ma umalo mi da primimo u nadoknadi vremena

      Comment


      • ja necu da psujem ali svaka rec kako,slucajno je psovka 3 put gora...

        Kako je moguce da se svadjaju na terenu ko ce supati , pa Boze je li bitno ko ce dati gol , Dija skida Vukicu cist gol , pokaci li se kod zadnjeg napada mogli smo dati gol , ZVONIMIR VUKIC ubedljivo najbolji covek na terenu ali ubedljivo

        edit : Gospodo anti Stanojevci , kako ono bese za Stanoja , lako je pobedjivati ovakvu Zvezdu ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Robi shvatio da nema leba od lepe igre u derbiju. Odlicno odradjeno prvo poluvreme, mogao je Laza bolje da sutne sa ivice sesnaesterca. Dobijamo glodare kako su oni nas prosle godine u kupu.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ja ne mogu normalno da ispratim utakmicu kad svaki komentator navija za Partizan.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Kakav je posao samo Borja odradio kod gola, a Milunovic smireno u onoj situaciji postigao gol.

              Utakmica nije na nekom nivou, ali ne ocekujem neki kvalitet vec dosta borbe.

              Comment


              • Bolje igramo od cigana dali su gol posle greske Ivanova jbg desava se i ne moze se sa jednim napadacem nikako Markovic ili Edu moraju u igru.Kamara gresi dosta deluje kao da mu se ne igra.

                Comment


                • Лепа једна престава у првом делу фудбалског празника завршена вођством већег клуба.

                  Bogotac Pantela
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Ja ne mogu normalno da ispratim utakmicu kad svaki komentator navija za Partizan.
                    Po cemu si to zakljucio?Mani se te paranojee.

                    U kupu prosle godine,u prvoj utakmici jesmo dali gol,a vi dobro igrali u prvom poluvremenu,ali u drugom poluvremenu smo dominirali i na kraju zasluzeno pobedili.A sada videcemo kako ce biti u drugom poluvremenu.
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Ono sto je lose je da mi ponovo ne resavamo visoki presing vec gubimo lopte. Ovako cemo primiti bar gol do kraja, ako ne i vise. Kasalica mora in, treba nam neki jako brzi, Partizan je nsiguran kada vraca loptebekovima, mogla je bar jos jedna takva situacija biti stopostotna sansa sa brzim i agresivnim spicom. No za sada, kako smo se nadali dobro smo se udali. Samo ne primiti gol do kraja i da pevamo.

                      Edit: Takodje Kadu in, ako treba mesto Evandra, najbolji paser u ekipi. Samo da ima vise snage gde bi nam bio kraj.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Ja ne mogu normalno da ispratim utakmicu kad svaki komentator navija za Partizan.
                        E vidis,meni se uvek cini da komentator navija za zvezdu

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          Bolje igramo od cigana dali su gol posle greske Ivanova jbg desava se i ne moze se sa jednim napadacem nikako Markovic ili Edu moraju u igru.Kamara gresi dosta deluje kao da mu se ne igra.
                          Znamo mi da se ne moze ali koga boli briga kad onaj da ne kazem sta na klupi da ne kazem ponovo sta , kad nama Miljko pored Nikole igra , Miljko , jeste provukao 2 puta loptu ajde nije toliko ni los ali mora Aksentije jednostavno mora , ne moze Babun zadnjeg veznog , covek koji ceo zivot igra ofanzivno on da igra zadnjeg veznog , ne moze Dija sam u napad , ne ide ...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • ma koliko ja videh da nas partizan po nasoj levoj strani unakazi

                            Comment


                            • Sto niko lepo ne kaze pogresio je i Sasa Ilic a ne samo Ivanov?
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Sto niko lepo ne kaze pogresio je i Sasa Ilic a ne samo Ivanov?
                                Zato sto je Sale legenda i da da 2 autogola svi treba da cute

                                Comment

                                Working...
                                X