Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Priznajem, nisam odmah ukapirao da je sarkazam u pitanju. Pomislih da je tipično prestoničarsko mišljenje, ali dobro je što si razjasnio. A što se tiče Coopera, ja sam mislio da on ipak misli da treba samo jedan klub da se finansira,a eto saznah da su dva u pitanju. Šta će sve čovek da sazna na forumu.
    Pa nije tesko zakljuciti. Nije mu smetalo kada je Partizan dobijao vise od drugih, ne smeta mu ni sada da Partizan ima vise od drugih, zakljucak, Zvezda ima vise od Partizana, da bi se pravda zadovoljila i Partizan treba da ima toliko, ostali 1% te sume i da se igramo.

    A zasto sam upotrebio taj izraz, pa jednostavno se sport u Srbiji shvata kao sredstvo za lecenje frustracija. 90% komentara je ili u svojstvu agresora (gazimo, instucija smo bre, gasi kurvu, vi ste nam filijala) ili u svojstvu zrtve (proci ce i ovo, mezimica, Tole super liga, Kokeza super liga, uzurpirali su drzavu, jedna zemlja, jedan klub i slicno). U takvom ambijentu se ljudi koji samo prate svoj klub (i Zvezdasi, i Partizanovci i navijaci Radnickog, Napretka, bilo kog drugog kluba) smatraju budalama.

    Vas u unutrasnjosti bar ima, ja stvarno nisam video navijace nekog treceg BG kluba van ovih navijackih/huliganskih grupa sa zastavama).
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Evo danas neki mediji objavili da je zvezda platila porez 6.7mil eura, a mene zanima koliko je drzava uplatila zvezdi na racun sponzorstva Telekoma, Dunav Osiguranja, Gazproma...sigurno vise od tog poreza.

      Comment


      • Bio je problem kad je Zvezda dugovala za porez, sada je otprilike problem i kad se porez plaća na vreme.

        Comment


        • Problem je kad drzavnim parama placas porez drzavi... to je naravno tesko shvatiti u nasem drustvu.

          Comment


          • Braća Hrvati uvode var u domaće najjače takmičenje.

            Taj nepotreban luksuz će klubove koštati 0 evra, dok bi savez i uefa pokrili ulaganje na nivou lige od nešto preko milion jurića.

            Naši superligaši i dalje odbijaju zlu tehnologiju jer veruju u poštenje domaćih sudija i tako će uštedeti na velikim troškovima i nepotrebnom seckanju ove divne igre.

            Najbitnije je ipak da imamo kamere u pres sali.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Problem je kad drzavnim parama placas porez drzavi... to je naravno tesko shvatiti u nasem drustvu.
              A je l problem kad od državnih para ne plaćaš državi porez ? Ja kako sam propratio Zvezda je ovog leta u nekom ludakom plusu što se para tiče, a sponzori su ove jeseni, a bogme i leta jer smo krenuli letos sa kvalifikacijama itekako imali interes da sponzorišu najveći državni brend, pogotovo ovaj što i nije državna firma, a posluje na globalnom nivou.

              Originally posted by Cooper View Post
              Braća Hrvati uvode var u domaće najjače takmičenje.

              Taj nepotreban luksuz će klubove koštati 0 evra, dok bi savez i uefa pokrili ulaganje na nivou lige od nešto preko milion jurića.

              Naši superligaši i dalje odbijaju zlu tehnologiju jer veruju u poštenje domaćih sudija i tako će uštedeti na velikim troškovima i nepotrebnom seckanju ove divne igre.

              Najbitnije je ipak da imamo kamere u pres sali.
              http://mondo.rs/a1154788/Sport/Fudba...iona-evra.html

              1.5 miliona, džabana. Ja da sam Terza je bih dao iz Zvezdine kase ove državne pare od Lige Šampiona da se to uvede u ligu, taman da ova skoro dvocifrena razlika u odnosu na najbližeg pratioca iz Niša dobije na legalitetu u očima ovih čak trećih na tabeli.

              Comment


              • Potrebno je uvesti WAR tehnologiju, poboljsati terene da nisu kao utrina i gol tehnologiju uvesti (valjda se tako zove).
                Zabraniti da clanovi UO jednog kluba budu i clanovi/potpredsednici UO drugog kluba, zastititi sudije i osytro sankcionisati prestupnike.
                Uzgred, kad smo kod sankcija...ako vratite krljatora iz Italije gde se i nije naigrao, nadam se da ce sudije primenjivati pravila sudjenja bez obzira na boju dresa koji nosi.
                Last edited by nebitan; 24-12-18, 11:23.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Nadam se da ce se nakon ovih krivicnih prijava rasplesti klupko sta se desavalo na vec cuvenom mecu sa Dinamom iz Vranja, tim koji ne moze da gol Macvi a vec na narednoj se spasao protiv Lucana golom u 90 min na toj daje sest ma da. Sigurno u Dinamu znanu bolje od nas ovde sta su radili ti igraci i za ciji interes pa sacekajmo. Sto se ulazaka u visi rang navijam za Zlatibor.

                  Comment


                  • Meni je interesantan stav, kojim se protežira priča, da neki klubovi žele WAR jer stoje na braniku regularnosti i njegovi su glavni zažtitnici, dok drugi to opet ne žele, baš zbog toga da bi "muljali"....kako da ne. INače "gol-tehnologija" postoji na JNA i Marakani, a zašto se ne koriste, ne znam.....?
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Nadam se da ce se nakon ovih krivicnih prijava rasplesti klupko sta se desavalo na vec cuvenom mecu sa Dinamom iz Vranja, tim koji ne moze da gol Macvi a vec na narednoj se spasao protiv Lucana golom u 90 min na toj daje sest ma da. Sigurno u Dinamu znanu bolje od nas ovde sta su radili ti igraci i za ciji interes pa sacekajmo. Sto se ulazaka u visi rang navijam za Zlatibor.
                      Javor i Inđija, zakucano.

                      Da ne budem pogrešno shvaćen, zakucano ne zato što je namešteno nešto, već zato što su zaista najkvalitetniji.

                      Silom prilika Zlatibor sam najviše puta i gledao ove godine na Areni, malo je reći da ih je npr. jedan Metalac razmontirao u Gornjem Milanovcu.

                      Comment


                      • Upristojite raspravu, ako vam je uopšte stalo do razmene mišljenja.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Ивица Краљ добио нови мандат у Мачви и најавио борбу за Европу!

                          На редовној Скупштини ФК Мачва, која је одржана у просторијама клуба, делегати су једногласно поверење за нови четворогодишњи мандат указали председнику клуба, Ивици Краљу

                          Изузетни резултати и историјски успеси шабачке Мачва у протекле четири године од како је Ивица Краљ на челу клуба, делегатима Скупштине били су довољни разлози да бившег репрезентативног голмана крунишу реизбором првог човека црвено-црних.

                          Исказујући захвалност на подршци свим члановима Скупштине клуба, Ивица Краљ је изразио наду да ће и наредне четири године донети нове спортске успехе.

                          Надам се да ћемо у наредној години начинити и један искорак више, јер то Шабац као град и Мачва као клуб сигурно заслужују. Велика захвалност пре свега мојим сарадницима, наравно и играчима који су најзаслужнији за постигнуте резултате. Сада морам бити поприлично опрезан јер су на почетку мог првог мандата биле оптимистичне изјаве, да ћемо играти Супер лигу до 2019. године, а ми смо то остварили много раније. Сада такође кажем да ћемо у неком наредном периоду покушати да направимо искорак попут пласмана у плеј-оф, а у неким наредним годинама, зашто да и Мачва не покуша да заигра у Европи – навео је Ивица Краљ.

                          Поред председника Ивице Краља и првог потпредседника Драгана Антонића у Управном одбору клуба међу члановима по први пут ће бити и једна дама, директорка ЈП „Инфраструктура Шабац“, Виолета Шестић.

                          Остали изабрани чланови су Ненад Симић, Милан Пантелић, Славко Радовановић, Сретен Радовановић, Јовица Вуковић, Жељко Видаковић, Радиша Ружић и Дејан Исаковић.

                          На Скупштини, између осталог, делегати су усвојили и нови Пословник о раду Скупштине ФК Мачва, као и финансијски извештај за 2017.годину и извештај о раду и резултатима такмичарских селекција.
                          ....
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Javor i Inđija, zakucano.

                            Da ne budem pogrešno shvaćen, zakucano ne zato što je namešteno nešto, već zato što su zaista najkvalitetniji.

                            Silom prilika Zlatibor sam najviše puta i gledao ove godine na Areni, malo je reći da ih je npr. jedan Metalac razmontirao u Gornjem Milanovcu.
                            Ne znas da se dele bodovi? Tesko da tu moze da bude bilo sta "zakucano" (osim ako je u pitanju namestanje). Taj Metalac je takode u trci za superligu, nisu Javor, a pogotovo ne Indjija Zvezda za tu ligu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Partizan: Vi iz Radničkog ste hodajući cirkus!
                                „Nećemo upasti u pravnu zamku da bilo koja odluka predstavlja teret ostvarivanju Partizanovih interesa. Borićemo se pravnim i institucionalnim sredstvima, ako ona budu iscrpljenja, Upravni odbor će doneti odluke čiji ishod ne mogu da pretpostavim. Na odluku Vladimira Bulatovića, direktora Superlige, da registruje susret sa Mačvom, uložićemo žalbu Komisiji za žalbe FSS. Bez prejudiciranja odluke, spremni smo da idemo i na trećestepeni organ, Izvršni odbor FSS. Po potrebi, obratićemo se i Sudu za sportsku arbitražu u Lozani

                                „U jednom trenutku javio se za reč predstavnik Radničkog Dejan Propadalo, pitajući „kakav je ovo cirkus“, na šta sam uzvratio „gde vi da se javite, vi ste hodajući cirkus“. To je izazvalo salve smeha... Dosta korektno je na skupu govorio predstavnik Inđije, ukazavši da Partizan ima loš tretman u FSS, založivši se za razgovore koji bi poboljšali utucaj našeg kluba. Sastanak mogu da ocenim relatvno dobrim jer i put od 1.000 milja počinje prvim korakom“.

                                „Neuki i nejasni bili su komentari predstavnika Radnika iz Surdulice. Tumačili da nije došlo do prekršaja, smatrajući da su i ponedeljak i utorak, 17. i 18. decembar, kalendarska jesen. Jesu, ali nisu jesen Superlige, pošto Propozicije kažu da se ne igra do 21. decembra, kad kalendarski prestaje jesen i počinje zima, već do kraja jesenjeg dela šampionata, predviđenog za subotu 15. decembar. O prebacivanju utakmica za 16, ako uzmemo čak i da se nedelja može prihvatiti kao poslednji termin za odigravanje mečeva, u jesenjem delu prvenstva, svakako ne može biti ponedeljak, kao prvi dan pauze“.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X