Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je bilo 2:2 prosle sezone ako me pamcenje dobro sluzi.

    Comment


    • Udri keva dok se kvota ne sroza.

      Comment


      • Najsramniji penal u prvenstvu.

        Comment


        • Da sam ja na vlasti prvo bih ukinuo lovu za Partizan i Zvezdu,dekretom bih zabranio da neko ulozi lovu u ove klubove jer su leglo korupcije i kriminala.

          Comment


          • Bio penal. Čist.

            Comment


            • Penal je čist, ne treba da se debatuje....ipak je sviran za Partizan, a kad je to slučaj ne dovodimo u pitanje objektivnos arbitra.

              Grobari idu zadovoljni kući, bod sa teškog im gostovanja u 90. minutu.

              Comment


              • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Velika je šteta za Zvezdu što nema ozbiljniju konkurenciju u domaćoj ligi.
                  Stanković za sada donijo mnogo pozitivnog.

                  Comment


                  • Natko je istinski velemajstor, ovi što gaze kazneni prostor nikakve veze sa penalom nemaju.
                    Bibras Natko-novi Partizanov general, i to u najboljoj mogućoj tradiciji kluba, u najpozitivnijem mogućem kontekstu.

                    Bibras Natko-general Jugoslovenske narodne armije na zelenom terenu!
                    Last edited by La Jugoslavia; 22-02-20, 22:13.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • To utrčavanje je valjda sa ciljem da ako se omaši da se može ponoviti penal
                      Sviđa mi se kako Savo vodi ekipu. Jasno se tu vidi njegov trag. Nadam se da će se duže zadržati na klupi.
                      Ne znam kakav je ugovor sa malim Sadikom, ali i to bi bilo dobro podebljati da potencijal ostane u klubu.

                      Comment


                      • Neće, prodaćemo ga na leto za 12 miliona Atalanti a vi ćete Boaćija, Borjana i Pavkova da prodate zajedno za milion i dvesta Al-Nafti, a onda vraćate Le Taleka za tu lovu.

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Kosanu danas oproštajna, red je da se pobedom oprosti. Ako mene lažu i ja lažem vas. Videćemo danas već oko 18,00..
                          Daklemmm...Radnički dobio Čuku 2:0, Veselinović izašao na megdan bez pola standardnog tima. Kosanović popio par viskija i otkaz, novi trener Radoslav Batak. Da ne bude da lažem ili imam pogrešne insajderske informacije. Tek toliko.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Kosanu danas oproštajna, red je da se pobedom oprosti. Ako mene lažu i ja lažem vas. Videćemo danas već oko 18,00..
                            Daklemmm...Radnički dobio Čuku 2:0, Veselinović izašao na megdan bez pola standardnog tima. Kosanović popio par viskija i otkaz, novi trener Radoslav Batak. Da ne bude da lažem ili imam pogrešne insajderske informacije. Tek toliko.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Dva puta isti post, a patuljcima bi pametnije bilo da se udruže sa vilenjacima i ljudima.
                              Goblina ima mnoštvo, i vukovi im pomažu, a pomoće i patuljcima i čarobnjak i orlovi, samo da budu malo pametniji i da se udruže sa vilenjacima i ljudima protiv goblina i vukova.

                              Inače je TSC najozbiljniji kandidat za Ligu Evrope, najozbiljniju potporu ima kao klub, guraju ih snažno i jako, ali sve u okviru sporta i fudbala treba biti pošten i reći i priznati.

                              Sneguljica je u sigurnim rukama.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ovo penal???
                                https://twitter.com/i/status/1231310417051475968
                                Ne verujem šat je sudija dosudio.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X