Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    A zašto tako "sa drugog mesta nas niko ne može smaći". Zar nije lepše da ste bili pošteni do kraja pa duvali Zvezdi za vrat. A ne da ste "dignuli noge" i pre dolaska na Rajka.
    Hoćete da Radnički bude velik klub. Sa takvim skromnim razmišljanjem i zadovoljavanjem mrvica nećete daleko stići.
    Uzgred, čestitam vam na sezoni. Osveženje ste posle dugo dugo vremena. Neko je uspeo da razdvoji večite. I ne da ste stali između već ste nama pobegli puno bodova.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    Pogrešno me tumačiš. Mislio sam da niko ne moži da ugrozi to naše drugo mesto, a što se tiče prvog mesta....za to trebaju ustavni amandmani.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post
      Hahaha pa pitanje je da li cemo uopste da igramo kf za LE, a kamo li da dodjemo do 4.kola koje trenutno deluje kao pusti san..... Partizan je upropasten nacisto i nece sa oporaviti najmanje 3 sezone...
      Tri sezone ako dođu novi ljudi. Sadašnji ako ostanu sezonu-dve možemo ići u PM...

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Da li ti stvarno verujes da su mecevi Radnickog regularni?
        Ne verujem.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • A čiji su to svi mečevi ove sezone regularni?

          Seci mi glavu ako je svaki Juventusov, Bajernov, Barselonin i Realov regularan. I tamo se igra uveliko 3 za 3 Real deli sad bodove za sledeći sezonu da mu dužnici vrate, a Barselona ima standardno svoje ekipe.

          Juventus, Bajern... itd.

          Mančester Siti Man Utd - Utd na poluvremenu kad je video da Arsenal gubi spustio gard.

          Comment


          • A Radnički da je neka pretnja realna Zvezdi ne bi ni bio drugi a pošto znamo da ljudi koji vode Radnički i u trenerskom i u upravljačkom smislu - da su veći zvezdaši nego Miloje i Terza, onda nema šta da diskutujemo.

            Kokeza, Tončevi, Vučići sve je to pasionirano zvezdaški nastrojeno i sad treba da se pravimo ludi da Radnički kao može da ugrozi Zvezdu i da kao tu je došao pošteno nego ne sme da pobedi Zvezdu.

            Kako su došli do drugog mesta isto tako ne mogu da ugroze Zvezdu. Sve je to uzročno posledično.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              A čiji su to svi mečevi ove sezone regularni?

              Seci mi glavu ako je svaki Juventusov, Bajernov, Barselonin i Realov regularan. I tamo se igra uveliko 3 za 3 Real deli sad bodove za sledeći sezonu da mu dužnici vrate, a Barselona ima standardno svoje ekipe.

              Juventus, Bajern... itd.

              Mančester Siti Man Utd - Utd na poluvremenu kad je video da Arsenal gubi spustio gard.
              Ja sam cuo da navijaci Reala, Barse, Juventusa itd brisu dupe levom rukom... da li to sad znaci da i vi desnoruki morate da uradite isto?

              I da United je namerno igubio od Sitija pa namerno igrao nereseno sa Celzijem da bi naredne sezone igrali LE umesto LS.

              Comment


              • Ово нису избори само за Председника, за новe чланове Управног одбора и руководство, већ су ово избори за Црвену звезду. Желимо Звезди да вратимо стару славу и трофеје - кратко је поручио Ивица Тончев.

                2012.

                Nego skužili da je lakše da Koki bude u FSS, ovi dole po jugu, a Terza u Zvezdi. I to pričam kao zvezdaš jer me ne grize savest ni malo i da je sreće 10 titula da vežemo pa ne mora niko gledati.

                Živeo sam za ove dane. Pa ne možete Džaju da hapsite da se izdrkavate sa Toletom bez posledica.
                Last edited by Cassius Clay; 30-04-19, 22:33.

                Comment


                • Pa oduvek su se Partizan i Zvezda takmicili ko ce vise utakmica da dogovori tokom sezone jer se u sustini tako postaje sampion u Srbiji....to je ono sto donosi prevagu i obicno na namestanje vise kukaju oni koji te sezone nisu bili u mogucnosti da dogovore vise meceva od rivala....retko se desi da prvenstvo odluce regularni mecevi, izuzetno retko.... Zato smo tu gde jesmo jer tamo gde nema zdravog takmicarskog naboja nema ni dobrog fudbala.
                  Kad bi svi u Srbiji igrali fer, posteno samo za sebe i samo za svoj klub garantujem vam da bi za najvise 10 sezona imali tim koji moze opusteno da igra nokaut fazu LS makar se taj tim zvao i Cukaricki ili Mladost.....
                  Last edited by tamonajugu; 30-04-19, 22:40.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ово нису избори само за Председника, за новe чланове Управног одбора и руководство, већ су ово избори за Црвену звезду. Желимо Звезди да вратимо стару славу и трофеје - кратко је поручио Ивица Тончев.

                    2012.

                    Nego skužili da je lakše da Koki bude u FSS, ovi dole po jugu, a Terza u Zvezdi. I to pričam kao zvezdaš jer me ne grize savest ni malo i da je sreće 10 titula da vežemo pa ne mora niko gledati.

                    Živeo sam za ove dane. Pa ne možete Džaju da hapsite da se izdrkavate sa Toletom bez posledica.
                    Ako si kriv za nešto, a ima posrednih dokaza, možeš biti Aleksandar Vučić moraš odgovarati pred "narodnim sudom".
                    Ja, i nije me sramota što ću reći, nisam likov'o pri hapšenju Džaje jer u istoriji bilo mnogo većih i krupnijih zverki od njega, pa nisu videli dana pritvora. Pogotovo nisu snimale kamere i pravile rijaliti od čitavog slučaja.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Ako si kriv za nešto, a ima posrednih dokaza, možeš biti Aleksandar Vučić moraš odgovarati pred "narodnim sudom".
                      Ja, i nije me sramota što ću reći, nisam likov'o pri hapšenju Džaje jer u istoriji bilo mnogo većih i krupnijih zverki od njega, pa nisu videli dana pritvora. Pogotovo nisu snimale kamere i pravile rijaliti od čitavog slučaja.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Apsolutno se slazem sa ovim, bezpotrebno napravljen rijaliti, cak su ga na neki nacin i ponizili tim kamerama.

                      Comment


                      • Čitam komentare raznih "stručnjaka" aali izdvojio bih dva:





                        samo mi nije jasno što poništiše jedan gol Haskiću, ako je zbog prodaje
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Dobro grobari izadjite pred narodni sud za Zemunelo titule i sps ramadani kombinacije Tumba Bjeka Zeka Djuka. Kad vam presude javite nam da izadjemo i mi.

                          Comment


                          • Sada će da ti objasne da oni tada uopšte nisu morali da namještaju jer se Zvezda raspadala...
                            A oni danas... pa i sami priznaju da se raspadaju, ali drugi ipak namještaju

                            Comment


                            • Pa vi danas bogami morate da namesate iako se Partizan raspada posto vam Real sa Nisave dahce za vratom citavo prvenstvo

                              Comment


                              • Prošle godine ste nas stavljali na stub srama zbog dosuđenih penala. Koliko ih bejaše za nas prošle godine?
                                Za koga je ove sezone dosuđeno najviše penala?
                                Koji tim je napravio najviše preokreta rezultata, kad smo već kod toga ?
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X