Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Tog Tintora ti je Taki nadskocio u vazdusnom duelu i par puta ga prelazio sa pola snage...ja licno gledao. ;)
    Bio sam i ja kapiten Milivojevicu i Ljajicu pa sad mogu da me stave na ledja i da daju gol.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Bio sam i ja kapiten Milivojevicu i Ljajicu pa sad mogu da me stave na ledja i da daju gol.
      Posteno eno ti ga Ljajic u Pazaru idi pozdravi se sa covekom
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Ne moze da pridje Medu kao ni Makso Ivanovu no ko zna ko je ovo sastavljao. 5 igraca iz ekipe koja zaostaje 9 bodova. Nigde Tomica najboljeg igraca u obe ekipe... Smesan sastav, mogu da napravim drugih 11 koji bi osvojili titulu pre ovih. Aksentijevic, Ivanov, Tintor, Volkov, Tomic, Evandro, Medo, Kostic, Abubakar, Kovacevic
        Tintor

        Comment


        • Originally posted by n.aleksa View Post
          Tintor
          Da bog da da znas o kome je rec. Samo ti smesno prezime 100% low specie.

          Comment


          • Tintor je ozbiljan igrac. Ne bih ga stavio u prvi tim prvenstva, ali nije bez neke i nije duduk.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Dobar bre Tintor dobar...ja sam mislio da ce od njega drvo klasicno da bude zbog onakve visine...ali zna momak bas zna znanje pozadi
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Tintor je ozbiljan igrac. Ne bih ga stavio u prvi tim prvenstva, ali nije bez neke i nije duduk.
                Posle raznih Djurica, Mojsova, Kosorica i kojekakvih Milovica, prvi konj od 2 metra i 100 kila koji zapravo ima i jos nesto pored velicine.

                @sone Nije u timu godine ali bi ladno mogao da bude clan sampiona. Ladno.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Da bog da da znas o kome je rec. Samo ti smesno prezime 100% low specie.
                  naravno da znam o kome se radi
                  ali za prvi tim sezone nije nikako

                  Comment


                  • Originally posted by n.aleksa View Post
                    naravno da znam o kome se radi
                    ali za prvi tim sezone nije nikako
                    Ja bih ga mirne duse stavio Treba jedan onakav da plasi A ume bez zezanja, gledao sam ga uzivo ume bas lepo da isprati, da se postavi, o skoku da ne pricam.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Evo jedna interesantna analiza sta nas ocekuje

                      Comment


                      • ALBANAC I IZRAELAC VLADAJU IZ SENKE

                        Falji i Pini vlasnici srpskog fudbala

                        Menadzer albanskog porekla Falji Ramadani i jos poznatiji Izraelac Pini Zahavi pravi su vlasnici srpskog fudbala! Njih dvojica otkupili su ugovore najtalentovanijih i najboljih srpskih fudbalera u zemlji i inostranstvu!
                        Pod njihovim patronatom trenutno se nalaze najperspektivniji fudbaleri Partizana Lazar Markovic, Nikola Ninkovc i Milos Ostojic, kao i najveca zimska pojacanja Crvene zvezde Luka Milivojevic i Nikola Maksimovic.

                        Prodali Jovetica

                        Ramadani je postao poznat javnosti kao menadzer koji je odveo Stevana Jovetica iz Partizana, a zatim i Adema Ljajica, Matiju Nastasica i Ljubomira Fejsu. Jos nije poznato kakva je njegova uloga u prodaji Markovica, odnosno da li je vunderkind crno-belih zaista prodat Celsiju za sedam miliona evra, ili je 70 odsto njegovog ugovora zavrsilo u rukama Ramadanija i Zahavija.
                        - Falji je u Partizanu zastupljen preko Nikole Damjanca, koji je zaposlen u njegovoj agenciji i oni polazu prava na gro mladih igraca iz Humske. Zaista ne znam da li je to dogovor izmedju kluba i menadzera ili nesto drugo. Cinjenica je da oni nude igracima najbolje uslove, a fudbaleri se prosto utrkuju da stanu pod zastitu agencije Lian sport, jer im je to garant da ce napraviti dobar transfer - rekao je nas izvor, odlicno upucen u menadzerske poslove.

                        Jankovic ih odbio

                        Zahavi je letos pokusao da otkupi talentovanog kadeta Zvezde Filipa Jankovi}a, cija je porodica to odbila, pa je klinac onda iz osvete odstranjen iz tima. Drugi pokusaj Zahavija da "upliva" na srpsko trziste bio je mnogo uspesniji, jer je predsednik crno-belih Dragan Djuric s njim dogovorio angazman Avrama Granta.
                        - Pini Zahavi ima investicioni fond ciji je suvlasnik s biznismenima iz Izraela. Oni generalno raspolazu ogromnim sumama novca. Taj fond od klubova otkupljuje ekonomska prava na igrace i posle odlucuje gde ce oni nastaviti karijeru. Na najbolji nacin koriste ekonomsku i finansijsku krizu, sto je njihovo legitimno pravo. Tu ne moze nista da im se zameri - obasnio je sagovornik Informera.
                        E. I.



                        RAMADANI JACI OD STEVICA
                        Ramadani je zimus iz agencije izbacio Miroslava Stevica, inace zeta Nenada Bjekovica. To je uzdrmalo njegove pozicije u Partizanu i doprinelo da nekadasnji sportski direktor udje u direktan obracun s predsednikom Djuricem, koji se cvrsto drzao poslovnih veza s Ramadanijem. Tada je i Mladen Krstajic otkrio da je Matija Nastasic, danas standardni clan Fiorentine, pre dve godine prakticno poklonjen agenciji Lian sport.



                        LIAN SPORT agencija
                        Pini Zahavi
                        FaljiRamadani
                        Nikola Damjanac
                        Kristijan Hauzer
                        Nikola Popovic
                        Ardijan Djokaj
                        Igor Gluscevic
                        Viki Vaknin
                        Nir Amir



                        RAMADANIJEVI IGRACI

                        Partizan
                        Lazar Markovic 5.000.000
                        Nikola Ninkovic 700.000
                        Stefan Babovic 1.500.000
                        Marko Sc}epovic 1.250.000
                        Aleksandar Miljkovic 750.000
                        Milos Ostojic 350.000
                        prodati igraci
                        Stevan Jovetic (Fiorentina) 20.000.000
                        Adem Ljaji} (Fiorentina) 7.500.000
                        Matija Nastasic (Fiorentina) 4.000.000
                        Ljubomir Fejsa (Olimpijakos) 3.000.000
                        Radosav Petrovic (Blekburn) 2.500.000
                        Ivan Obradovi} (Saragosa) 2.000.000


                        Crvena zvezda
                        Luka Milivojevic 1.500.000
                        Du{ko Tosic 1.500.000
                        Nikola Maksimovic 1.250.000
                        Uros Cosic1.000.000
                        Prodati igraci
                        Nemanja Pejcinovic (Nica) 2.000.000
                        Vladimir Disljenkovc (Metalurg) 2.000.000
                        Vujadin Savic (Bordo) 1.000.000

                        asovi
                        Marko Marin (Verder) 11.000.000
                        Zvjezdan Misimovic (Dinamo Moskva) 5.500.000
                        Aleksandar Ignjovski (Verder) 4.000.000
                        Marko Pantelic (Olimpijakos) 4.000.000
                        Milos Ninkovic (Dinamo Kijev) 4.000.000

                        Comment


                        • Ma to znamo svi. Sta im mozes...

                          Comment


                          • https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...83030600_n.jpg

                            Comment


                            • Jel može neko da postavi neki link za utakmicu?

                              Comment


                              • http://www.myalea.com/p/channel-2.html

                                Ovde je najbolja slika.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X