Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja beda od fudbala na derbiju...ne zna se ko je prvi, a ko peti na tabeli....sva sreca pa nema puno publike i to je dobar znak, znak da su ljudi bar svesni kakav je cirkus nasa liga... Na Cairu u utakmici koja potencijalno moze da priblizi Radnicki tituli jedva 1500 ljudi se skupilo jer svi znaju sta se desava.... Zvezda je urlala na Toleta, a sada ti isti "pravednici" rade iste stvari kao Partizan...sjasi murta da uzjase kurta...zato nam je fudbal tu gde jeste....bice jos manje publike nego do sad jer ljude sve manje zanima ova cirkuska predstava.... Samo strani klubovi mogu da popune stadione nasih klubova....sto je tragedija samo po sebi
    Last edited by tamonajugu; 26-04-19, 13:50.

    Comment


    • Vidak Bratić izjavio da je Krunić psovao majku Šarcu a njemu pretio batinama kada bude došao u Beograd. Dobro da ga nije dovatio Bratić, nagrabusio bi Krunić. Sećam se kad je Bratić hteo da izdeveta i Sašu Ilića jer mu je ovaj psovao sestru. Sreća za Ilića što su ga zaštitili saigrači.

      Comment


      • Nije mudoo zaleteti se na Saleta, budi muško pa udri na Baticu npr.
        Vidak Bratić retko ogavna njuška.
        Parazit.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ja sam prisustvovao situaciji kad je Nikolić, trener Partizana, psovao sestru tadašnjem golmanu Radničkog, Filipoviću (to bejaše sada Borjanova supruga????) i da nije neko za malo povukao golmana, tako bi ga degažirao, za par santimetara ga je promašio. TAkođe, prosustvoao sam svađi sadašnjeg gradonačelnika Niša, Bulatovića i tadašnjeg trenera Borca iz Čačka....a bio sam u prostorije u Kruševcu kod onog slučaja sa LAlatom i PR-kom.....baš nemam sreće
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Ja sam prisustvovao situaciji kad je Nikolić, trener Partizana, psovao sestru tadašnjem golmanu Radničkog, Filipoviću (to bejaše sada Borjanova supruga????) i da nije neko za malo povukao golmana, tako bi ga degažirao, za par santimetara ga je promašio. TAkođe, prosustvoao sam svađi sadašnjeg gradonačelnika Niša, Bulatovića i tadašnjeg trenera Borca iz Čačka....a bio sam u prostorije u Kruševcu kod onog slučaja sa LAlatom i PR-kom.....baš nemam sreće
            Ako si takva talija za sranja dođi u prostorije FKP možda se desi čudo i neko uzme pravdu u svoje ruke i izlema Vučelića i Gmazuru [emoji16]

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Nije mudoo zaleteti se na Saleta, budi muško pa udri na Baticu npr.
              Vidak Bratić retko ogavna njuška.
              Parazit.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              Da mu je Bata psovao sestru udario bi i na njega. Čovek je ležao na travi i ovaj mu prilazi i psuje sestru a onda se povlači nazad. Lepo je što se Sale na kraju izvinio, shvatio je svoju grešku.

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Da mu je Bata psovao sestru udario bi i na njega. Čovek je ležao na travi i ovaj mu prilazi i psuje sestru a onda se povlači nazad. Lepo je što se Sale na kraju izvinio, shvatio je svoju grešku.
                Mnogo takvih psovanja koje čovek izgovori u datom trenutku se izgovori vruće glave, pod tenzijom. Na kraju treba priznati da si pogrešio prići i izvinuti se. Sve se može oprostiti u žaru borbe pa i one najvulgarnije ispade. Naravno ako je izvinjenje od srca iskreno.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • PO SEDIŠTU 1.500 EVRA: Srbija će do 2021. godine dobiti šest novih i tri rekonstruisana stadiona

                  http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...isana-stadiona

                  Hvala Vučiću! Inače, ovaj Blagojević je prvoklasni smrdljivko. Nekada pljuvao Vučka a sad je njegova kučka. Sagnuo se, cunuo ga u dupe i dobio direktorsko mesto.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Ako si takva talija za sranja dođi u prostorije FKP možda se desi čudo i neko uzme pravdu u svoje ruke i izlema Vučelića i Gmazuru [emoji16]

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Kada bi zemce usao u prostorije FKP - pisalo bi u crnoj hronici.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      PO SEDIŠTU 1.500 EVRA: Srbija će do 2021. godine dobiti šest novih i tri rekonstruisana stadiona

                      http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...isana-stadiona

                      Hvala Vučiću! Inače, ovaj Blagojević je prvoklasni smrdljivko. Nekada pljuvao Vučka a sad je njegova kučka. Sagnuo se, cunuo ga u dupe i dobio direktorsko mesto.
                      Dobicemo parodiju na stadione, a ne stadione....kao sto moze da se ocekuje.... Plus stadioni bez publike ko predsednik bez drzave...
                      Last edited by tamonajugu; 28-04-19, 09:51.

                      Comment


                      • Vučko nam između redova saopštio da ne misli otići sa svoje funkcije.
                        A i što bi kada mu ide dosta dobro.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Kakva crna revolucija Urose? Pa kad dodje neko treci na vlast Lalat i Miloje ce da pobegnu u Kinu a Simo ce da ljubi dupe nekom grobaru, a zvezdasi ce traziti Calciopoli u srpskom fudbalu. Onda ce ovi iz partizana da vas podsecaju sta ste vi radili za vreme Aleka, pa kad se ta vlast smeni ponovo ce Simo, Lalat i Miloje biti ekipa i ponvo ce se zvezda svetiti partizanu i tako u nedogled.

                          Samo tu ima jedan mali problem, narod je shvatio da je sve ovo sarena laza, stadioni nikad prazniji, a bez publike nema ni fudbala.

                          Ja bi voleo da partizan ne izbori mesto u Evropi za narednu sezonu, malo verovatno, ali nadam se. U tom slucaju bi se ovaj koeficient od 6.375 i 6.000 koji su nasi klubovi ostvarili u poslednje 2 sezone (najvise zahvaljujuci zvezdi i partizanu) pretvorio u 2.500 sto je negde i realno. Prosle sezone su Lucani i vosa zajedno doneli 1.000 bod, a ove sezone su Radnicki i Spartak doneli po 2.500. Na duze staze ovo znaci da bi nasi timovi svoje kvlaifikacije za evropska takmicenja pocinjali u pred-kvalifikacijama, sa klubovima iz San Marina.

                          Komsije ce od narednog leta imati 2 tima u kvalifikacijama za Ligu Sampiona. Meni je krivo kad vidim koliko su oni ispred nas u fudbalu, na klupskom i reprezetativnom nivou. Trenutna slika ujedno pokazuje i koliko su za vreme SFRJ zapravo zvezda i partizan bili povlasceni.



                          E sad zamisli sta bi bilo kad bi ti poznavao pravila fbdalske igre koja su veoma prosta. Vec nekoliko godina je na snazi pravilo po kojem se ne pokazuje crveni karton igracu koji je skrivio penal (pa makar bio i poslednji igrac odbrane) ukoliko prekrsaj nije previse grub.

                          Nema veze, bitno je da ti mrzis i lazes pa nek ide zivot.

                          PS Constantine, ako mislis da komentar ne treba da bude ovde, molim te preseli ga u adekvatnu temu.
                          Pridruzujem se zeljama, ne zbog glupog navijackog "daj da samo mi postojimo, nas klub = Srbija", a zasto - vec sam pisao pa da se ponavljam. Dovoljno je samo pogledati komentare i onih obrazovanijih i pametnijih ljubitelja fudbala koji samo konstatuju "pa to je kod nas tako", pa nastave da botuju za svoju mafiju, a protiv protivnicke.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Fudbal je igra koja ne prasta....to je video Partizan, a videce i Zvezda kroz par sezona...ko drugome jamu kopa sam u nju upada. Partizanu se desava sve ono sto je prizeljkivao Zvezdi godinama unazad, a Zvezda sada takodje skuplja istu losu kramu zbog koje je Partizan stradao...... Sto se Partizana tice svejedno je da li ce izboriti Evropu ili ne jer sa ovakvim ljudima on ne moze da prodje vise od dva kola kvalifikacija cak i da je povlascen u svim kolima, a nece biti povlascen.....a Zvezda ce jos dugo godina da sanja Ligu sampiona ponovo ali joj je grupna faza LE na dohvatu ruke. Sve u svemu talentovanih igraca ima kao i dobrih trenera ali niko od njih ne zeli da igra i radi za dzabe i niko od njih ne moze da utice na politiku klubova, a neplacanje igraca, nesamostalnost trenera i anti-klupska politika su rak srpskog fudbala. To ako se promeni eto nas vrlo brzo u top 12-13 liga na UEFA rang listi...
                            Last edited by tamonajugu; 29-04-19, 10:21.

                            Comment


                            • A da neko prokomentariše današnja dešavanja u Novom Sadu ?

                              Vala jeste otišla liga u tri lepe, svaki meč fora.

                              Comment


                              • Jbg, svi smo naši samo jaši.

                                Comment

                                Working...
                                X