Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Alo vas 2 okorela navijača ne dirajte Acu da nebi počeo da ujedam
    Ma ajde takve navijace posmatram kao medicinske fenomene, rodis se ovde i satro si realan pa ko koga tu radi. Nema to kod mene u selu, mozda kod vas ima

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Ma ajde takve navijace posmatram kao medicinske fenomene, rodis se ovde i satro si realan pa ko koga tu radi. Nema to kod mene u selu, mozda kod vas ima
      Ma libo me ona stvar samo nastavi da diraš Acu tetanus ti neće pomoći
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Ma libo me ona stvar samo nastavi da diraš Acu tetanus ti neće pomoći
        jeste

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Ja ne znam kako je kod vas, ali kod nas iz godine u godinu nam limitiraju strance i iz godine u godinu otpada po jedan stranac, ako se ne varam ove godine je maksimum 4, dok ce od sledece sezone biti 3.Mislim bilo je pre neku godinu kriticno, kada je u vecitom derbiju Zvezda igrala sa pola stranaca, onaj debi kada Moreira u poslednjim sekundama doneo zlata vredan bod.
            U zadnjem derbiju su nastupala 4 igraca koja su prosla Zeljinu skolu.E hajde sada ti objasni ovima sta znaci derbi,mec koji ima toliko historiju i koji toliko znaci navijacima!

            Comment


            • Jel ti pricas o Bosni ili o Srbiji?
              Nes ti je lepo objasnio sto se tice Partizana.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Moram ovo quotovati ... Ovo sam ja juce pricao , legendarno da ne moze biti legendarnije

                A sto se rasprave tice , mislim da ovde nema neke rasprave , Aco izvini ali nemoj da da ne kazem sta. Kakva crna realnost , pa deremo ih vec 4 godine , jos malo pa ce i punih 5 ... Oni su ,,bili,, veliki klub , sada su mnogo manji od nas
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Dobro je sto limitiraju strance. Sad ce evropski Brazilci, kako smo sami sebe nazvali, a ne primijetih da i drugi tako misle, moci da smaraju za desetku... Mislim da se u svim balkanskim ligama ogranicava... Ali isto pojacalo apliciranje za pasos, tako da uvjek bude bar jedan stranac vise.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Jel ti pricas o Bosni ili o Srbiji?
                    Nes ti je lepo objasnio sto se tice Partizana.
                    Za Bosnu pricam,jer kod nas je to drugacije,jer kod ko imalo valja kao junior gleda da bjezi u inostranstvo

                    Comment


                    • Trenutno je stanje u JSL je takvo da mozemo imati maximalno 3 stranci u prvih 11 + 1 na klupi
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ma ajde takve navijace posmatram kao medicinske fenomene, rodis se ovde i satro si realan pa ko koga tu radi. Nema to kod mene u selu, mozda kod vas ima
                        A ja jos vise mrzim one navijace koji imaju "rezervni klub". Kao veliak vecina kod nas navijaju za Zrinjski/Borac kada ima Dinamo/Partizan ne igraju ;)

                        Comment


                        • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                          A ja jos vise mrzim one navijace koji imaju "rezervni klub". Kao veliak vecina kod nas navijaju za Zrinjski/Borac kada ima Dinamo/Partizan ne igraju ;)
                          Ma mozes da navijas za jos neki klub al ne mozes dva da volis u tome je razlika ;)

                          Comment


                          • Evo potvrde za moje tvrdnje...
                            Znači kada sam vam čestitala na zasluženoj pobedi, niste bili toliko revnosni kao kada vam se ne sviđa ono što napišem...

                            FR.JPG
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Evo potvrde za moje tvrdnje...
                              Znači kada sam vam čestitala na zasluženoj pobedi, niste bili toliko revnosni kao kada vam se ne sviđa ono što napišem...

                              [ATTACH=CONFIG]3375[/ATTACH]
                              Rekao sam i previse, pametnome dovoljno.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Evo potvrde za moje tvrdnje...
                                Znači kada sam vam čestitala na zasluženoj pobedi, niste bili toliko revnosni kao kada vam se ne sviđa ono što napišem...

                                [ATTACH=CONFIG]3375[/ATTACH]
                                Evo ja sam lajkovao da mi se ne ljutis.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X