Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Jelen Superliga

    Bila sam na derbiju,sjajna atmosfera i nije sto navijam za Partizan ali zvezdasi se od grobara skoro nisu ni culi...A Tejgo ili Tagoe kako god da ga zovemo svaka mu cast h5g6k8 &8@^J Najbolji smo '65slif &^@4(
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Re: Jelen Superliga

      Covek je rekao da ga zovemo Tejgo i to je to $#^%RT

      Comment


      • Re: Jelen Superliga

        Ma ti crnci imaju po 6-7 imena, dobro je i ako nepravilno izgovoris bilo koje od njih .

        Comment


        • Re: Jelen Superliga

          0-1 Neca Tomic...ali mora se primetiti da Rad igra odlicno,agresivno...nece biti ni malo lako Partizanu da ovo pobedi...


          1-1 Pajovic...ocekivao sam ovo,zasluzio je Rad gol.


          2-1 Lekovic...E moj Stojkovicu #%d*

          Comment


          • Re: Jelen Superliga

            Kakva tekma ju ju. Odlicna utakmica, brz tempo, borba na najvisem mogucem nivou.

            Jos kad sam govorio bratu da bi Zvezda trebala da dovede ovo Luku ali mi dovodimo kojekakve Barkose i ostalu gamad !*^*-S&amp;

            Comment


            • Re: Jelen Superliga

              2-2 Iliev &#039;65slif


              Zaista utakmica kakva treba nasoj ligi,Rad uz Partizan,zvezdu,vojvodinu bi morao sledece sezone da ucini prvenstvo zanimljivijim,ako ne ucini to vec ove %QWT&amp;W

              Comment


              • Re: Jelen Superliga

                Pa kada onaj debil ne moze prazan gol da pogodi za 3-1,moraju primiti gol *%@(D!RY-
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: Jelen Superliga

                  E ne znam sta se to desilo Mando,tusirao sam se pa sam stigao u 52-om minutu $%&amp;5qw7 $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Jelen Superliga

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=2524.msg273774#msg273774 date=1300630626]
                    E ne znam sta se to desilo Mando,tusirao sam se pa sam stigao u 52-om minutu $%&amp;5qw7 $#^%RT
                    [/quote]
                    Ma neki iz Rada prosao golaman i trebao samo da gurne loptu u gol,pogodi obe stative i promasi #%d*
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Jelen Superliga

                      [quote author=manda link=topic=2524.msg273778#msg273778 date=1300630919]
                      Ma neki iz Rada prosao golaman i trebao samo da gurne loptu u gol,pogodi obe stative i promasi #%d*
                      [/quote]


                      Taj fazon +*@WT*48*

                      Comment


                      • Re: Jelen Superliga

                        Zasluzena podela bodova...lepo je videti tim koji se ne brani protiv Partizana...Ocigledno da se Adija jos nije prilagodio Partizanu,da Vukic jos nije 100 % spreman...Bice sigurno jos kikseva i Partizana i Zvezde...Titulu ce osvojiti onaj ko ih bude imao manje... &amp;+I}\

                        Comment


                        • Re: Jelen Superliga

                          Steta, Zvezda sada ima sanse da smanji prednost u odnosu na nas, ali dzaba im. h5g6k8

                          Comment


                          • Comment


                            • Re: Jelen Superliga

                              [quote author=Ljuba90 link=topic=2524.msg273801#msg273801 date=1300632605]
                              Zasluzena podela bodova...lepo je videti tim koji se ne brani protiv Partizana...Ocigledno da se Adija jos nije prilagodio Partizanu,da Vukic jos nije 100 % spreman...Bice sigurno jos kikseva i Partizana i Zvezde...Titulu ce osvojiti onaj ko ih bude imao manje... &amp;+I}\
                              [/quote]

                              Mozda, ali pre mislim da ce derbi biti presudan, ko dobije verovatno nosi titulu. A ovo i nije kiks, kao sto nije kiks ni Zvezdino nereseno ni Partizanov poraz protiv Vojvodine. To su treci i cetvrti klub na tabeli, tako da i nije neocekivano da otkinu bodove liderima. A ono sto si ti rekao, da je vise klubova koji napadaju Zvezdu i Partizan, imali bi mnogo bolju ligu i kvalitet fudbala. &amp;+I}\
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Re: Jelen Superliga

                                [quote author=NebojsaNS link=topic=2524.msg273823#msg273823 date=1300634360]
                                ... da je vise klubova koji napadaju Zvezdu i Partizan, imali bi mnogo bolju ligu i kvalitet fudbala. &amp;+I}\
                                [/quote]

                                Eh, da ..

                                Comment

                                Working...
                                X