Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    Odavno nisam osetio nagon da nekog zadavim preko TVa. Vec sam mislio da ce ili Partizan dati gol, ili da ce prekinuti Rad u kontri. No, dobro sve je dobro sto se dobro svrsi. Sad punjenje BSK i -3.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Re: Jelen Superliga

      Sta mislite, koje su sanse da Zvezda kiksne danas?

      Comment


      • Re: Jelen Superliga

        Pa, sa nama se nikad ne zna, ali valjda nećemo .. $#^%RT

        Comment


        • Re: Jelen Superliga

          Ako dobijete, procice mi utakmica na tiketu, a ako izgubite ili odigrate neresno takodje cu biti srecan. <thumbsup>

          Comment


          • Re: Jelen Superliga

            [quote author=Ljuba90 link=topic=2524.msg273801#msg273801 date=1300632605]
            Zasluzena podela bodova...lepo je videti tim koji se ne brani protiv Partizana...Ocigledno da se Adija jos nije prilagodio Partizanu,da Vukic jos nije 100 % spreman...Bice sigurno jos kikseva i Partizana i Zvezde...Titulu ce osvojiti onaj ko ih bude imao manje... &+I}\
            [/quote]

            Titulu ce uzeti Partizan.

            Comment


            • Re: Jelen Superliga

              Zvezda i titula-nemoguce &+I}\
              sigpic

              Comment


              • Re: Jelen Superliga

                Nothing is impossible !! $#^%RT

                Comment


                • Re: Jelen Superliga

                  Ma bre moze zvezda do titule samo ako nastavi da igra kao nocas protiv bsk-a,a evandro je dokazao da je majstor &8@^J

                  Comment


                  • Re: Jelen Superliga

                    [quote author=fedexba link=topic=2524.msg274125#msg274125 date=1300652384]
                    Ma bre moze zvezda do titule samo ako nastavi da igra kao nocas protiv bsk-a,a evandro je dokazao da je majstor &8@^J
                    [/quote]

                    Lepo je videti optimizam u vasim redovima samo sto kad se najvise nadas najvise se i razocaras @(*6sd$%

                    Comment


                    • Re: Jelen Superliga

                      Mora biti optimizma nakon``gazenja``bsk-a,a i nakon vaseg kiksa protiv rada.

                      Comment


                      • Re: Jelen Superliga

                        Da, Evandro, čini mi se, pun pogodak !! Ma, Robi neće da dovede bilo koga, a i Rambo ne preporučuje tek tako ..

                        Comment


                        • Re: Jelen Superliga

                          [quote author=fedexba link=topic=2524.msg274131#msg274131 date=1300652916]
                          Mora biti optimizma nakon``gazenja``bsk-a,a i nakon vaseg kiksa protiv rada.
                          [/quote]

                          Ene ugazili ste BSK malo su jaci od moje ulice #%d*

                          Comment


                          • Re: Jelen Superliga

                            Sjajna Zvezda veceras,priblizili smo se mlao,idemo momci po titulu 7@$** 7@$**
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Jelen Superliga

                              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2524.msg274135#msg274135 date=1300653097]
                              Ene ugazili ste BSK malo su jaci od moje ulice #%d*
                              [/quote]
                              Mi smo za razliku od vas dobili rada,prema tome-tisina.

                              Comment


                              • Re: Jelen Superliga

                                [quote author=fedexba link=topic=2524.msg274149#msg274149 date=1300653467]
                                Mi smo za razliku od vas dobili rada,prema tome-tisina.
                                [/quote]

                                A mi smo vas ugazili oba puta ove sezone, tisina? Ne? *E8$

                                Comment

                                Working...
                                X