Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce se uskoro otici na 555. stranu.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Valjda ce se uskoro otici na 555. stranu.
      Na telefonu nemam taj problem. Znači,cenim, nije do naloga.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • EP otkazano.

        Naša liga će se najverovatnije nastaviti kad se steknu uslovi.

        Verovatno i ostale lige kao i LŠ i LE.

        Biće fudbala u izobilju ovog leta.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          EP otkazano.

          Naša liga će se najverovatnije nastaviti kad se steknu uslovi.

          Verovatno i ostale lige kao i LŠ i LE.

          Biće fudbala u izobilju ovog leta.
          Mislim da smo bliži odluci da liga bude prekinuta.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Najnoviji težak incident fudbalskog trenera Dinama

            https://www.danas.rs/sport/najnoviji...renera-dinama/

            Idiot, dok ga neko od fudbalera ne nalupa neće se smiriti.

            Comment


            • Videh Briza proglasise sampionom iako ima jos jedan mec+PO, Zvezda sampion za ovu sezonu kako god okrenes.

              #samoprenosim

              Comment


              • Mi u fudbalu, vi u kosarci. Na ravne casti.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Fudbal mi je abitan zbog ljigavaca na obe strane, samo sam video vest.

                  Stvarno necu imati lepe resi za aktere ako se ovde povede polemika da li da se ponisti prvenstvo. Ovde je cista situacija.

                  Edit: Fudbla ne treba da se igra, basket mora.
                  Last edited by Ricma; 03-04-20, 09:21.

                  Comment


                  • Deo članova Superlige Srbije i Prve lige Srbije je za to da se sve nastavi redovno i igra na svaka tri dana i tako do kraja jula, što onima koji bi počeli sezonu u Evropi u avgustu ne bi dalo ni dan predaha, već bi dobro istrošeni ušli u evropske kvalfikacije, što se ne isplati srpskom fudbalu u celini.

                    Drugi deo klubova je za to da se odigraju samo četiri preostala kola bez plej-ofa. Borba za titulu je skoro rešena, Crvena zvezda ima 11 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Partizan, a u četiri kola bi bilo dovoljno vremena da se vidi hoće li u Evropu Vojvodina, TSC Bačka Topola ili Čukarički.

                    Takođe, bilo bi nastavljeno takmičenje u Kupu Srbije koje je stiglo do četvrtfinala i koje deluje za sada zanimljivije od same lige. Kup bi takođe promenio sistem i do kraja bi se igrao samo po jedan meč.

                    Razmatra se da ove sezone ne bude ispadanja iz Superlige Srbije, već da svi ostanu, a da najbolja dva tima iz Prve lige Srbije izbore plasman u ‘elitu’ i sledeće godine bude 18 klubova, što bi verovatno bio kraj za plej-of koji se više ne bi igrao.

                    Naravno, ovo su za sada nezvanične informacije, čeka se odluka FS Srbije i Zajednice Superlige Srbije.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Aman bre, pa da li tu ima iko sa tri čiste, da li je iko bar sa pola zdravog razuma?!

                      "onima koji bi počeli sezonu u Evropi u avgustu ne bi dalo ni dan predaha, već bi dobro istrošeni ušli u evropske kvalfikacije, što se ne isplati srpskom fudbalu u celini"

                      ...

                      U toku je globalna pandemija, već mesec i po niko nije ni šutnuo loptu, ovo je najveći i najduži odmor koji su profesionalci ikada imali i nađe se neki stručnjak koji kaže da će pun trening i utakmice u junu i julu "istrošiti igrače"?!
                      Odavno se veća glupost nije pojavila kod "genijalaca" koji vode naš fudbal!
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Poznat datum povratka fudbala u Srbiji, baraž sa Norvežanima u novembru

                        https://www.rts.rs/page/sport/sr/sto...ak-30-maj.html

                        Comment


                        • Pokusao sam da nadjem ali nisam uspeo, a bas me zanima da li se negde u nekoj ligi Evrope desio scenario kao u ovoj nasoj.....koliko vidim sve se lige nastavljaju regularno prethodno utvrdjenim rasporedom.
                          A sta tek reci na ovo da cemo biti istroseni u avgustu......dok svi drugi evropski klubovi budu bili u punom trku i formi mi cemo da hvatamo zalet u julu i avgustu jer smo za 4 meseca odigrali 5-6 takmicarskih utakmica.........genijalno stvarno bas u korist srpskog fudbala u celini... Znamo da je zvezda navikla da igra malo takmicarskih utakmica u sezoni i da ce se oni lako prilagoditi vremenskom cajtnotu.....
                          Last edited by tamonajugu; 06-05-20, 20:02.

                          Comment


                          • Nije bas svuda, Francuska je prekinuta, u Engleskoj se jos uvek nista ne zna dok se u Spaniji i Italiji jos uvek predpostavlja.

                            Comment


                            • A jel ce se proglasiti sampion negde, a da se prvenstvo nije zavrsilo regularnim rasporedom ?

                              Comment


                              • PSG je proglasen za sampiona.

                                Comment

                                Working...
                                X