Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Viš da mu legla na vrhovima prstiju.
    Au brt sta ti pises.......pa kakve veze ima kojim delom djona je udario loptu ? On je isao otvorenim djonom pa je isao i to ne moze da se ignorise, a potom je i udario igraca Napretka tim djonom....

    Daj taj hd snimak ako imas bilo bi lepo videti jos bolje da ne raspravljamo mnogo.
    Last edited by tamonajugu; 07-10-19, 11:56.

    Comment


    • Nemoj toliko da se vraćate unazad, Indjija je bila pre toga..

      Znate kako, Benu je dosudjen nepostojeći penal ali to je ako se samo gleda taj detalj izolovano. Ali ako pogledamo celokupnu sliku onda je pravedno dosudjen.

      Zašto?
      -Pa Ben je pre tog penala dobio lakat u glavu pa je tako nokautiran i pobrljavljen skočio posle u svoj šorc pa je to u neku ruku kompenzacija.

      Zli jezici bi sad rekli pa taj lakat nije u šesnestercu! Zašto penal? Nije pravedno! -E, pa taj penal je dosudjen kao kompenzacija za ofsajd.
      Tako da sve je došlo na svoje mesto.

      Pravda je na kraju pobedila..

      Jedan Sony za golmana Napretka i orden za Terzu Donora.

      Comment


      • O tome ti upravo i pricam. Pokazuje otvoreno stopalo - opasnu igru. Logicno kretanje igraca Napretka je da sutne loptu odozdo sto je on i pokusao i tu je nastao kontakt kada je udario igraca Zvezde u predelu dzona sneznog. Dakle igrac Zvezde jeste dobio udarac, ali je prethodno na snazi opasna igra otvorenim stopalom - dakle indirektni udarac za Napredak.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          O tome ti upravo i pricam. Pokazuje otvoreno stopalo - opasnu igru. Logicno kretanje igraca Napretka je da sutne loptu odozdo sto je on i pokusao i tu je nastao kontakt kada je udario igraca Zvezde u predelu dzona sneznog. Dakle igrac Zvezde jeste dobio udarac, ali je prethodno na snazi opasna igra otvorenim stopalom - dakle indirektni udarac za Napredak.
          Ja opet ponavljam, čekam hd snimak da i bolje pogledam situaciju.

          Nisam ja sujetan čovek, uvek sam spreman da priznam grešku ako sam pogrešio.

          Do tada ostaje ovo što sam pisao, da nije faul za Napredak i da je odluka ispravna.

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Pogledao sam Konstantine. Bio je ofsajd.

            Ja sam iskren čovek, ne volim da se služim lažima. Pišem istinu i samo istinu.
            Na osnovu čega tvrdiš da je ofsajd ? Ko je bio u ofsajdu ?
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Nemoj toliko da se vraćate unazad, Indjija je bila pre toga..

              Znate kako, Benu je dosudjen nepostojeći penal ali to je ako se samo gleda taj detalj izolovano. Ali ako pogledamo celokupnu sliku onda je pravedno dosudjen.

              Zašto?
              -Pa Ben je pre tog penala dobio lakat u glavu pa je tako nokautiran i pobrljavljen skočio posle u svoj šorc pa je to u neku ruku kompenzacija.

              Zli jezici bi sad rekli pa taj lakat nije u šesnestercu! Zašto penal? Nije pravedno! -E, pa taj penal je dosudjen kao kompenzacija za ofsajd.
              Tako da sve je došlo na svoje mesto.

              Pravda je na kraju pobedila..

              Jedan Sony za golmana Napretka i orden za Terzu Donora.
              Je li Ben udaren u kaznenom prostoru u prvom poluvremenu, ima li negdje snimak? Čovjek lijevom rukom zamahnuo kao u uličnoj tuči.

              Comment


              • Evo slike:

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Je li Ben udaren u kaznenom prostoru u prvom poluvremenu, ima li negdje snimak? Čovjek lijevom rukom zamahnuo kao u uličnoj tuči.
                  Laktom u glavu.





                  5:53, sramota da nije dao crveni karton.
                  Last edited by Karamazov; 07-10-19, 12:05.

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Evo slike:

                    Jasno, ali PFI kažu:

                    "nema nedozvoljene pozicije ako je odbrana u međuvremenu pokazala nameru da zaustavi igru i tom prilikom imala kontakt s loptom".

                    Ovde je evidentno da igrač Napretka u živom zidu igra glavom u cilju odbrane svog gola....

                    Tako je bilo protumačeno, i ako odbrambeni fudbaler Radničkog (Bondarenko čini mi se) nije imao vremena da skloni ili kako god, a Rodić u debelom ofsajdu, da je gol regularan u skladu sa novim, korigovanim, PFI a tiču se ofsajda.


                    Akcija na 0:25

                    Last edited by Constantin; 07-10-19, 12:08.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Treba snimak naći, igrač Napretka namjerno poteže i udara (ako udara), VAR bi u tom slučaju reagovao sa crveni+penal.

                      Comment


                      • I ovo je ofsajd protiv Radničkog. U drugačijim situacijama se ne svira ofsajd, recimo kao ona kada je Partizan igrao protiv Olimpijakosa u Grčkoj.

                        Nemam sada vremena žurim zbog nekog posla, ali ću kasnije objasniti na šta mislim.
                        Last edited by Karamazov; 07-10-19, 12:15.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          I ovo je ofsajd protiv Radničkog. U drugačijim situacijama se ne svira ofsajd, recimo kao ona kada je Partizan igrao protiv Omlipmijakosa u Grčkoj.

                          Nemam sada vremena žurim zbog nekog posla, ali ću kasnije objasniti na šta mislim.
                          Aha..begaš 'tico
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Ovaj sudija je na.ebao.
                            I naši i njegovi ga kude..

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Laktom u glavu.





                              5:53, sramota da nije dao crveni karton.
                              To je to, dalje je navlačio za nas, ali da je tu dosudio kako treba ništa kasnije ne bi bilo potrebno.

                              Comment


                              • Tim iz Bačke Topole prema našim saznanjima finasiraju Mađari i to sam vrh političke scene. Veliki novac je uložen u kamp i ekipu i očekuje se da će ovo biti tim koji može da pravi rezulate u Evropi.

                                Bilo kako bilo nije šala, to su oni pokazali još početkom prvenstva i bez izgubljene utakmice došli na vrh tabele. Ispred Zvezde i Partizana, ali nekome to smeta očigledno.

                                Sudija Novica Anđelovski svirao je jedan od najsramnijih penala u istoriji srpskog fudbala, igrač Radinčkog iz Niša se baca kao u bazen i dobija penal.

                                Pogledajte tu situaciju i nemojte da se pitate zašto danas – sutra neko neće uložiti novac u srpski fudbal.

                                beogradskiportal.rs
                                I šta sad da kaže čovek ? Neki bubuljičavi kretenčić, koji nije mrdnuo niže od Bubanj potoka, kome je baba od penzije u Win-Win na penzioni ček kupila lap-top, platio domen, skinuo besplatno sajt i uređuje portal sportskih vesti. On ne zna odakle je Radnički, a ko je domaćin u Surdulici...nameće političku dilemu "finansira mađarski politički vrh" i...eto on je novinar. Međutim....ako se malo bolje pogleda ko je autor video snimka, sve bude jasnije...kao i naslov...a u suštini...Tončev tamo, Tončev ovamo..

                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X