Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Titula nije osvojena jos uvek, polako.
    Pesic danas opet izdominirao.

    Ja sam bio ubedjen da je nick grobar ili da je tu da objektivno prica kad ono o.O


    Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
    Last edited by Cassius Clay; 22-04-14, 20:49.

    Comment


    • Originally posted by PRINCE View Post
      Do juce se predstavljao kao grobar, imao neku crno belu zastavu na avataru, a vidi ga sada, postao delija
      Opušteno druže, crno-bela slika je finiš zastavica kao omaž mojoj ljubavi prema Formuli 1. Ako ti se sviđa mogu da ti je proslijedim, pošto je ova sezona F1 praktično već riješena.
      U svakom slučaju drago mi je što pratiš moje avatare. Nastavi i dalje, mada čudan je to hobi priznajem.

      @Svi_ostali samo mi nađite jedan post u kome navijam za Partizan!

      Jedino što vi ne možete razumjeti da navijati za jedne ne znači mrziti druge, ali dobro, to mi nekako ide uz tu stranu.

      Comment


      • Nick slobodno pisi na F1 pdf, ukljuci se dobro, sad si se deklarisao kao Zvezdas, nije ni bitno.

        Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by forum1nick View Post
          Opušteno druže, crno-bela slika je finiš zastavica kao omaž mojoj ljubavi prema Formuli 1. Ako ti se sviđa mogu da ti je proslijedim, pošto je ova sezona F1 praktično već riješena.
          U svakom slučaju drago mi je što pratiš moje avatare. Nastavi i dalje, mada čudan je to hobi priznajem.

          @Svi_ostali samo mi nađite jedan post u kome navijam za Partizan!

          Jedino što vi ne možete razumjeti da navijati za jedne ne znači mrziti druge, ali dobro, to mi nekako ide uz tu stranu.
          A nema potrebe da mi je prosledjujes, vratices ti crno belu zastavicu cim ti krene ispiracija da provociras po Partizanovim temama.
          Normalno da cu te pre zapamtiti po avataru koji nisi uopste ni menjao do danas, nego li po nicku koji je krajnje kreativan. Ali eto, sada sam i saznao da se to zove hobi.
          Predstavljao si se u KK Partizan temi kao grobar, pa zato i nemoj da te cudi da su neki kojima je hobi da prate samo tvoje postove na forumu mislili da si navijac Partizana, a ne trola. Ali ajde nebitno.
          Nikog ti ne mrzis, ipak si ti misica u horoskopu. Mir u svetu i zivela trola!

          Comment


          • I tu se zavrsava prica oko njegovog navijackog opredeljenja.
            Igra li Ilic Sasa derbi? Komentator danas rece da samo Malbasicu preti suspenzija, a malopre citam ne igra Ilic



            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Pesic danas opet izdominirao.
              Čovek puni mreže kod Ćurana, veliki potencijal. Do sada na 20 mečeva 11 golova.

              Comment


              • U zvezdu na leto. Uz povratke Lukovica, Ninkova i Boska Jankovica

                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by KERSDRS View Post
                  U zvezdu na leto. Uz povratke Lukovica, Ninkova i Boska Jankovica

                  Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                  Jedva čekam, iz mog sela gde ja živim već dvojica igrala za Zvezdu.

                  Dejan Rambo Petković i Saša Marković. Pešić bi bio treći ..

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    U zvezdu na leto. Uz povratke Lukovica, Ninkova i Boska Jankovica

                    Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                    Sta ce Ninkov?Pa Petkovic pruza odlicne partije svi pricaju o Lazovicu.Trebao je da ide u Romu iz ofke za nekih 1 milion ali uprava nije dala.Igra za mladu reprezentaciju i jos je kapiten..On ce se dobro prodati samo povrede da ga zaobidju

                    Comment


                    • Ma super je to. Ja ovo nalupao, salio se. Da se vrati jos par matorih smekera pa da imamo pravu silu. Lukovic mislim da dolazi, ostalo sam lupio
                      Svakako su vece sanse da neko dodje kad su tu Ninkovic, Miki, Mrdja i drugari.
                      Nadam se da ce Vukan nauciti pored Nineta da frizura ne igra fudbal

                      Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                      Last edited by Cassius Clay; 23-04-14, 11:23.

                      Comment


                      • Pesic ako je pametan i ako misli na svoju karijeru, otici ce u inostranstvo a ne da se mlatara po domacim livadama.Fino bi mu legla belgijska ili holandska liga.

                        Comment


                        • Ako izgubi ove godine partizan titulu, mislim da im se crno pise.
                          Velika je verovatnoca da ce Zvezda biti prva, imaju prejaku podrsku.
                          Sve u svemu mislim da sledi los los period za partizan i to nece biti vezano za sport.
                          Videcemo jesu li moja saznanja tacna, samo jedno sam siguran, u privatizaciju sto pre.
                          Haos

                          Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Pesic ako je pametan i ako misli na svoju karijeru, otici ce u inostranstvo a ne da se mlatara po domacim livadama.Fino bi mu legla belgijska ili holandska liga.
                            Možda da ga neki od menadžera uvalja Klopu

                            Originally posted by KERSDRS View Post
                            Ako izgubi ove godine partizan titulu, mislim da im se crno pise.
                            Velika je verovatnoca da ce Zvezda biti prva, imaju prejaku podrsku.
                            Sve u svemu mislim da sledi los los period za partizan i to nece biti vezano za sport.
                            Videcemo jesu li moja saznanja tacna, samo jedno sam siguran, u privatizaciju sto pre.
                            Haos

                            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                            Tako ti je u sportu, dok jednom ne smrkne drugom ne svane, slična priča je bila i sa Zvezdom pre 6 godina.

                            Comment


                            • Jeste Brajko samo koliko ja znam sad se ide i na evropu. Bicemo gori od Juventusa iako Modjija nemamo.
                              Ovo sad nije i nece biti obicna podrska drzave, neego guranje jako, ali to i zasluzuje najveci klub uz Steauu na ovim prostorima. Jbg, videcemo kako ce ovu sezonu privesti kraju, pogotovo me interesuje poslednje kolo u slucaju neizvesnosti oko 1. mesta...

                              Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Kakva, bre, neizvesnot oko 1. mesta ?!?
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X