Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaže Lalat da nikada nije govorio o nameštenim utakmicama u domaćem prvenstvu i da nema nikakva saznanja (onoga mu krsta). Čelnici Vojvodine stali uz trenera i potvrdjuju gore navedeno.
    Last edited by mark !t zer0; 28-09-19, 11:41.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Kaže Lalat da nikada nije govorio o nameštenim utakmicama u domaćem prvenstvu i da nema nikakva saznanja (onoga mu krsta). Čelnici Vojvodine stali uz trenera i potvrdjuju gore navedeno.
      https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a12304...ine-VIDEO.html
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Samo sam svratio da napišem da je dobro što FK Zvezda, njeni predstavnici, i navijači ne pričaju o sudjenju (i nefudbalskim temama) na derbiju gde nisu šutnuli na gol. Gospoda.
        Mislim da grešiš i da ovo nije tačno
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Stojković smiruje navijače. Pogrešio je tribinu, južna tribina voli cigane ovi ga ne fermaju dva posto.

          Comment


          • Ćiribu, ćiriba, igra Voša ko Barsa!!
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Drinčić je postigao gol sezone.

              Čovek ima bombu u nogama, jedan od najboljih vezista lige bez dileme.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Da li će u sred sezone biti povećano ograničenje broja stranaca?!
                http://fudbal.hotsport.rs/2019/09/29...qMEXWrFPWCqxjg

                Da li ovaj debeljko nesto izmislja ili ce ovo stvarno i zvanicno postati privatna liga ? Mislim, ovo ako se usvoji u sred sezone bice bruka, tragedija i komedija. Ne znam da li postoji zabelezen slucaj u istoriji fudbala da se u sred sezone menja pravilo po pitanju broja stranaca. Ona pobeda u derbiju je izgleda zestoko uzdrmala temelje "srpskog" fudbala.
                Last edited by tamonajugu; 29-09-19, 23:52.

                Comment


                • Originally posted by tamonajugu View Post
                  Da li će u sred sezone biti povećano ograničenje broja stranaca?!
                  http://fudbal.hotsport.rs/2019/09/29...qMEXWrFPWCqxjg

                  Da li ovaj debeljko nesto izmislja ili ce ovo stvarno i zvanicno postati privatna liga ? Mislim, ovo ako se usvoji u sred sezone bice bruka, tragedija i komedija. Ne znam da li postoji zabelezen slucaj u istoriji fudbala da se u sred sezone menja pravilo po pitanju broja stranaca. Ona pobeda u derbiju je izgleda zestoko uzdrmala temelje "srpskog" fudbala.
                  "Robin Hud" srpskog fudbala će u tom slučaju uraditi ono što "najbolje zna"....napisaće tužbu Sudu.

                  NAdam se da su to samo glasine, jer bilo bi stvarno...ono...ne znam koji je najbolji termin.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Zašto bi bilo problema ako se u fond za razvoj fudbala uplaćuje za svakog igrača preko 4 stranaca određena svota evra?
                    Činjenica da bi njih mogli da priušte samo dva najveća kluba i eventualno još jedan ili dva kluba ali znači klubovima (ovaj put Zvezdi) a Vuletić može samo ono što i inače radi da mrzi.
                    Last edited by nebitan; 30-09-19, 08:35.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Zašto bi bilo problema ako se u fond za razvoj fudbala uplaćuje za svakog igrača preko 4 stranaca određena svota evra?
                      Činjenica da bi njih mogli da priušte samo dva najveća kluba i eventualno još jedan ili dva kluba ali znači klubovima (ovaj put Zvezdi) a Vuletić može samo ono što i inače radi da mrzi.
                      Gledam "predložene cifre" kao uplatu u taj fond. To je san mnogih Superligaša koji u prelaznom roku ne mogu da dosegnu, odnosno toliko plate igrača. No o pravednosti na nekom drugom mestu.....a u svakom slučaju, može takva da se odluka donese....ali posle prvenstva koje je u toku. Svaka drugačija odluka bi uništila i poslednje procente regularnosti prvenstva....ako je ostao neki.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Zašto bi bilo problema ako se u fond za razvoj fudbala uplaćuje za svakog igrača preko 4 stranaca određena svota evra?
                        Činjenica da bi njih mogli da priušte samo dva najveća kluba i eventualno još jedan ili dva kluba ali znači klubovima (ovaj put Zvezdi) a Vuletić može samo ono što i inače radi da mrzi.
                        Problem bi bio gde bi isle te pare jer svi znamo gde zivimo. Drugo, bolje da drzava prestane da finansira klubove i da im samo omoguci da zive kao svi normalni klubovi u Evropi ali uglavnom da se klubovi skinu sa drzavne grbace, a da drzava ako vec voli da daje sakom i kapom za fudbal neka onda daje lovu za taj razvoj fudbala. Cak ni za poboljsanje infrastrukture drzava ne treba da dozvoli sebi da bude glavni finansijer toga. Mislim da su tako svi na dobitku i drzava i klubovi, a i ti koji bi ulozili u njih. Stadion Metalca je dobar primer (ako ne gresim). Samo je potrebna volja koje ocigledno nema....

                        Sto se tice promene pravila u sred sezone mislim da je to previse cak i za ovo nase podneblje. Od naredne sezone se mozda i poveca broj stranaca (valjda je savez uvideo gresku na tom polju) ali mislim da je prica o tome kako ce da se poveca u sred ove sezone samo obicna provokacija izmedju celnika dva kluba jer uzburkane strasti oko derbija ocigledno jos uvek ne jenjavaju. Inace, ja iskreno ne vidim kako bi to stranci mogli da ugroze nase klince. To je jedna besmislica koja se siri okolo kao cinjenica. Treneri su odgovorni za klince tako da je odgovornost na njima....
                        Last edited by tamonajugu; 30-09-19, 09:16.

                        Comment


                        • Ma to oko fonda i sličnih gluposti i nebuloza je samo spin koji treba da zamaskira hajdučiju i bahaćenje nezabeleženo u civilizaciji.

                          Naravno da su nekada postojala plemena divljaka koji su bitisala na najprimitivniji mogući način, ali čak i kod njih je verovatno vladao veći red i zakon kada se uporedi sa ovom strahotom.

                          Hoće da se promene pravila za takmičenje koje je počelo pre gotovo tri meseca?!
                          Pijani, ludi i drogirani, ne postoji drugo objašnjenje.
                          Ovo može da isfantazira samo neki duboko poremećen um.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Umesto da sednu da se dogovore i da se na prolece uvede video i gol tehnologija oni prave probleme tamo gde ih nema. Kao da namerno hoce da skrenu paznju bas sa tog pitanja. Lepo sve prvenstvene utakmice na prolece, polufinale i finale kupa da budu pokriveni video tehnologijom. Hajka oko sudjenja ce se svesti na istorijski minimum za nase uslove. Ovo je jedina sansa da dugorocno izbacimo sudije iz prvog plana i da u prvom planu bude fudbal, golovi, driblinzi, atmosfera na stadionu....

                            Comment


                            • Стварно сам зачуђен твојим писањем.

                              Јеси ти упознат да судија гледа ВАР по свом нахођењу? Мислиш ли да ће неко судије оптужити ако не погледају ВАР на штету Звезде? Мислиш ли да судија није видео против Инђије да је било ван 16?

                              Само би подигло хајку око суђења а сведоци смо да ВАР није савршен уопште. Прво што рачуна неке милиметре где таква егзактност не приличи игри а друго што судије одлучују по свођ нахођењу.

                              Иначе, коначно ће ова глупост звана број странаца да се прошири.

                              Тако да, Борјан, Родић, Дегенек, Панков, Гајић, Кањас, Вулић, Ла Пара, Марин, Бен, Гарсија. Бен најистуренији. Ако ово видим ... у трансу ћу бити.

                              Или још најбоље Бен офанзивни везни а Томане шпиц. Боље играмо без Марина, дркош дави игру, Бен је за њега играчина на офанзивном везном.

                              А ти Партизане што имаш 4 странца, плачи, ионако немаш кеша за више.

                              Comment


                              • Ma VAR je epska glupost naravno, samo moroni ljudi poput Koline, Busake i Infantina se mogu zalagati za jednu takvu nebulozu.
                                Sada je u sve uključen i nezanemarljiv finansijski interes kompanija koje pružaju tehničke usluge i gle čuda prepošteni Nemci opet skidaju kajmak.

                                Što se tiče imenovanja igrača, aman bre ljudi da li ste vi normalni?!
                                Čoveku nije ime Van, a prezime ostatak!
                                Čovek se zove Radživ (po Radživu Gandiju, sinu Indire Gandi), a preziva se Van La Para.

                                Znači: V A N - L A - P A R A

                                Ne mogu se imena/prezimena skraćivati po nahođenju!
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X