Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima jedna bolja, al' je vulgarna.
    Moji kolonisti iz Bosne ( da ne kažem dođoši) ovde u Banatu kažu:
    "K'o da su iz istije' m... izašli"
    Last edited by Jaqen Hghar; 16-03-19, 19:30.

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Ima jedna bolja, al' je vulgarna.
      Moji kolonisti iz Bosne ( da ne kažem dođoši) ovde u Banatu kažu:
      "K'o da su iz istije' m... izašli"
      Što mu, u suštini, dođe na isto
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Uroš
        Constantine kada sam ja rekao ovo ? Ja sam samo čestitao komšijama derbi jer su bili bolji u derbiju.

        Nije više ok da me svaka budala koja je željna da me iznervira provocira ovde i da mi stavlja reči u usta...Ako se ne nadje gde sam rekao ovaj poslednji deo rečenice, treba sankcionisati ovog tipa.

        Neću ga prijavljivati ali vidi upozori ovakve ljude koji me čačkaju a da ih ne diram. Ova džukačka podbadanja i stavljanja reči u usta koje nisam nikada rekao.

        Kada sam ja rekao da je Zvezda prepuna tamnoputih igrača i da uzimaju hleb srpskoj deci? Kada sam iskoristio izraz tamnoput?

        Ajde malo da me manje jaše ovaj provokator.

        Inače Dekkarde oterao bih te ja u 3pm jer si govno od čoveka. Branio sam te masu puta dok si podjebavao druge, i treba ovako da mi se vrati kada sam branio govno provokatorsko.
        On samo mene sme da opomene i da mi kaze da "usporim" konverzaciju...

        Comment


        • OK...dekkard i Urke...usporite konverzaciju. Zadovoljan ?
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Nisam zadovoljan banuj me. Šta on ima da me proziva i da mi stavlja nešto što nisam pričao iz čista mira? Kako ne konstatuješ da njegov post nema nikakvu sadržinu nego je počeo sa "gde je Uroš...". Kakve veze Uroš ima sa Super Ligom Srbije. Da ga je interesovalo moje mišljenje, pitao bi me na pp.

            Tako da njje ok. Ne tražim ban jer njega ne vredi banovati, taj se ne menja, ali njega opomeni ne mene.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Nisam zadovoljan banuj me. Šta on ima da me proziva i da mi stavlja nešto što nisam pričao iz čista mira? Kako ne konstatuješ da njegov post nema nikakvu sadržinu nego je počeo sa "gde je Uroš...". Kakve veze Uroš ima sa Super Ligom Srbije. Da ga je interesovalo moje mišljenje, pitao bi me na pp.

              Tako da njje ok. Ne tražim ban jer njega ne vredi banovati, taj se ne menja, ali njega opomeni ne mene.
              Ово ... задовољан је било упућено Београду, не теби. Теби и Декарду је "предложено " успоравање. Разлог ? Декард је почео са провокацијом, али то не значи да можеш да му кажеш баш све што ти падне на памет. Све ја тебе разумем, али брате, много ти је каратк фитиљ. Шта би било кад би ја сваког ко ме изнервира, треснуо са баном, а може ми се....али није у томе поента. Само ти излажи своје ставове и мишљења, а и сам знаш шта се сме. а шта не сме. Није све у казнама и бановима. Ако си приметио мени бановање форумаша није примарни циљ....
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Ово ... задовољан је било упућено Београду, не теби. Теби и Декарду је "предложено " успоравање. Разлог ? Декард је почео са провокацијом, али то не значи да можеш да му кажеш баш све што ти падне на памет. Све ја тебе разумем, али брате, много ти је каратк фитиљ. Шта би било кад би ја сваког ко ме изнервира, треснуо са баном, а може ми се....али није у томе поента. Само ти излажи своје ставове и мишљења, а и сам знаш шта се сме. а шта не сме. Није све у казнама и бановима. Ако си приметио мени бановање форумаша није примарни циљ....
                Naravno kad ima vas nekoliko "nezameljivih" moderatora kojima je od strane admina dozvoljeno bahacenje.
                Last edited by belgrade_owl; 16-03-19, 21:06.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Naravno kad ima vas nekoliko "nezameljivih" moderatora kojima je od strane admina dozvoljeno bahacenje.
                  Ja se bahatim?
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Pa što ne postavi link, tek sad kapiram, kad sam pročitao vest o čemu pričaš.



                    https://www.mozzartsport.com/fudbal/...losevic/322035
                    Ovde je u pitanju manjak pameti. Valjda misli da će ovo naići na ovacije kod svih navijača Partizana jer time dokazuje koliko voli klub. A ne verujem da će tako biti. Znam da ga mnogi navijači Partizana poštuju ali realno davno je prekinuo vezu sa ozbiljnim fudbalom. Bolje da nastavi sa splavarskom karijerom, tu će još dugo biti u vrhu.

                    Comment


                    • Kokeza reizabran na još 4 godine...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Kokeza reizabran na još 4 godine...
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Krenula je trka za Strahinjom Pavlovićem. Juventus na čelu trke maše sa 5 miliona.

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Ово ... задовољан је било упућено Београду, не теби. Теби и Декарду је "предложено " успоравање. Разлог ? Декард је почео са провокацијом, али то не значи да можеш да му кажеш баш све што ти падне на памет. Све ја тебе разумем, али брате, много ти је каратк фитиљ. Шта би било кад би ја сваког ко ме изнервира, треснуо са баном, а може ми се....али није у томе поента. Само ти излажи своје ставове и мишљења, а и сам знаш шта се сме. а шта не сме. Није све у казнама и бановима. Ако си приметио мени бановање форумаша није примарни циљ....
                            Nemam kratak fitilj nego da mi je rekao nešto pametno ili da mi je rekao da nemam pojma, da sam glup, da sam idiot, govno... Nije zabeležen slučaj da sam za to reagovao.

                            Nego on kao parafrazira šta sam ja rekao a nisam to rekao u životu i pravi idiota od mene. To samo govori kakav je on čovek.

                            Ja ti nisam ni uputio žalbu zvaničnu samo sam te zamolio da mi ne stavlja reči u usta koje nisam rekao. Da me vredja može do sutra. Da mi govori šta god. Neću se požaliti nikada. Samo nemoj da govori da sam nešto rekao kada nisam jer je to podmuklo i jadno, gore od svakog vredjanja.

                            Ja neću ćutati na ovakve provokacije, niti njemu, niti bilo kome, niti ovde, niti u praovm životu. Ne provociram ni ja nikoga kao džukela. Pa postoje sankcije pa neka budem sankcionisan, mora se znati neki red i granica kad nešto može a kada ne.

                            Tebe niko nije provocirao i rekao npr " Constantine gde si danas da se javiš a govorio si da je Radnički bolji od Zvezde i gde si danas da kaže da su igrači Zvezde glavati majmuni?"

                            Vidiš tako napiše rečenicu koju nisi nikada rekao, napravi te majmunom, čisto sumnjam da bi mu ti ostao dužan. Mislim ne bi naravno, nego je prozivao mene a ne tebe.

                            Bolje da mi kaže Uroše govno si i neznalica i nemaš pojma. Ja bih rekao ok majstore tvoje mišljenje, nego ovo.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Nemam kratak fitilj nego da mi je rekao nešto pametno ili da mi je rekao da nemam pojma, da sam glup, da sam idiot, govno... Nije zabeležen slučaj da sam za to reagovao.

                              Nego on kao parafrazira šta sam ja rekao a nisam to rekao u životu i pravi idiota od mene. To samo govori kakav je on čovek.

                              Ja ti nisam ni uputio žalbu zvaničnu samo sam te zamolio da mi ne stavlja reči u usta koje nisam rekao. Da me vredja može do sutra. Da mi govori šta god. Neću se požaliti nikada. Samo nemoj da govori da sam nešto rekao kada nisam jer je to podmuklo i jadno, gore od svakog vredjanja.

                              Ja neću ćutati na ovakve provokacije, niti njemu, niti bilo kome, niti ovde, niti u praovm životu. Ne provociram ni ja nikoga kao džukela. Pa postoje sankcije pa neka budem sankcionisan, mora se znati neki red i granica kad nešto može a kada ne.

                              Tebe niko nije provocirao i rekao npr " Constantine gde si danas da se javiš a govorio si da je Radnički bolji od Zvezde i gde si danas da kaže da su igrači Zvezde glavati majmuni?"

                              Vidiš tako napiše rečenicu koju nisi nikada rekao, napravi te majmunom, čisto sumnjam da bi mu ti ostao dužan. Mislim ne bi naravno, nego je prozivao mene a ne tebe.

                              Bolje da mi kaže Uroše govno si i neznalica i nemaš pojma. Ja bih rekao ok majstore tvoje mišljenje, nego ovo.
                              Razumeli smo se.....Ja samo ne volim da odmah posežem za datim mi ovlašćenjima, pokušavam uvek mirno da razrešim ev. spor, ali sve ima svoje granice.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Pošto su uvideli da od "gradskih otaca" u Vranju, što kažemo mi južnjaci - nema ni mojega....igrači i navijači, kao i treneri, zasukali rukave i sredili stadion Yumka.





                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X