Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    .
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by blond View Post
      Tacno sam znao da ce da usledi muk nakon prvih konkretnih pitanja. Jednostavno, mi u zemlji i imamo SNS na vlasti jer oni i odslikavaju dobar deo naseg drustva: bahatost, nesposobnost da se cuje tudje misljenje, nedostatak zelje da se cuje sagovornik, bukvalno stalno menjanje uloge iz siledzije u zrtvu i obrnuto, nadmeno samohvalisanje pa nepodnosljivo kalimerisanje.

      Pitanja su bila vrlo jasna:

      1. Zasto uprava nakon 2003. i uprava nakon 2010. godine nije smatrana skoro ni od koga da je poslata od vlasti da zauzda/unisti/marginalizuje klub, a ovi sada jesu? Ako nista, ovi barem nisu toliko stigli da pokradu.
      2. Sta je model za "pravedno finansiranje sporta u Srbiji"? Hajde da pretpostavimo da je nepravedno da prvi klub dobije manje od drugog, kako odjednom postaje pravedno da drugi dobija mnogo vise od treceg? Po kom to merilu? Ja sam vec predlozio da se uspesi u Evropi vrednuju nezavisno koji klub ih napravi i da klub koji je u dugovima automatski dozivljava sudbinu Radnickog u kosarci. Pa neka navijaci malo pripaze i neka se bune kada klub nenamenski trosi sredstva.
      3. Ovo je vec pomenuto u odredjenoj formi, kako to da samo u FKP uprava svesno unistava klub, a u svim ostalim klubovima gde se posluje tako sto se krade i ne ulaze bukvalno nista nema ni reci o njihovom svesnom unistavanju?

      Najlakse je pisati jedne te iste postove, izduvati se ovde na nekom qwerty1234 jer je sef bio nervozan, a zena ljuta jer tanjiri nisu oprani. Treba doci hladne glave i ponuditi cinjenice, nezavisno od klubova za koje navijamo.
      Vidim da i dalje nema odgovora na gore navedena pitanja. Ako, ako, uvek cu da citiram ovaj post kada neko krene da od ove teme pravi zalbe da se njegov klub nesto sprecava ili mu se "vezuju ruke i noge".
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Željko konačno da kaže prave stvari.
        O ligi, var-u i svemu ostalom u srpskom fudbalu.
        Uživajte.
        Last edited by Constantin; 10-12-18, 23:28.

        Comment


        • U ovome može da uživa relativno mali broj ljudi, a mi smo ovde pre par godina postigli dogovor da nema "kačenja" Pantića, Anđusa i sličnih motivacionih govornika. Molim te najljubaznije da se i ti pridržavaš dogovora. Ovaj dogovor ima status pravila, pa kao takav ima i sve pripadajuće atribute i ne podleže polemici opravdanosti.
          Last edited by Constantin; 10-12-18, 23:35.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Tako je Konstantine , bajke i halucinacije mogu negde drugo, ovo je ipak ozbiljan forum.

            Comment


            • Koliko je Pantic ozbiljan, svedocile i rezultati Besiktasa koga je poredio sa top16 klubova u Evropi i Salzburga koji je bio onako pih. Besiktas ni grupu lige evrope nije prosao.

              Comment


              • Mi ćemo igleda sutra od 15,00 pod Bagdalom.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Navijači Zvezde priskočili u pomoć "Brđanima" :

                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Neka mi oprosti navijački puk ali je meni ostalo nejasno oko čega se i zbog čega/koga se buni FK Partizan. Da li zbog Zvezde (ali bežimo im već dovoljno bodova) ili zbog FK Radnički ali oppet ne vidim poentu, jer uvek kada izađu na teren bude 11 nasuprot 11 i teren lak/težak i jednoj i drugoj ekipi.
                    Dakle ako izigravaju Kalimera, ok - imaju pravo ali zar veruju da se neko uplašio njihovih pretnji (zahteva).
                    A samo da su malo imali strpljenja videli bi da nemaju razloga za monolog "Pa to je nepravda".
                    Onog dana kada je Partizan igrao bilo je manje snežnog pokrivača i intenzitet padanja snga je bio slabiji nego dan kasnije i tu nije bilo nikakve zavere već samo "bad luck" a sve potom odraz nemoći i slabosti od uprave do navijača i jedini je tu Mirković ispao sportsmen.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Pa zato sto se jedini Mirkovic i bavio sportom...ostali su zalutali...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • U međuvremenu Spartak je pobedio Voždovac 3:2 (0:2)
                        A nas su gurnuli za sutra da bi u predviđenom terminu prenosili Čuku i Zvezdu
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Pa zato sto se jedini Mirkovic i bavio sportom...ostali su zalutali...
                          Zato i neće dugo nažalost ostati na klupi Partizana.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Comment


                            • Cirkus.
                              Pet penala treba da svira.

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Mi ćemo igleda sutra od 15,00 pod Bagdalom.
                                Fatzad vec sara autolakom po bilbordima "Dobre dosli v.."
                                Last edited by kronostime; 16-12-18, 20:34.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X