Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Ne zameram ja ništa Valteru.
    Fokus kritike usmeravam na tebe
    Pucaj
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Da li se sećaš jednog trenera koji je pobegao posle osvojene titule i pre kvalifikacija za LŠ? Ovo je bilo pitanje onog sa avangarde, ja odgovorim evo Slavisa Stojanovic tim ceo mu razjuren nakon titule i on i dalje troluje.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Ti si bio deo tog dogovora?
        KADA si toliko upućen.
        Ili natucaš za sve novce.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Naravno brate da nisam bio deo dogovora samo prenosim zvanicno saopstenje vaseg kluba nakon sto su vas izbacili iz EVrope pa stigle pare.
        SAOPŠTENJE - FK Partizan: U četvrtak plaćamo dug, hvala Vladi i Vučiću!

        Fudbalski klub Partizan saopštio je da će u četvrtak isplatiti sva dugovanja poveriocima i zahvalio se Vladi Srbije i premijeru Aleksandru Vučiću na pomoći.UEFA je u sredu objavila da su crno-beli kažnjeni suspenzijom u jednoj od naredne tri sezone kada izbore plasman na evro scenu zbog dugovanja, ali iz Humske tvrde da je sve u redu.

        - Povodom informacija u vezi sa kaznom koja je izrečena fudbalskom klubu Partizan od strane nadležnog organa UEFA za finansijsku kontrolu klubova, Upravni odbor obaveštava javnost da će u toku sutrašnjeg dana biti izmirene sve finansijske obaveze prema klubovima poveriocima u iznosu od 370. 000 evra, a po zahtevu UEFA - navodi se u saopštenju koje je objavljeno na sajtu kluba.

        Kako se navodi, neizmirene poreske obaveze, koje se pominju u nekim medijima su regulisane zvaničnim reprogramom, koji je u međuvremenu već službeno dostavljen nadležnim organima UEFA.

        - Problemi u kojima se našao Partizan rešeni su uz svesrdnu i sveobuhvatnu pomoć državnih organa i Vlade Republike Srbije na čelu sa njenim predsednikom gospodinom Aleksandrom Vučićem. Na tom opsežnom zalaganju su iskreno zahvalni uprava FK Partizan i crno-bela sportska javnost.

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Pucaj
          Ček da napunim šaržer

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ček da napunim šaržer
            Ja još neko pivce da udarim
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Naravno brate da nisam bio deo dogovora samo prenosim zvanicno saopstenje vaseg kluba nakon sto su vas izbacili iz EVrope pa stigle pare.
              SAOPŠTENJE - FK Partizan: U četvrtak plaćamo dug, hvala Vladi i Vučiću!

              Fudbalski klub Partizan saopštio je da će u četvrtak isplatiti sva dugovanja poveriocima i zahvalio se Vladi Srbije i premijeru Aleksandru Vučiću na pomoći.UEFA je u sredu objavila da su crno-beli kažnjeni suspenzijom u jednoj od naredne tri sezone kada izbore plasman na evro scenu zbog dugovanja, ali iz Humske tvrde da je sve u redu.

              - Povodom informacija u vezi sa kaznom koja je izrečena fudbalskom klubu Partizan od strane nadležnog organa UEFA za finansijsku kontrolu klubova, Upravni odbor obaveštava javnost da će u toku sutrašnjeg dana biti izmirene sve finansijske obaveze prema klubovima poveriocima u iznosu od 370. 000 evra, a po zahtevu UEFA - navodi se u saopštenju koje je objavljeno na sajtu kluba.

              Kako se navodi, neizmirene poreske obaveze, koje se pominju u nekim medijima su regulisane zvaničnim reprogramom, koji je u međuvremenu već službeno dostavljen nadležnim organima UEFA.

              - Problemi u kojima se našao Partizan rešeni su uz svesrdnu i sveobuhvatnu pomoć državnih organa i Vlade Republike Srbije na čelu sa njenim predsednikom gospodinom Aleksandrom Vučićem. Na tom opsežnom zalaganju su iskreno zahvalni uprava FK Partizan i crno-bela sportska javnost.
              Hvala mu bro na parama ali nije trebalo jer je pomoć značila SADA ĆEMO VAS KARATI za ovu uslugu.
              Ili se Vučela i Vazura, masno prodali kod svevišnjem za malko nekakve koristi.
              Gade mi se osobe koje štetoče FKP a dolaze, što je najgore iz sopstvenih redova. A vamo likuju kako su veliki Partizanovci.

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Ja još neko pivce da udarim
                Ejjj nema dopinga

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Ejjj nema dopinga
                  Kasno sad....
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Ja se samo iznerviram kad je neko toliko ostrascen pa troluje do besvesti o pomoci drzave i nikad ugrozenijem Partizanu a sve sto se kaze za jedne moze i druge, ne secam se ovoliko povika nakon 12 titula u kosarci i 6 u fudbalu, ovoliko dusebriznika za srpski sport, gde vam je tad bila prica o aparhejdu a ne tad je sve bilo herojski i posteno, ma da, ima na koji pamtimo Luku Drcu na pleju i Cvetkovice i Gavrice u fudbalu, gde ste sada borci protiv Vucica ku kosarci kad ima rezultata i skupog trenera, a predsednik iz vlasti, nema , tako ce biti i za fudbal cim naredne sezone uzmete titulu ili mozda i ove ko zna duga je sezona sve ce utihnuti kao i one kad je vec u avgustu Vucela i avangarda proglasio prvenstvo neregularnim a onda nakon poraza Zvezde od Vozdovca pdjednom sve bilo regularno i tad su ovi troleri poput Kupera se sakrili u misije rupe.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Hvala mu bro na parama ali nije trebalo jer je pomoć značila SADA ĆEMO VAS KARATI za ovu uslugu.
                      Ili se Vučela i Vazura, masno prodali kod svevišnjem za malko nekakve koristi.
                      Gade mi se osobe koje štetoče FKP a dolaze, što je najgore iz sopstvenih redova. A vamo likuju kako su veliki Partizanovci.
                      To vec ne znam, dal je sad neko vracanje ili ne samo kazem Zvezda kad je izbacena niko zalegao nije i tim nam je razjuren, drzavni su jedni i drugi pricati kako su jedni jadni bedni a drugi prebogati je sarena laza.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Ja se samo iznerviram kad je neko toliko ostrascen pa troluje do besvesti o pomoci drzave i nikad ugrozenijem Partizanu a sve sto se kaze za jedne moze i druge, ne secam se ovoliko povika nakon 12 titula u kosarci i 6 u fudbalu, ovoliko dusebriznika za srpski sport, gde vam je tad bila prica o aparhejdu a ne tad je sve bilo herojski i posteno, ma da, ima na koji pamtimo Luku Drcu na pleju i Cvetkovice i Gavrice u fudbalu, gde ste sada borci protiv Vucica ku kosarci kad ima rezultata i skupog trenera, a predsednik iz vlasti, nema , tako ce biti i za fudbal cim naredne sezone uzmete titulu ili mozda i ove ko zna duga je sezona sve ce utihnuti kao i one kad je vec u avgustu Vucela i avangarda proglasio prvenstvo neregularnim a onda nakon poraza Zvezde od Vozdovca pdjednom sve bilo regularno i tad su ovi troleri poput Kupera se sakrili u misije rupe.
                        Sećam se i ja ekipe u fudbalu sa Maletićem, Zajićem i ostalim "vedetama" bubamare.
                        Nemoj se pecati. Uvek će biti trolovanja i sa jedne i sa druge strane. Ali barem malo dostojanstva treba imati u svemu.
                        Možemo se peckati. Zar to nije sastavni deo navijačkog folklora? Ali iznositi stalno neistine prema jednoj strani, a vamo, tvoja besprekorna i čista, malo je degutantno. Zar ne?

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          To vec ne znam, dal je sad neko vracanje ili ne samo kazem Zvezda kad je izbacena niko zalegao nije i tim nam je razjuren, drzavni su jedni i drugi pricati kako su jedni jadni bedni a drugi prebogati je sarena laza.
                          A mi stanje treba počistiti u svom dvorištu. Ali kako kada plaćenici sa Juga rade za upravu zarad njihovih i svojih ličnih ciljeva.
                          Dok govna ne obrišemo biće nam ovako...

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            A mi stanje treba počistiti u svom dvorištu. Ali kako kada plaćenici sa Juga rade za upravu zarad njihovih i svojih ličnih ciljeva.
                            Dok govna ne obrišemo biće nam ovako...
                            Normalno, ja sam od povetka te price za privatizaciju secam se Cepterove price da kupiZvezdu ali kad je rekao ok hocu ali da ja odlucujem i da razjuri navijace iz uprave odmah je sprecen.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Normalno, ja sam od povetka te price za privatizaciju secam se Cepterove price da kupiZvezdu ali kad je rekao ok hocu ali da ja odlucujem i da razjuri navijace iz uprave odmah je sprecen.
                              Od privatizacije u Srbiji nema sada, niti nikada, ništa. Zapamti.
                              Ja se sećam inteervjua koji dao Milan Mandarić i obrazloženja zašto je prekinuo zamisao da kupi FK Vojvodinu.
                              Prepuna je ovde bara sumnjivih persona da bi dozvolili neko drugi da uzima kajmak od sportskih kolektiva.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Steta sto ti nije ovo isto bilo smesno jad je Kuper pisao a da navihate za usti klub.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X