Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čekaju Bik i ekipa kao zapete puške, neće smeti Partizan da kuka još dugo.
    Dobićemo idilično prvenstvo gde će svi biti zadovoljni.
    Samo još da zatvore prvu ligu da niko ne ispada.

    Navodno se već formira tim da upadne u FKP, samo se čeka mig.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Čekaju Bik i ekipa kao zapete puške, neće smeti Partizan da kuka još dugo.
      Dobićemo idilično prvenstvo gde će svi biti zadovoljni.
      Samo još da zatvore prvu ligu da niko ne ispada.

      Navodno se već formira tim da upadne u FKP, samo se čeka mig.
      Bik je Bjeković ?
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Yap!

        Comment


        • Lešinari.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Pa ne znam. Meni se ova garnitura u Partizanu ne sviđa. Odiše previše zabadanjem nosa u tuđe dvorište. Stvorili su kod dela navijača kult žrtve i sve mi se više čini da fokus, sa svojih promašaja, projektuju ka drugima. Najprostije rečeno stvaraju atmosferu apsolutne zavere protiv Partizana, a Partizan, to su oni. Pitanje je, a ti verovatno znaš bolje, ko to čeka u zasedi? S obzirom na okruženje, političke konstelacije u Srbiji, a prosto rečeno "ko može, a ko ne sme", ni ja ne mislim da će se izabrati dobro rešenje. Ljudi, koji su trenutno na vlasti, neće dozvoliti totalno sportsku priču na koju neće moći imati uticaja. Pri tom ne mislim da bi se u izboru nove Uprave mešali s druge strane brda, ali političari Zvezdu i Partizan doživljavaju kao izborno-politički plen i svakako žele biti deo upravljanja i tim klubovima, kao nagradu.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • U klub se ulazi da bi se prodavali igrači i da bi se mešetarilo.
              I sadašnji i bivši su lešinari, nema tu neke velike razlike.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                U klub se ulazi da bi se prodavali igrači i da bi se mešetarilo.
                I sadašnji i bivši su lešinari, nema tu neke velike razlike.
                Bitno je ko će manju štetu da napravi.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Pa ne znam. Meni se ova garnitura u Partizanu ne sviđa. Odiše previše zabadanjem nosa u tuđe dvorište. Stvorili su kod dela navijača kult žrtve i sve mi se više čini da fokus, sa svojih promašaja, projektuju ka drugima. Najprostije rečeno stvaraju atmosferu apsolutne zavere protiv Partizana, a Partizan, to su oni. Pitanje je, a ti verovatno znaš bolje, ko to čeka u zasedi? S obzirom na okruženje, političke konstelacije u Srbiji, a prosto rečeno "ko može, a ko ne sme", ni ja ne mislim da će se izabrati dobro rešenje. Ljudi, koji su trenutno na vlasti, neće dozvoliti totalno sportsku priču na koju neće moći imati uticaja. Pri tom ne mislim da bi se u izboru nove Uprave mešali s druge strane brda, ali političari Zvezdu i Partizan doživljavaju kao izborno-politički plen i svakako žele biti deo upravljanja i tim klubovima, kao nagradu.
                  Mogu da se slozim sa ovim postom, samo bih dodao da ljudi u upravi (ovi sadasnji) samo koriste to sto mase osecaju da bi preusmerili njihov gnev/nezadovoljstvo.

                  Navescu samo jedan primer. Djuric je posle dobijenih miliona od LS 2010. godine nastavio sa pljackom kluba i tim je bio sve slabiji i slabiji (ili bar nikada nije bio jaci, niti je bilo takvih pokusaja). Ovi sada to isto rade, bila LE, bila osmina finala, oni ne trose na pojacanja. Razlika je u tome sto za Djurica niko nije pricao da je postavljen tu da unistava Partizan, da se Partizanu vezu noge, vezu ruke, sta god da vezu, niko nije pisao da klub ne treba da igra u ovakvoj drzavi koja se tako ophodi prema njegovim finansijama. Ali...

                  Kad se dodje u situaciju da postoji zli neprijatelj u koga se ulaze i koji moze da bude ispred tebe, odmah se aktiviraju te price, pa je Vazura tu da uspostavi "idilicno prvenstvo", a Djuric i Karadzic kada su ga vaspostavljali, tada se to smatralo normalnim.

                  Da navijac kluba koji je otisao u 3. ligu krivi drzavu za nebrigu, pa da razumem.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Eto nas u komšiluku.

                      Comment


                      • Pisao sam vec da Partizan treba da se potrudi da osvoji sto vise bodova u prvih 10 kola, jer sledi tezak raspored za njih. Gostovanje u Subotici protiv nerealno lose plasiranog domacina i 0:0. Ako se ovako nastavi i ne bude nekih zakulisnih radnji karakteristicnih za superligu, gledacemo zanimljivu borbu za 2. mesto utroje.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by blond View Post
                          Pisao sam vec da Partizan treba da se potrudi da osvoji sto vise bodova u prvih 10 kola, jer sledi tezak raspored za njih. Gostovanje u Subotici protiv nerealno lose plasiranog domacina i 0:0. Ako se ovako nastavi i ne bude nekih zakulisnih radnji karakteristicnih za superligu, gledacemo zanimljivu borbu za 2. mesto utroje.
                          .. igralo se u Kuli, gde su armejci navikli na uspeh, but jebi ga, naleteše na subotičku džombu ..

                          Subotičani igraju u Kuli, vranjanci u Surdulici ..
                          Kokezo, ko će da te po'vata ?!

                          Comment


                          • Originally posted by salelesa View Post
                            .. igralo se u Kuli, gde su armejci navikli na uspeh, but jebi ga, naleteše na subotičku džombu ..

                            Subotičani igraju u Kuli, vranjanci u Surdulici ..
                            Kokezo, ko će da te po'vata ?!
                            Stadion u Subotici je spreman....doduše još malo je ostalo da se doradi, ali biće. Sa Vranjancima je priča drugačija i tu ima svega, politike najviše. Sve bi moglo da bude drugačije, ali...
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Bice stadion u Subotici spreman za mec sa Zvezdom i to ce biti pod reflektorima.
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • .. a to mazanje očiju FSS-a sa reflektorima, od pre koju godinu, me posebno iritira! Ajd ok, dali mafijaši iz Niona lovu za te reflektore, a to što je pod njima spaljena, razrušena, nebezbedna i najpre neuslovna ruina, to ih ne zanima ?! .. najviše aludiram na stadion građevinara, a i ostali nisu puno bolji!

                                .. o travnatim podlogama da ne pričam!

                                Interesni licimuri..
                                Last edited by salelesa; 21-10-18, 16:27.

                                Comment

                                Working...
                                X