Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema to veze sa Toletom, ima veze sa nama. Dobijes tri derbija, a ne mozes da dobijes Novi Pazar. Hajde mi da se bavimo onime sto se moze menjati, maniti te price oko kradja. Treba se braniti kada si napadnut, ali ne smemo koristiti to kao izgovor. Da smo mi dobili te utakmice koje smo idiotski odigrali nereseno sada bi bili u dometu za titulu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ma nisu imali motiva,zasigurno je tako bilo.Vidi se da vole velike utakmice


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Mozes ti voleti sta hoces, ali u nasoj ligi od kada je ja pratim titula se ne osvaja ili gubi na Marakani ili JNA, vec u Cacku, Smederevu, Novom Sadu, Jagodini, Krusevcu, Novom Pazaru, Kragujevcu, Zemunu, na Karaburmi, na Cukarici. Na ,,malim`` utakmicama.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ma tako je,vjerujem da bi sa ovim ljudima koji su sad u Zvezdi,da bi titula bila nasa i poered Tokija;)
          ali njihov stadion e kuku kako su ga zalosno popunili,a uzeli titulu..zamisli nasu Marakanu na sta bi licila da su drugacije uloge bile,haha ludilo!ne smijem ni da zamislim!To onako usput konstatovah


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by točilo View Post
            Definiši ovo IGRALI?
            Sta ti nije jasno?

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Ma tako je,vjerujem da bi sa ovim ljudima koji su sad u Zvezdi,da bi titula bila nasa i poered Tokija;)
              ali njihov stadion e kuku kako su ga zalosno popunili,a uzeli titulu..zamisli nasu Marakanu na sta bi licila da su drugacije uloge bile,haha ludilo!ne smijem ni da zamislim!To onako usput konstatovah
              Naravno da stadion nec biti popunjen kada je ovo za mnoge navijace postala svakodnevica.Takav smo narod, posle nekog vremena stvari nam brzo dosade.Kada se u bilo kom sportu sampion ponavlja, paz' da cu gledati to prvenstvo, bacicu oko na nesto drugo sto mi je interesantnije i gde se ne zna od pocetka gde ce biti sampion i ko ce se boriti za titulu.A razlog zbog koga je vas stadion popunjen je bas zbog toga sto tiulu u prvenstvu niste videli 5 godina.

              Dok Partizan budu vodili stranci, tesko ce se ostvariti pobeda nad Zvezdom.Kako taj covek moze da odrzi motivacioni govor, kako on moze da pogura ekipu?Sve mi se cini da ce leteti za 3-4 meseca.
              Last edited by Ricma; 06-05-12, 12:18.

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Da je derbi nevazan,sinoc bi ste izasli rastereceno,bez ikakvog pritiska odigrali utakmicu.Da je derbi nevazan,ne bi ste se bili ovoliko oprezni,ne bi ste se branili od kluba koji je 2 klase ispod vase kako vi kazete,i koji ima 12 poena manje od vas.Ovako pokusavate sami sebe da utesite,nije to lako
                Ne znam kako smo se mi to branili kad smo imali vise sansi i blazu inicijativu. Nismo nikako igrali ali branili se nismo sigurno. Jedino sto je cinjenica je da smo mogli i trebali ofanzivnije poslednjih pola sata sa Dzigijem i Sasom Markovicem pored Lazara, verujem da bi bilo dosta sansi i verovatno bismo i dobili ali to ide Grantu na dusu.
                sigpic

                Comment


                • Niste se branili ali niste ni nesto napadali,najbolje sanse su vam bile iz kornera i auta.Nasa igra je isto bila losa,ali ste vi igrali sa 2 zadnja vezna,slozices se da to uopste nije ofanzivna formacija
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Niste se branili ali niste ni nesto napadali,najbolje sanse su vam bile iz kornera i auta.Nasa igra je isto bila losa,ali ste vi igrali sa 2 zadnja vezna,slozices se da to uopste nije ofanzivna formacija
                    Pa pokusavali smo da napadamo, sad sto Babovic mora da igra pred gomilom skauta da se proda je nesto drugo. Nije naravno bila ofanzivna formacija ali ni defanzivna, po tome Real ispade defanzivna ekipa a ljudi oborise rekord po broju golova u Primeri. Sve je do sistema, samo sto su nam oba visoka spica povredjena + je jedan od njih promasaj veka kad su transferi u pitanju i Dija koji vise nije sto je bio ne moze kao najistureniji, nije nimalo lako. Mada da je bio S. Markovic umesto Lole splavara od pocetka mozda bi nesto i bilo ali ponavljam, to je do Granta. Mnogo smo mi sansi stvorili i ovako, bilo bi jos vise sa Scepovicem ali sta je tu je. Ja cestitam na ove 3 pobede, od koje prvu realno niste zasluzili ali nismo ni mi neke, sve je to veciti derbi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo se vrtite u krug a nista novo niste rekli jer i nema sta novo da se kaze.Fudbal nam je jadan.Sta jos dodati na to a da ne bude suvisno?
                      Last edited by milanche; 07-05-12, 13:57.

                      Comment


                      • Ne znam da li je samo privid il ko zna šta li je ali JSL po meni najneefikasnije fudbalsko takmičenje na ovim prostorima. Kolike su dimenzije golova u JSL

                        U 1. ligi Srbije kiksevi Radničkog i Donjeg Srema što je iskoristio Napredak i skrojz zakomplikovao trku za prvaka. Sutra igra Sloga Kraljevo
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/vesti/u-...e-je-12-igraca

                          Maksimovic, Babovic, Milivojevic, Markovic

                          Comment


                          • Sta fali Milivojevicu, odigrao je odlicno i prvi i drugi deo. Maksimovic je bio dobar u prvom, kiksara u drugom delu, slicno i Markovic. Babovic jeste smesan izbor.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Sta fali Milivojevicu, odigrao je odlicno i prvi i drugi deo. Maksimovic je bio dobar u prvom, kiksara u drugom delu, slicno i Markovic. Babovic jeste smesan izbor.
                              Ne moze da pridje Medu kao ni Makso Ivanovu no ko zna ko je ovo sastavljao. 5 igraca iz ekipe koja zaostaje 9 bodova. Nigde Tomica najboljeg igraca u obe ekipe... Smesan sastav, mogu da napravim drugih 11 koji bi osvojili titulu pre ovih. Aksentijevic, Ivanov, Tintor, Volkov, Tomic, Evandro, Medo, Kostic, Abubakar, Kovacevic

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Ne moze da pridje Medu kao ni Makso Ivanovu no ko zna ko je ovo sastavljao. 5 igraca iz ekipe koja zaostaje 9 bodova. Nigde Tomica najboljeg igraca u obe ekipe... Smesan sastav, mogu da napravim drugih 11 koji bi osvojili titulu pre ovih. Aksentijevic, Ivanov, Tintor, Volkov, Tomic, Evandro, Medo, Kostic, Abubakar, Kovacevic
                                Tog Tintora ti je Taki nadskocio u vazdusnom duelu i par puta ga prelazio sa pola snage...ja licno gledao. ;)
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X