Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je pre dva dana da će ministar finansija Siniša Mali objaviti podatke koliko je država davala novca fudbalskim i košarkaškim klubovima, što se danas i desilo.

    - KK Crvena zvezda je dobila 1,626 milijardi dinara od države, FK Crvena zvezda 727 miliona, KK Partizan 1,217 milijardi i FK Partizan 899,4 miliona. Država je u sva četiri kluba dala 4,4 milijarde dinara, otkrio je Siniša Mali ministar finansijau Vladi Srbije.

    http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...dobili-najvise
    Koliko je ovo u € .... ???
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Ne znam tacno ali kad se izracuna trebalo bi da ispadne ovako nekako:
      https://www.telegraf.rs/sport/202596...e-od-partizana

      ....ili ipak ne

      Comment


      • Originally posted by tamonajugu View Post
        Ne znam tacno ali kad se izracuna trebalo bi da ispadne ovako nekako:
        https://www.telegraf.rs/sport/202596...e-od-partizana

        ....ili ipak ne
        Jbg... od tebe sam ipak očekivao da pomeneš Gazprom...
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Pa dobro to vec ide na racun prethodne vlasti, a to se ne racuna. Lepo pise od 2014-e

          Comment


          • Suština je po neni, da se pokaže koliko ste štetni, oba kluba, po fudbal i po državu Srbiju uopšte.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Dodao bih samo - podjednako stetni Nek drzava onda zavrne slavinu. Nemam nista protiv. Bolje da je ta lova ulozena u video tehnologiju i strane sudije.
              Last edited by tamonajugu; 22-10-19, 15:48.

              Comment


              • Lijepo je što nas je mali gospodin obavjestio o iznosima.
                Ovo za dijete da mu se tolike pare daju mi i normalno, ali tolike pare za pastorče to je previše ;)
                Nego, važniji dio nam nije rekao... Koliko para su iz istih tih klubova uzeli?

                Comment


                • Originally posted by tamonajugu View Post
                  Bolje da je ta lova ulozena u video tehnologiju i strane sudije.
                  Sreća vaša što ove godine to nije zaživelo...makljali bi se sa Radom i Mačvom

                  Zašto su moje pare, koje sam hteo da dam Radničkom, Napretku ili Javoru, otišle Zvezdi Partizanu ?
                  Ne trebaju nam strane sudije, nego da Sudijska organizacija bude nezavisna i sa profi sudijama. Nije normalno da Bojan Nikolić napravi krucijalne greške u svakom kolu, a kad izađe u Evropu, odsudi bez greške, a nije jedini.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Zato jer se tvoje pare kasnije teško mogu izvući iz Radničkog, Napredak ili Javora.
                    Iz Zvezde i Partizana je u istom periodu izvučeno x5 u navedenom periodu.

                    Comment


                    • Originally posted by forum1nick View Post
                      Zato jer se tvoje pare kasnije teško mogu izvući iz Radničkog, Napredak ili Javora.
                      Iz Zvezde i Partizana je u istom periodu izvučeno x5 u navedenom periodu.
                      Ja ne videh te pare ?
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by forum1nick View Post
                        Zato jer se tvoje pare kasnije teško mogu izvući iz Radničkog, Napredak ili Javora.
                        Iz Zvezde i Partizana je u istom periodu izvučeno x5 u navedenom periodu.
                        Od parazita sa Topcidera ne moze da se izvuce nista, oni samo sluze za pranje.

                        Comment


                        • Ovi sto se bune zasto veciti imaju vecu pomoc drzave nego ostali neka se prvo zapitaju zasto roditelji iz ostalih gradova radije biraju da im deca treniraju u Beogradu, ako su talentovana i ako ih klubovi iz Bg zele, nego da treniraju u klubovima iz svog grada. Mislim da je mnogo veci problem to sto u tim klubovima van Bg-a u upravama sede sitne jajare nego sto je problem to sto drzava daje vise novca vecitima. Uzgred, drzava izvlaci korist od tih ulaganja u vecite i to debelu korist. Ni jedan klub osim Partizana i Zvezde ne moze da bude isplativiji drzavi. Niko ne tera uprave klubova van Bg-a da navijaju za Zvezdu ili za Partizan....oni to sami zele jer vide korist u tome. Tako da je tu glavno pitanje ono oko navijaca i pre svega odanosti uprave ali i gradskih vlasti svom gradu i klubu. U Novi Pazar veciti ne mogu da dodju i da traze bodove ili da imaju vise navijaca na stadionu kao sto mogu u svakom drugom gradu u Srbiji. Svestan sam da Novi Pazar srbe i Srbiju ne smatra svojima ali to je jedan primer kako se ponasa klub koji zeli da bude samo svoj. Kragujevac, Nis, Novi Sad, Uzice, Krusevac su daleko do toga....mnogo daleko....kad se to promeni onda ce njihov stav o tome da su veciti favorizovani dobiti na snazi i znacaju, a ovako sve je to prica u prazno.

                          To je sve stvar interesa......kad drugi gradovi od sebe naprave dobre interesne zone onda ce moci da udju u trku sa vecitima.
                          Last edited by tamonajugu; 22-10-19, 19:15.

                          Comment


                          • Originally posted by tamonajugu View Post
                            Ovi sto se bune zasto veciti imaju vecu pomoc drzave nego ostali neka se prvo zapitaju zasto roditelji iz ostalih gradova radije biraju da im deca treniraju u Beogradu, ako su talentovana i ako ih klubovi iz Bg zele, nego da treniraju u klubovima iz svog grada. Mislim da je mnogo veci problem to sto u tim klubovima van Bg-a u upravama sede sitne jajare nego sto je problem to sto drzava daje vise novca vecitima. Uzgred, drzava izvlaci korist od tih ulaganja u vecite i to debelu korist. Ni jedan klub osim Partizana i Zvezde ne moze da bude isplativiji drzavi. Niko ne tera uprave klubova van Bg-a da navijaju za Zvezdu ili za Partizan....oni to sami zele jer vide korist u tome. Tako da je tu glavno pitanje ono oko navijaca i pre svega odanosti uprave ali i gradskih vlasti svom gradu i klubu. U Novi Pazar veciti ne mogu da dodju i da traze bodove ili da imaju vise navijaca na stadionu kao sto mogu u svakom drugom gradu u Srbiji. Svestan sam da Novi Pazar srbe i Srbiju ne smatra svojima ali to je jedan primer kako se ponasa klub koji zeli da bude samo svoj. Kragujevac, Nis, Novi Sad, Uzice, Krusevac su daleko do toga....mnogo daleko....kad se to promeni onda ce njihov stav o tome da su veciti favorizovani dobiti na snazi i znacaju, a ovako sve je to prica u prazno.

                            To je sve stvar interesa......kad drugi gradovi od sebe naprave dobre interesne zone onda ce moci da udju u trku sa vecitima.
                            Tipična demagogija prestoničkog navijača, odnosno navijača naša dva najveća kluba. Šta misliš, da li bi sva ta deca ostala u Nišu i Novom Sadu da smo imali na raspolaganju tih 18 miliona evra ? Pre tri godine, na FB92 sam objasnio....imali smo 16 igrača iz Niša, starosti 18-24 godina, vrednosti od preko 30 miliona evra...Čupić, Jovanović (golmani) Andrija Živković, Radonjić, Ćirković, Stojiljković, Vitas, koji su po drugim klubovima ili inostranstvu, šta bi bilo da su završili u Radničkom ?
                            To je kao ovo sa niškim aerodromom...taman smo počeli da razvijamo, da postižemo rast broja putnika na kome nam je celi svet čestitao, a onda je morao da pređe u ruke države, da ga kobojagi unapredi, a broj putnika opada, da ne bi narušili investcije Vansija koji drži aerodrom u Beogradu i Prištini. Naravno, nismo bili smetnja Beogradu, već Prištini, ali dil je dil.....i ne bi mi ni mogli više od drugog mesta, makar i sa takvim timom. Neće i ne može ni jedan grad da uđe u trku sa "večitima" sve dok ste večiti i dokm ste partijski plen vladajućim partijama, kad dođe do privatizacije, možda, alo toi se neće desiti, verovatno nikad....

                            Kako će Lukićeva žena da bude menadžer cafea Crvena Zvezda (ili kako se već zove) za minimalac od 5000 € ili kako će marketing i sve oko njega da košta FK Partizan 30 000 € (samo plate zaposlenih) na mesečnom nivou, a da čitav marketing se zasniva na bljuvotinama Prof-pedofila, koji bruka i klub svetle tradicije i samu državu, a da država izvlači korist od "večitih" možeš samo da sanjaaš....pojedinci peru nešto sitnih para kroz klubove, a ovi krupniji igrači to rade preko Emirata, (Ultrakop je, jelte, humanitarna organizacija).

                            Ovo su sitni primeri, a klubovi iz provincije, jasno, niko ne tera da navijaju za Zvezdu ili Partizan, već mogu da prođu kao Recko ili kao Surdulica...ili kao Radnički na kraju krajeva...

                            Ostavi se Novog Pazara...njima nije fudbal fudbal...navijanje za Novi Pazar je mnogo više od fudbala, politika uglavnom..
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Lep post Konstantine. Ono što je potrebno je decentralizacija. Molim lepo, svaki okrug se finansira sam za sebe, unutar svakog okruga svaki grad ponaosob, opštine unutar gradova,..
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by Nerealan View Post
                                Lep post Konstantine. Ono što je potrebno je decentralizacija. Molim lepo, svaki okrug se finansira sam za sebe, unutar svakog okruga svaki grad ponaosob, opštine unutar gradova,..
                                Naravno, samo što bih ja ukinuo Opštine, unutar gradova...bespotrebna administracija...nego, upašću u debeli off...
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X