Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AHHAHHAHAHH ladno Obradovic pokazao srednji prst publicii kakav prostatluk......joj cleo nemoj da kukas vidis da sudije navijaju za vas ufrljace te 1 gol mozda 2 hahahahahah

    Comment


    • I to bi bilo to sto se tice prvenstva.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Разочаравајућа представа партизана, 15 минута до краја ни један шут у гол.

        Comment


        • nikolic u ovakvoj ligi od pocetka polusezone izgubio 7 bodova nema sta vrhunski trener
          igraci kako igraju mogu da odma precu u beogradsku zonu a mozda se i tamo igra bolji fudbal
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Tek sam se sad ukljucio, ali jasno je da ne zasluzujemo titulu.
            Jebes i sudije i sve - ovo je moralo da se pobedi.

            Comment


            • Само да не остане у сенци овог пораза партизана !!!

              Вождовац је уписао 6. везану победу код куће у пролећном делу шампионата.
              Пала је Чука која им је главни конкурент за то 3. место и коју ће сигурно покуаши да стигну.
              Само један примљен гол код куће уз 15 постигнутих што је равно 2,5 гола по мечу у просеку.

              Само напред Вождовац, надам се да ће имати места за вас у квал. за ЛЕ

              Comment


              • Nikad bliži tituli, idemo momci po pobedu danas

                Comment


                • Lalatovicu imas pice na Senjaku.
                  Sad mora ovo da se pregazi. Napred Zvezdo

                  Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Само да не остане у сенци овог пораза партизана !!!

                    Вождовац је уписао 6. везану победу код куће у пролећном делу шампионата.
                    Пала је Чука која им је главни конкурент за то 3. место и коју ће сигурно покуаши да стигну.
                    Само један примљен гол код куће уз 15 постигнутих што је равно 2,5 гола по мечу у просеку.

                    Само напред Вождовац, надам се да ће имати места за вас у квал. за ЛЕ
                    ZORAN MILINKOVIC!
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • ТИТУЛА СЕ ВРАЋА КУЋИ!!!
                      Лалету се треба одужити тако што ћемо издоминирати и на ЈНА!

                      Нисам ја џаба частио своје црно-беле ортаке када су довели "најперспективнијег" домаћег стручњака .
                      Last edited by Freshman; 22-04-14, 18:53.

                      Comment


                      • Do juce se predstavljao kao grobar, imao neku crno belu zastavu na avataru, a vidi ga sada, postao delija

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCE View Post
                          Do juce se predstavljao kao grobar, imao neku crno belu zastavu na avataru, a vidi ga sada, postao delija
                          Msm da mu je na avataru bila ona finiš zastava za F1 i tako te trke, ona je crno bela u onim kockicama, tj. mislim da zastava nema veze sa temom Zvezda i Partizan.

                          Comment


                          • Nije valjda da nisi provalio da je delija jos od njegovog prvog posta ovde ?
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ja mislim da veći trol na forumu odavno nije vidjen Nisam gledao utakmicu, jer ne pamtim kad sam zadnji put pogledao FK. Uglavnom, čestitke komšijama na osvojenoj tituli
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                ТИТУЛА СЕ ВРАЋА КУЋИ!!!
                                Лалету се треба одужити тако што ћемо издоминирати и на ЈНА!

                                Нисам ја џаба частио своје црно-беле ортаке када су довели "најперспективнијег" домаћег стручњака .
                                lepo je kad covek navija za zvezdu kad ona pobedjuje a za partizan kad on pobedjuje
                                jos jedan pravi delija
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X