Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Izgubilo mu se u tipkanju "m" pa bi to bio Gazprom.
    Inače, niko nije suze lio za Radničkim kada je bio u raspadu, u jednom periodu je da li Železničar ili Sinđelić bio ispred Reala sa Nišave...
    Želja (Železničar) je inače moj matični klub ali na žalost i on je ugašen, a bio je to SInđelić. Igrali smo gradski derbi i bilo je na "krv i nož". U jednom momentu, dosetio se je jedan niški političar, zvani Bane-Banana, da napravi fuziju Sinđe i RAdničkog, ali fala Bogu, sprečen je taj marifetluk.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Želja (Železničar) je inače moj matični klub ali na žalost i on je ugašen, a bio je to SInđelić. Igrali smo gradski derbi i bilo je na "krv i nož". U jednom momentu, dosetio se je jedan niški političar, zvani Bane-Banana, da napravi fuziju Sinđe i RAdničkog, ali fala Bogu, sprečen je taj marifetluk.
      Jovanović? On je nešto bio i u Niteksu, pa ga je koalicioni partner znan kao Živković tukao...ali to nije bitno, tada ste vi bili simpatiko i bez sponzora (skoro pred gašenjem).
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Jovanović? On je nešto bio i u Niteksu, pa ga je koalicioni partner znan kao Živković tukao...ali to nije bitno, tada ste vi bili simpatiko i bez sponzora (skoro pred gašenjem).
        Jeste, bio je direktor Nitexa, sadašnjeg Benettona Poznat po tome što je otvorio most dužen 2-3 metara bez pristupnih saobraćajnica i veliki fan jednog od "blizanaca". Pišnuo je u gaće od sreće kad su ih ugostili u Kupu...
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Tek sam danas saznao da i u drugoj ligi od 3-6 mesta igraju plej of, boze kakva glupost, miskim inace da ce Zemun ostati a Rad ispasti .

          Comment


          • Sto glupost? takav vid razigravanja postoji preko 20 godina, igra se i u Engleskoj, Italiji, Holandiji (dobro ovde je mnogo drugacije, ali postoji). Jedini problem koji ja imam sa tim razigravanjem je sto pobednik igra protiv 6. iz grupe za ispadanje JSL.

            Comment


            • Kako protiv sestog? Zar pobednik tog plej ofa ne igra sa trecim odpozadi, pa glupost zato sto su dodatne utakmice ionako dodatni trosak klubovima, bolje treci u ligi da igra baraz i gotovo, sta se komplikuje.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Kako protiv sestog? Zar pobednik tog plej ofa ne igra sa trecim odpozadi, pa glupost zato sto su dodatne utakmice ionako dodatni trosak klubovima, bolje treci u ligi da igra baraz i gotovo, sta se komplikuje.
                Pa sesti u grupi za ispadanje je treci odpozadi. Sto se dodatnog troska tice tu se slazem sa tobom, koliko god da je zanimljivo neutralnima.

                Comment


                • Kakva crna Evropa. Ovi nazovi igrači što nose crno-belu opremu nemaju GRAM igračkog znanja niti dostojanstva priznati sebi kako se bave pogrešnim poslom.
                  Imaš zdrave Tošića i Zakarića ti guraš polovnjake Daču prevaru i Đoleta Ivanovića.
                  Kakav si čovek Savo takav si i trener.
                  Jedna obična i velika 0.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Saša Ilić u petoj deceniji uči baletane kako se konkretno igra fudbal.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ne zna se na kojoj utakmici je veci cirkus veceras bio... Marakana ili JNA..

                      Comment


                      • Sramotno šta je svirano kao gol na JNA.
                        Meni ovakve pobede ne trebaju.
                        UPRAVA NAPOLJE!!!!

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Saša Ilić u petoj deceniji uči baletane kako se konkretno igra fudbal.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          To je trebao pre utakmice, uz par vaspitnih, ocinskih samara svakome ko se ne zalaze, pa i treneru.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Da vidimo da li će biti žestoke reakcije medija zbog ovog gola Partizana.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              To je trebao pre utakmice, uz par vaspitnih, ocinskih samara svakome ko se ne zalaze, pa i treneru.
                              Koji trener? Odavno je trenerska struka obeštaćena kada jedan Savo Milošević ima profi licencu. Klasičan pavijan.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Da vidimo da li će biti žestoke reakcije medija zbog ovog gola Partizana.
                                Pa kad vas nisu napadali u puno značajnijem momentu mislim da neće ni sada.
                                Gol nije bio i da Srbija ima VAR bilo bi sve poništeno.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X