Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post

    Nije džaba Nemanja otvorio temu za drugu ligu, počeću nju da pratim.

    Možda je ona zanimljivija.
    E tu ćeš se Stojanče nagledati regularnog fudbala...
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      E tu ćeš se Stojanče nagledati regularnog fudbala...
      Vala zanimljivije je gledati nego ove likove u SL. Baš komedija liga, nije ni PLS daleko ali ovo je baš dno.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        E tu ćeš se Stojanče nagledati regularnog fudbala...
        Pa do juče je sve bilo regularno.
        Šta se odjednom promenilo.
        Lalat otkrio razne anomalije ili je pi sredi nešto drugo, treće?[emoji848]

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • А господо где је то фудбал регуларан?

          Синови анархије

          Last edited by Cassius Clay; 15-09-19, 15:45.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Не би ни ВАР променио ништа. Видео сам колико нам је помогао против Швајцарске. Тако и овде. Гледао би судија ВАР када ом хоће.

            Исти је то курац.

            Оно што ви као навијачи Партизана треба да гледате су парламентарни избори и ко побеђује.


            ВАР-ови, ФАРЕ, УЕФА, пароле, документације, то вам ништа неће помоћи.
            Jadan je nas fudbal sve dok sport ne ostane sportistima, a politika politicarima.
            Tacno je da ce i sa video tehnologijom postojati propusti ali ce oni biti daleko manji. Uostalom, zato svi beze od video tehnologije jer su svesni te cinjenice.....mnogooo je veca odgovornost sudija u tom slucaju. Niko u srpskom fudbalu nije bezgresan ali video tehnologiju ne izbegavaju bas svi.
            Last edited by tamonajugu; 15-09-19, 18:11.

            Comment


            • Ma koji VAR,izmisljeno da se jos vise krade u korist velikih timova,kao nece sudije iz VAR sobe da se zamere kolegama,ma serem im se u taj VAR.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Pa do juče je sve bilo regularno.
                Šta se odjednom promenilo.
                Lalat otkrio razne anomalije ili je pi sredi nešto drugo, treće?[emoji848]

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Pa da do "juče" je sve bilo regularno
                A ko kaže da je bilo....???
                Sezona, pre nego što je Lalatović došao u Radnički, a koja je započela "opaskom" Lalata na Čairu, kada se iz svog restriktivnog prostora obratio Tončevu rečima "Da ja imam ovakvo suđenje bio bih prvi"...na šta mu je Tončev odgovorio "Pa ti dođi"...i sledeće sezone je došao. Znači u toj sezoni, pre Lalatovića su nam sudije tako fino duvale u doope i kad god je trebalo da se prelomi rezultat dobijali smo penale....Sezona u kojoj je vodio Lalatović Radnički nije bila takva. Imali smo jak tim, daleko jači od prethodne sezone, a poprilično jači i od današnjeg tima. Pomogle su sudije protiv Napretka u Nišu, da ne izgubimo i to je bilo to. Što se sudija tiče, Mažić je propustio da svira penal protiv Partizana, ali za crno-bele kad je Pankov igrao rukom. Drugih "sudijskih nepravdi" nije bilo. Što se "nameštanja" tiče....sumnjive su utakmice protiv Proletera u Novom Sadu i Partizan u Kupu, utakmica u Nišu...

                Ali..ko šta tu može da dokaže. To je vrlo teško. Eno, neki po Nišu pričaju kako smo namerno pustili Vojvodinu. Kao...

                Problem je što je ovde prebiše priče "drž'te lopova" a u suštini previše je materijala za jedno suspendovanje takmičenja. To nema niko cojones da uradi, a i kako bi , kad bi se na taj način partije pdrekle svog plena.

                Zamisli...da se donese dekret da svi predsednici klubova napuste iste, Upravni odbori budu raspušteni i svako ko je imao neke veze sa FK dobije zabranu da ne sme, osim kao gledalac na tribini, da prismrdi bilo kom FK. Šta bi radio Terza ? Bio bi moler? Onaj smešni debeljan profesor iz Partizana, kome ja ne bi dao ni OTO da predaje, koji je umislio da Pravo počinje od njega bi vrv služio u nekom KPD .....(da ne preteram ipak). Onaj što pravi "specijale" bi mogao vrv da vodi rubriku u Kuriru "pijačni barometar"... Tončev ? ..jes ono on ima državnu funkciju, a ja bi ozbiljno porazgovarao s onim koji mu je dodelio, mogao bi kod brata Novice, na građevinu...npr. da rukovodi mešalicom.

                Nema ništa druže moj...neće se ovde ispraviti "kriva Drina"...možda se ev. i završi tu nešto sa Radničkim...rang niže i sl. ali to nije dovoljno. Džabe se izbeljuju zubi kad su koreni truli....
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Kaže Gorbari traže od igrača Partizana da napuste derbi ukoliko bude "sudijske krađe" , da li misle na sudijsku krađu kao u derbi meču na Marakani kada je poništen čist gol Bena za 1:0, pa onda Partizan dao gol iz ofsajda, pa na kraju oprošten čist crveni karton Pavloviću za udaranje laktom ?

                  Comment


                  • Kontam da misle na golove iz gol-auta i one kada lopta ne predje gol liniju.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by brajkula View Post
                      kaže gorbari traže od igrača partizana da napuste derbi ukoliko bude "sudijske krađe" , da li misle na sudijsku krađu kao u derbi meču na marakani kada je poništen čist gol bena za 1:0, pa onda partizan dao gol iz ofsajda, pa na kraju oprošten čist crveni karton pavloviću za udaranje laktom ?
                      а који су то рекли љуби те брат, наведи групу следећи пут. овако да гатам јесу ли забрањени, одбрањени, сплићани, јужни фронт, сима србија, алкатраз, јаничари, партизановци, кимијевци, чегијевци, сима србијевци, ја не знам. :d

                      шта ако послушају ту једну фракцију да изађу а друга их у инат натера да остану само да би овима контрирали.

                      жив био мој деда још 100 година. каже брат против инђије за први пенал - чист пенал. :d он би га досудио за звезду са центра ако треба.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Kaže Gorbari traže od igrača Partizana da napuste derbi ukoliko bude "sudijske krađe" , da li misle na sudijsku krađu kao u derbi meču na Marakani kada je poništen čist gol Bena za 1:0, pa onda Partizan dao gol iz ofsajda, pa na kraju oprošten čist crveni karton Pavloviću za udaranje laktom ?
                        Neeeee, to je za njih normalno suđenje...Baš bih voleo da vidim to napuštanje.
                        Uroše, oni sa istočne tribine (koji god da su).
                        Last edited by nebitan; 17-09-19, 10:15.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Толико су били бахати да су правили заставу Толету Караџићу. Па када је дошла маца на вратанца.... Хвалили се кошарка 13. година фудбал 7. Ако неко мисли да то може без фаворизовања државе треба да иде на преглед.

                          Comment


                          • Ali koji je to začarani krug, sećam se moralisanja zvezdaša, ne treba nam plaćena titula i te priče, a sad likovanje. Jbg, bitno da se narod veseli, nikad neće biti drugačije, samo se ne treba previše uzbudjivati kad smo nemoćni.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Penala van 16, golova iz golauta, pa i situacija kada igrač dosudi penal za svoju ekipu, igranja protiv protivnika kome zabraniš rezervne igrače, pa im onda isključiš trenera... Svega toga je u Tole ligi bilo, ali tada je važno bilo samo jedno... Kako ste sijali sada žanjete.

                              Comment


                              • A kako te ovo tvoje ponašanje (likovanje) razlikuje od 'nas'? To mene zanima, kako si ti to drugačiji?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X