Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Prosto nemam reči da opišem koliko ste moćni i jaki sila neviđena ...
    Volim kad si realan <3

    Comment


    • Gangrena napravi kvalitetnu diskusiju

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Gangrena napravi kvalitetnu diskusiju
        Sarkazam majka svih rasprava
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ma nema potrebe da se svadjamo posle derbija.

          P.S. nikad ova tema nije bila ovoliko popularna

          Comment


          • Tako je sad...ali realno,pitanje je trenutka kad ce sve da se vrati na svoje mjesto...jer nije Crvena Zvezda tamo Neki klub..


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Ma sve u svemu,bilo je sranje.Jedino sto mene raduje kao navijaca Partizana je pobeda,ali nista osim toga.Igra ocajna,ovi nasi se gadjaju medjusobno bakljama,vasi ne dozvoljavaju igracima da udju u svlacionicu...ne moze niko one bolesne bahanalije da opravdava ljubavlju prema klubu.Klub se ne voli tako.Ono su bolesni umovi,pa vi sad pricajte sta hocete.

              Srpski fudbal jos jednom potvrdjuje da umire iz dana u dan.
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                Ma sve u svemu,bilo je sranje.Jedino sto mene raduje kao navijaca Partizana je pobeda,ali nista osim toga.Igra ocajna,ovi nasi se gadjaju medjusobno bakljama,vasi ne dozvoljavaju igracima da udju u svlacionicu...ne moze niko one bolesne bahanalije da opravdava ljubavlju prema klubu.Klub se ne voli tako.Ono su bolesni umovi,pa vi sad pricajte sta hocete.

                Srpski fudbal jos jednom potvrdjuje da umire iz dana u dan.
                500 puta vise mrzim '' realne '' navijace nego okorele cigane, najgori ste vi u fazonu dobro smo igrali i jedni i drugi. Kakav covek moras da budes da bi bio realan po pitanju derbija jbt :S

                Comment


                • Kvalitet fudbala na derbiju po meni nije nista iznenadjujuc,tako sam i ocekivao,a i nije bilo bas lose,toliko igraci mogu
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Problem i kod vas i kod nas u derbiju je taj sto se izgubio "duh" derbija.Jer tu je sve vise igraca iz Brazila,Gane, i ostalih stranih drzava kojim derbiji predstavljaju obicnu utakmicu kao i svaku drugu,za razliku od igraca koji su kao mali navijaali za taj klub,isli na derbije i za koje taj mec predstavlja sve.

                    Comment


                    • Tako Hamza treba da bude,ali kod nas se neretko desava da stranci vise ginu za dres nego domaci igraci
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                        Problem i kod vas i kod nas u derbiju je taj sto se izgubio "duh" derbija.Jer tu je sve vise igraca iz Brazila,Gane, i ostalih stranih drzava kojim derbiji predstavljaju obicnu utakmicu kao i svaku drugu,za razliku od igraca koji su kao mali navijaali za taj klub,isli na derbije i za koje taj mec predstavlja sve.
                        Juce smo imali 8 igraca iz nase skole tako da to sigurno nije nas problem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                          Problem i kod vas i kod nas u derbiju je taj sto se izgubio "duh" derbija.Jer tu je sve vise igraca iz Brazila,Gane, i ostalih stranih drzava kojim derbiji predstavljaju obicnu utakmicu kao i svaku drugu,za razliku od igraca koji su kao mali navijaali za taj klub,isli na derbije i za koje taj mec predstavlja sve.
                          Ja ne znam kako je kod vas, ali kod nas iz godine u godinu nam limitiraju strance i iz godine u godinu otpada po jedan stranac, ako se ne varam ove godine je maksimum 4, dok ce od sledece sezone biti 3.Mislim bilo je pre neku godinu kriticno, kada je u vecitom derbiju Zvezda igrala sa pola stranaca, onaj debi kada Moreira u poslednjim sekundama doneo zlata vredan bod.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            500 puta vise mrzim '' realne '' navijace nego okorele cigane, najgori ste vi u fazonu dobro smo igrali i jedni i drugi. Kakav covek moras da budes da bi bio realan po pitanju derbija jbt :S
                            Jos kad pogledaju vremensku prognozu pred mec i ponesu kisobran.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kisobrani se nose da bi imao s cim da gadjes nekoga... To ti nikako ne mogu oduzeti na kisnom danu. Imao sam slicnih iskustava u svojim mladalackim danima.

                              Comment


                              • Alo vas 2 okorela navijača ne dirajte Acu da nebi počeo da ujedam
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X