Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jadno i bedno je ovo sto se desava u srpskom fudbalu...Nama treba kompletan restart da bi izasli iz ovog mulja..par godina bez evropskih takmicenja ukljucujuci i reprezentaciju da se sva gamad ocisti...deratizacija na svim nivoima...ova nasa liga je ozbiljno kriminalno udruzenje...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Čekam da se pojavi matematički ekspert i redova komšija da sabere sinus i kosinus i dođe do rešenja, ovog puta da je lopta prešla gol linuju, razume se. [emoji3]

      Što se tiče rezultata i kladionice, sve je već ispisano, da se ne ponavljamo i džabe vučemo za kosu.
      Pa ovaj go je došao tako da im potpuno zajbje sezonu. Ipak se radi o izlasku u Evropu, bar par prvih rundi.
      Sada moraju da pojedu sve što su ranije zamjesili. A od svega ostade samo nadimak Geometri.

      Comment


      • Comment


        • Mlaka reakcija medija povodom dešavanja na utakmici Partizan - Napredak. Da je u pitanju Radnički usledila bi rafalna paljba. Al lako je na sirotinju udariti. E moj Konstantine, vidiš kako su ponizni pred moćnima i bogatima.

          Spoiler

          Comment


          • Hm... Samo se treba prisjetiti štampe nakon prvog derbija ove sezone. A taj gol je bio i manje sporan jer je upitno bilo samo da li je lopta prešla liniju.
            Ovdje upitnosti ofsajda i nema. Ofsajd je svima jasan, a taj igrač blokira golmana ko Španija Kosovo u UN
            Sada su se mediji ipak više bavili na vremensku prognozu i čuđenje ovim hladnim danima.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Mlaka reakcija medija povodom dešavanja na utakmici Partizan - Napredak. Da je u pitanju Radnički usledila bi rafalna paljba. Al lako je na sirotinju udariti. E moj Konstantine, vidiš kako su ponizni pred moćnima i bogatima.
              Oguglali smo i mi na priče "Drž'te lopova"....
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • U vesniku za gol Partizana u fazonu jos bi falilo da gol nije priznat utisak o celom prvenstvu bi bio ogavan

                Comment


                • Fascinantan podatak je da vesnik na ovom forumu prate i komentarišu isključivo navijači Zvezde i Radiničkog. To pametnom dovoljno govori.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Fascinantan podatak je da vesnik na ovom forumu prate i komentarišu isključivo navijači Zvezde i Radiničkog. To pametnom dovoljno govori.
                    U svemu tome je suštinski fascinantno da se u "Partizanovom vesniku" više govori o Zvezdi i Radničkom, nego o Partizanu, kao i da je autor istog još uvek van domašaja i zdravstvenih ustanova i pravosudnih organa.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • @Constantin

                      Okej, verovatno da se govori, najiskrenije nemam pojma. Pogledao sam u zivotu mozda 25 minuta tog sadrzaja, sto je bilo sasvim dovoljno da donesem odluku da ne zelim da vredjam svoju inteligenciju dajuci publiku takvim idiotima (sto ce se svaki normalan covek sloziti u vezi Pantica). Covek jednostavno nije zdrav, i nije jedini. Nazalost, u ovoj zemlji je u vecini.

                      @forum1nick
                      Nisam pricao o navijackim ogranicenjima, vise intelektualnim, bio je to moj dobronameran savet da se ne trujete. Na kraju svako bira cime ce upotpuniti svoje vreme. Najiskrenije, moje okuzenje je (igrom okolnosti, daleko da sam ogranicen na takav nacin) uglavnom grobarsko a i dalje nisam sreo coveka koji prati tu emisiju. Toliko o tome.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Tvoje mišljenje je, po mojoj proceni, ako ti to išta znači, u rangu iskrenog navijača Partizana. Valjda ne treba objašnjenje?
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Posteno. S tim da ja mislim da svako ovde tacno vidi sta se desava u nasoj zemlji, pa tako i u fudbalu. Okej je prepucavanje, pa nervoza i svasta se napise, ali na kraju dana svako ko pomisli da ovde postoji r od regularnosti, taj je jednostavno glup. NE funkcionise nam nista u zemlji regularno, od zdravstva, preko sudstva do ostalih drzavnih institucija, a sad ce fudbal da nam bude posten.

                          Niko normalan se ne poistovecuje sa Panticem, i zato mi smeta ta generalizacija, kao da sad on prica u ime svih nas. To je tuzno. Pogotovu ovde na forumu nema potrebe da nastaju diskusije nakon njegovih klipova. Ja tog Pantica nisam birao, kao ni Vazuru, Vucelica i bukvalno ne mogu nista po tom pitanju kao sto ne mogu ni po pitanju Vucica, Vulina, i tako dalje. Naravno da volim Partizan ali isto tako naravno da se gadim takvih likova, to je cela poenta price.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            bio je to moj dobronameran savet da se ne trujete.
                            Kakvo trovanje, čista zabava. Relaksacija. [emoji3][emoji16][emoji23][emoji1787]

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Posteno. S tim da ja mislim da svako ovde tacno vidi sta se desava u nasoj zemlji, pa tako i u fudbalu.
                              Ma svako je to vidio i za vrijeme Tole Super Lige, ali eto, nekima se javi i naknadna pamet.

                              Comment


                              • Ova liga nije nastala pojavom Toleta, kao i neregularnosti u istoj.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X