Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato znaju prvi da kukaju kad je sudjenje protiv njih kao recimo protiv FCK.

    Comment


    • 3:28 брат Марић

      Цео ЛДП за Звезду хахах



      Анђус .........

      Dogovorili smo da nema Andjusa, Žeksa, jednokratnih fejk profila...
      Last edited by Constantin; 17-09-19, 13:40.

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        Penala van 16, golova iz golauta, pa i situacija kada igrač dosudi penal za svoju ekipu, igranja protiv protivnika kome zabraniš rezervne igrače, pa im onda isključiš trenera... Svega toga je u Tole ligi bilo, ali tada je važno bilo samo jedno... Kako ste sijali sada žanjete.
        Nema nevinih klubova u Sorabiji ali vala ovakav stepen gurke ka tituli nije bio ni u vreme Obilica, a kamo li u vreme Tola, ovoliko preokreta i svega sto ih prati. Pa kad na sve to dodamo trecu zvezdicu presli ste igricu....realno. Tako da se eto i ja pitam sta to "vas" razlikuje od "nas" kad je to u pitanju. No dobro to je rasprava bez kraja....

        Veceras navijamo za Inter protiv Slavije, odnosno Totenhem protiv Olimpijakosa kad je u pitanju status srpskog fudbala na rang listi Uefa. Ako to nekog zanima uopste.
        Last edited by tamonajugu; 17-09-19, 14:12.

        Comment


        • sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Znači o tome odlučuju Terzin i Tomin sin, plus predstavnik Partizana....VAR u najavi
            Last edited by Constantin; 17-09-19, 14:45.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Kamo lepe srece da se nasa liga spoji sa grckom, bugarskom i rumunskom, pa da nijedan klub ne vidi titulu sledecih 10+ godina.

              Comment


              • Pa kad bi mi zajednicki sa tim drzavama organizovali tu ligu ovaj cirkus iz nase lige (ali i iz Grcke, Bugarske..) bi se preneo i na to takmicenje tako da ne znam kakvo bi to resenje bilo osim ako neka cetvrta neutralna stana ne bi bila organizator i glavni i odgovorni urednik. Ne mozes ti kontrolisati Beograd, Atinu/Pirej, Solun, Sofiju i Bukurest sa ljudima koji dolaze odatle.....tu bi svako gledao svoje interese i liga bi se pretvorila u borbu za to koja drzava ce da ima najveci uticaj na organizaciju lige. Sve u svemu ne znam ni kako dodjosmo do ove teme ali ajde Ja sam svakako ZA ovako nesto ali to ce tesko da zazivi jer su drzave u haosu....uostalom nekima je veci cilj da uzimaju titule sakom i kapom nego da igraju u konkurentnom takmicenju.
                Last edited by tamonajugu; 17-09-19, 15:52.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Kamo lepe srece da se nasa liga spoji sa grckom, bugarskom i rumunskom, pa da nijedan klub ne vidi titulu sledecih 10+ godina.
                  2006–07 Dinamo București
                  2007–08 CFR Cluj (Prva titula)
                  2008–09 Unirea Urziceni (Prva titula)
                  2009–10 CFR Cluj
                  2010–11 Oțelul Galați (Prva titula)
                  2011–12 CFR Cluj
                  2012–13 Steaua București
                  2013–14 Steaua București
                  2014–15 Steaua București
                  2015–16 Astra Giurgiu (Prva titula)
                  2016–17 Viitorul Constanța (Prva titula)
                  2017–18 CFR Cluj
                  2018–19 CFR Cluj

                  Pet klubova po prvi put osvajalo titulu u poslednjih 13 sezona. Liga verovatno nije kvalitetnija od nase, ali je definitivno mnogo zanimljivija a to je ono sto dovlaci publiku.

                  Comment


                  • Njihova liga jeste kvalitetnija od nase i sto je veoma bitno neuporedivo je konkurentnija od nase. Infrastruktura isto na dosta vecem nivou....cak i bugari prete da nas ozbiljno nadmase u tome, a grci su vec odavno ispred nas tako da bi mi u toj zajednickoj ligi bili kao neka crna ovca.

                    Comment


                    • Ma muka mi je od oba kluba, lepo bi bilo kada bi se obe strane osecale inferiorno u istom trenutku.

                      Bugari po meni trenutno nemaju kapacitet da nas nadmase, Rumuni tu stoje bolje zato sto su u manjoj meri centralizovani. A i ti klubovi van Bukuresta su za klasu jaci od nasih.

                      Ne bih rekao crne ovce, bili bi sigurno u gornjoj polovini tabele.

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Kup Srbije
                        Ima tema za ovo takmičenje, nema potrebe da se brkaju postovi.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Ima tema za ovo takmičenje, nema potrebe da se brkaju postovi.
                          Hvala....nisam obratio pažnju, a koliko videh, ja sam otvorio temu Ništa, prebacujem postove koji pripadaju tamo.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Samo sam svratio da napišem da je dobro što FK Zvezda, njeni predstavnici, i navijači ne pričaju o sudjenju (i nefudbalskim temama) na derbiju gde nisu šutnuli na gol. Gospoda.
                            Last edited by mark !t zer0; 27-09-19, 19:15.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Samo sam svratio da napišem da je dobro što FK Zvezda, njeni predstavnici, i navijači ne pričaju o sudjenju (i nefudbalskim temama) na derbiju gde nisu šutnuli na gol. Gospoda.
                              Daleko od toga da nema nas koji smo gospoda.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Naravno da ima.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X