Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brat ne može ovo da se opravda, što je mnogo mnogo je bre, svaki meč dogovoren. Baš svaki, sad Bačka pobeđuje, sad Rad pobeđuje, sad Zemun pobeđuje....svako kome treba pobeđuje, a ovi gore prelazi, ludila, unapred viđeni rezultati. Ma idi.

    Comment


    • Pa to se znalo sve. Vojvodina sutra ima da nam se sagne, ako treba da daju i autogolove, znaju kako su ušli u plejof.

      Još 6-7 godina ovako, pa neka resetuju posle. Da vežemo jedno 8-9 titula.

      Comment


      • Kakva drzava takav i sport

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          A da neko prokomentariše današnja dešavanja u Novom Sadu ?

          Vala jeste otišla liga u tri lepe, svaki meč fora.
          Druže i kolega...malo si mi se smučio sa ovim komentarima. Si gledao utakmicu u Novom Sadu ? Nisi, a sve znaš.....evo bar pogledaj izveštaj:

          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Druže i kolega...malo si mi se smučio sa ovim komentarima. Si gledao utakmicu u Novom Sadu ? Nisi, a sve znaš.....evo bar pogledaj izveštaj:

              Izgleda da je kod vas stanje redovno. Ne smeš zucnuti o Radničkom a da ne sledi brutalna reakcija. Šta da gledamo? Istu sramotu ko protiv Čuke samo sa obrnutim ulogama. I nigde prst krivnje nije uperen u Radnički već je kazano da ovo što se igra u Kokeza ligi nema veze sa vezom.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Izgleda da je kod vas stanje redovno. Ne smeš zucnuti o Radničkom a da ne sledi brutalna reakcija. Šta da gledamo? Istu sramotu ko protiv Čuke samo sa obrnutim ulogama. I nigde prst krivnje nije uperen u Radnički već je kazano da ovo što se igra u Kokeza ligi nema veze sa vezom.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Naravno da možeš kazati o Radničkom šta hoćeš, bar vi iz Partizana to znate i nije vas sramota, ali na gluposti se mora reagovati. Objasni mi kako ćeš da analiziraš utakmicu, koju nisi pogledao, ali znaš šta se dešavalo. Kao onaj klen od nazovi-novinara sa Mozzarta, koji je napisao članak 5 minuta posle završene utakmice, a rukovodio se podacima iz "Meč centra" Superlige...pretočio statistiku u članak, podelio linkove prema prošloj utakmici i zaradio dnevnicu.

                Ja znam da vi ne podnosite Radnički, ali imajte meru, plivajte u realnom bar malo, a ne...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Ja iskreno ne mogu da verujem da neko uopste moze da pomisli da je prvenstvo regularno, a kamoli da prica o tome.

                  Sto se meca sa Cukarickim tice, posedujem jednu slicicu koja po mom misljenju dovoljno govori o regularnosti te utakmice

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Naravno da možeš kazati o Radničkom šta hoćeš, bar vi iz Partizana to znate i nije vas sramota, ali na gluposti se mora reagovati. Objasni mi kako ćeš da analiziraš utakmicu, koju nisi pogledao, ali znaš šta se dešavalo. Kao onaj klen od nazovi-novinara sa Mozzarta, koji je napisao članak 5 minuta posle završene utakmice, a rukovodio se podacima iz "Meč centra" Superlige...pretočio statistiku u članak, podelio linkove prema prošloj utakmici i zaradio dnevnicu.

                    Ja znam da vi ne podnosite Radnički, ali imajte meru, plivajte u realnom bar malo, a ne...
                    Vi treba prvo prevaspitati vašeg Tralata pa onda shvatiti dal vas neko i koliko voli. Nema ja zašto da mrzim Radnički. Ako misliš zbog stanja na tabeli, grdno se varaš. Niste vi krivi što smo očajni, što je napravljena katastrofalna selekcija igrača i što nas vodi ko nas već vodi...
                    A da neko i veruje u vaše nečiste radnje, nemoj mu zameriti. Igrali ste neke mečeve gde poštenje ne stanuje. Hoćeš da mi kažeš kako je nedavni derbi na Rajku bio totalno u granicama fer-pleja? Na stranu Zvezdin kvalitet, govorim o vama. Vaš trener ne izađe i ništa ne kaže, svi znamo da je jako rečit, pogotovo kad izgubi, nedelju dana kasnije mitinguje na sav glas.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Izgleda da je kod vas stanje redovno. Ne smeš zucnuti o Radničkom a da ne sledi brutalna reakcija. Šta da gledamo? Istu sramotu ko protiv Čuke samo sa obrnutim ulogama. I nigde prst krivnje nije uperen u Radnički već je kazano da ovo što se igra u Kokeza ligi nema veze sa vezom.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Pa malo je tesko upirati prstom samo u jedan klub u ligi u kojoj se apsolutno SVI klubovi takmice, ne u davanju golova, vec u tome ko ce vise utakmica da namesti, ko ce vise rezultata da dogovori......dosao je red i na crvene da preuzmu vodjstvo. U srpskom fudbalu vlada aspolutno fudbalski bolesna i anti-sportska atmosfera i to nije od juce ali preti da prevazidje sve prethodne sezone.....sve ovo sto gledamo je cista politika, a posto je jelte politicki nekorektno i zabranjeno mesati sport sa politikom zaustavicu se ovde......



                      U svakom klubu je ovako samo sto jedino ovaj ludak ima obraz da kaze da se nije nista pitao oko ekipe..... Nije namestanje rezultata jedini problem...kamo srece da je to jedini problem... 10x boljih trenera, ljudi i strucnjaka ima u nizim ligama nego u nazovi "elitnom" takmicenju.....nase "elitno" takmicenje je kao magnet za najgori sljam ljudski....
                      Last edited by tamonajugu; 30-04-19, 23:17.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Ja iskreno ne mogu da verujem da neko uopste moze da pomisli da je prvenstvo regularno, a kamoli da prica o tome.

                        Sto se meca sa Cukarickim tice, posedujem jednu slicicu koja po mom misljenju dovoljno govori o regularnosti te utakmice
                        Ja sam čuo da sve svetske kladionice imaju po jednog čoveka, kog masno plaćaju, i on prati samo Radnički iz Niša i pomera kvote gore-dole.
                        AKo vam je protiv Čuke bilo sve jasno čim se Lalat nije pojavio na klupi, zašto se danas pojavio.

                        Da smo izgubili danas od Proletera, smem ruku u vatru da stavim u vatru (i znam ko bi) da bi bila priča kako se vraća za onaj autogol Lambulića. Uzgred, ovo je bila totalno nebitna utakmica za nas, kao i sve do kraja jer nas sa drugog mesta ne može niko smaknuti...
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Hoće li Partizan biti povlašćen u četvrtom krugu kvalifikacija za LE? Značila bi nam 2 kluba u Evropi sledeće sezone.
                          Ima li Pantić neku analizu?

                          Comment


                          • A zašto tako "sa drugog mesta nas niko ne može smaći". Zar nije lepše da ste bili pošteni do kraja pa duvali Zvezdi za vrat. A ne da ste "dignuli noge" i pre dolaska na Rajka.
                            Hoćete da Radnički bude velik klub. Sa takvim skromnim razmišljanjem i zadovoljavanjem mrvica nećete daleko stići.
                            Uzgred, čestitam vam na sezoni. Osveženje ste posle dugo dugo vremena. Neko je uspeo da razdvoji večite. I ne da ste stali između već ste nama pobegli puno bodova.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 30-04-19, 23:19.

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Ja sam čuo da sve svetske kladionice imaju po jednog čoveka, kog masno plaćaju, i on prati samo Radnički iz Niša i pomera kvote gore-dole.
                              AKo vam je protiv Čuke bilo sve jasno čim se Lalat nije pojavio na klupi, zašto se danas pojavio.

                              Da smo izgubili danas od Proletera, smem ruku u vatru da stavim u vatru (i znam ko bi) da bi bila priča kako se vraća za onaj autogol Lambulića. Uzgred, ovo je bila totalno nebitna utakmica za nas, kao i sve do kraja jer nas sa drugog mesta ne može niko smaknuti...
                              Da li ti stvarno verujes da su mecevi Radnickog regularni?

                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                Hoće li Partizan biti povlašćen u četvrtom krugu kvalifikacija za LE? Značila bi nam 2 kluba u Evropi sledeće sezone.
                                Ima li Pantić neku analizu?
                                Hahaha pa pitanje je da li cemo uopste da igramo kf za LE, a kamo li da dodjemo do 4.kola koje trenutno deluje kao pusti san..... Partizan je upropascen nacisto katastrofalnom transfer politikom i nece sa oporaviti najmanje 3 sezone...

                                Comment

                                Working...
                                X