Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igramo ko kurac, al' menjacu sve za pobedu, dosta smo mi dominirali, pa primali golove iz 2 suta. Luka je zver, bravo mali. Micko mora napolje, pun mi je kurac kaljenja, jednostavno je los.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Ajmo sad drugi dio pritisnuti i okrenuti ovo , Partizan bre , Partizan
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Jeste kiksao kod onog gola ,ali meni je Sasa Ilic stvarno igracina,igra vrlo dobro.Mora Partizan malo konkretnije da napadne i trener bi trebao upozoriti onog Babovica da ne davi loptu,covjek gubi vrijeme dok se okrene na lijevu nogu svaki put,mada umije lijepo da predribla igraca(e)

        Zvezda malo konkretnija kada krene naprijed,malo su se nesvjesno povukli jer im Partizan ne dozvoljava da razviju pas igru,ali oni sada vode tako da i nema potrebe za tim,nisam upoznat ima li na klupi kakvog brzeg igraca u napadu Prosinecki,ako ima ja bih ga svakako ubacio jer mi stoperi Partizana djeluju malo nesigurno

        Derbi je derbi,ne gleda se on radi kvaliteta fudbala,nego jer su ti klubovi dio naseg zivota i vecina nas je odraslo uz neki klub,a to nisu Real,Barcelona,Utd,Milan...
        Last edited by AK47; 21-03-12, 19:06.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • E propalo se kad vjeciti derbi prenosi neka televizija koju nema 80% Balkana,kako je doslo do ovoga nije mi i dalje jasno i ovaj RTS je prilicno nesposoban

          Losa igra,dali smo gol i onda se povukli,a vidjelo se da su igraci Partizana grogi posle gola,tu je odma trebalo stisnuti,no sto je tu je,samo da pobjeda dodje
          sigpic

          Comment


          • Tek sad vidim da na klupi nema ni Cadu-a, ni Vini-a, Kas moze da udje i to nam je sto nam je, mozda Veša jos jedino.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Sto nema Kadua? Ja ga malopre prizivao.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Kadu nije u protokolu,vjerovatno i dalje temparatura.Dobro bi dosao od sredine drugog
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Kadu nije u protokolu,vjerovatno i dalje temparatura.Dobro bi dosao od sredine drugog
                  Kazem, najbolji dodavac kojeg imamo, veoma miran. Mada bi ga prebili kao macku.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Mozda je i paranoja za ove sa Arene ali ne daj Boze da gledam na rts-u i da slusam onog blago poremecenog Strajnica (partizanovca)
                    Kamari se vidi da hoce da ide, stvarno lose igra. Vukicu mnogo prostora daju treba odmah da ulecu u noge pa ako je zuti nek bude zuti a ne zamalo da nam da gol.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ovi sa Arene su profesionalci kad ih uporedis sa debilima sa RTS-a ako cemo iskreno
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Ovi sa Arene su profesionalci kad ih uporedis sa debilima sa RTS-a ako cemo iskreno
                        2x puta bolji... Rts je odavno precrtan na mojoj mapi... Izvinjavam se ali moram da opsujem Tijanicu 'ebem ti mater!
                        Uff hvala ti Boze sta omasi Dijara
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • E moj Sasa...2 stopostotne sanse smo promasili. Sad ce biti sve teze i teze.

                          Comment


                          • Hvala ti Ilicu ovo bih ja dao u skolskom
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Velika greota bi bila da ne materijalizujemo ovu dobru igru..Kapitenu moj
                              CZ-JK-Elton John-Diva

                              Comment


                              • Daj bre Aksentijevica u pm -.-'
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X