Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prijatno

    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • To si ti Kondicijo?

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Mlad si ti, ne secas se ta "dva kraja"
        Pa ne biće Partizan i Hajduk. Baš je poenta bila da budu prohrvatski Dinamo i prosrpska Crvena Zvezda. Mislim ja manje mrzim Hajduka, ali Zvezda i Dinamo su ipak dvojka u četvorci i veći rivali, kao i Partizan i Hajduk od Žareta i Parangala do sadašnjeg derbija.

        Comment


        • Hajduku je dozvoljeno da zadrzi srtaro ime zato sto je vecina igraca predratnog Hajduka bila u partizanima i borila se za slobodu njih 11 su i poginuli protiv italijanskih , nemackih fasista i domacih izdajnika, ja sam licno Hajduk nakon Zvezde najvise voleo od klubova. Bilo je u tom gradu, u tom klubu uvek neceg posebnog i sto bi rekao Miljenko Smoje neke posebne veye iymedju fudbala i ovog lepog grada u Dalmaciji.

          Comment


          • Ilija Stolica novi trener Vojvodine

            Doskorašnji trener Voždovca Ilija Stolica u drugom delu sezone predvodiće sa klupe Vojvodinu.

            Jel to liga naprasno postala poštena ?
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Ali Stojkovic igrac godine pored zivih Matica i Sergeja..Kokeza bas izgubio kompas.

              Comment


              • Mislis Tole, posto je Cocky obican Toletov isprdak, da ne kazem poslusnik

                Comment





                • 0:50 Djukic Mažiću - aj pomozi nešto ako možeš.

                  Koliko će biti kažnjen gospodin Djukić zbog pritiska i iznudjivanja sudije da sudi za njega, zbog teranja sudije da bude pristrasan, a to je protivno sportskim načelima.

                  Koja je kazna???

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post



                    0:50 Djukic Mažiću - aj pomozi nešto ako možeš.

                    Koliko će biti kažnjen gospodin Djukić zbog pritiska i iznudjivanja sudije da sudi za njega, zbog teranja sudije da bude pristrasan, a to je protivno sportskim načelima.

                    Koja je kazna???
                    Ja, onako na prvu, razumeh da ga Mažić pita "Šta je s rukom" a ovaj mu odgovori "Polomio, polomio i srećno"....
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Udruzili se masoni i strane službe da uruše svetskog giganta i simbol srBstva, sa ciljem da izgubimo identitet kao narod. Mislim da je to. Kokeza je samo pijun. I Grobar.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Pa je l rekao ili nije Mark? Ja samo slušam, mora da se pojača. Je l to korektno što je rekao “aj pomozi malo ako možeš” i šta bi bilo da je Milojević to rekao?

                        Plakali bi dve i po godine.

                        To je razlika.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Pa je l rekao ili nije Mark? Ja samo slušam, mora da se pojača. Je l to korektno što je rekao “aj pomozi malo ako možeš” i šta bi bilo da je Milojević to rekao?

                          Plakali bi dve i po godine.

                          To je razlika.
                          Nisam mislio ovaj post tebi. Sad slusam i jbt, izgleda da je.stvarno rekao. Naravno da nije korektno, ali nemoj mi te razlike molim te, ista smo mi govna svi, samo se tripujemo da nismo. Ili bar nemoj generalizovati, ja sam postom pucao bas na one najgore. Dosta sam emotivan sto se Partizana tice, ali sam se godinama naucio da.ne napadam, samo kada se branim ili branim klub upustam u beamislene rasprave.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ja ne znam gde ste vi čuli to što pišete, ja sam čuo ovo što je Konstantin naveo da mu se čini. Meni se ne čini siguran sam da je to rekao "polomio, polomio i srećno"...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ebem mu sunce, kao da cujem ono sto vi kazete u tom trenutku, sad sam i ja to cuo. Prvi put sam odmah prebacio na 50u sekundu pa nisam ni cuo kada Mazic pita za ruku. Urose, Urose.

                              Edit: Definitivno je rekao polomio, polomio...
                              Last edited by mark !t zer0; 26-12-17, 16:24.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Ebem mu sunce, kao da cujem ono sto vi kazete u tom trenutku, sad sam i ja to cuo. Prvi put sam odmah prebacio na 50u sekundu pa nisam ni cuo kada Mazic pita za ruku. Urose, Urose.

                                Edit: Definitivno je rekao polomio, polomio...
                                Yes..i ima neko dobacivanje (neko treći koji ih je nadjačao) "Ajde Mažo"....ne čuh ja nigde "pomagaj"....a da je pomogao, jeste
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X