Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio taj trokružni sistem već, ništa se nije postiglo, opet vraćano na staro....idemo otprilike u krug.

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Inace,bas je super ono kad grobari vrijedjaju najboljeg naseg sportistu ikada...da se covjek krsti...to je bas divno
      Nisam mislio na to a i tu je previše patetisao. Mnogo si navijački ostrašćen pa ne gledaš širu sliku... Nego zašto kenja "kao zna i on da je jedino rešenje privatizacija ali nema snage da to izvede". Najmoćniji čovek u zemlji, koji se direktno mešao i postavljao ljude u FK CZV, koji štiti Čovića, Kokezu, Terzu itd. ne može da sprovede privatizaciju zbog čelnih ljudi u tim klubovima a pritom sad su i u Partizanu "njegovi"!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Ja ne mislim da su glavna smetnja konkretno za privatizaciju ti ljudi koji vode klub, već nepostojanje valjanog zakona, a sam uzrok nepostojanja istog je komunizam, konkretno promene u sitemu svojinskopravnih odnosa.

        Comment


        • Mažu nam oči tim pričama kao treba zakon da se donese i tako godinama. Daleko smo mi od Nemačke pa da se toliko poštuje sistem, ovde da je hteo ON ("jedan čovek") mogao je to lako da uradi.
          ON je rekao u septembru 2013. kod ljigavca Vučićevića da će klubovi biti prodati do kraja sezone i govorio je kako ima zainteresovanih. Vrlo moguće da ih nije ni bilo a možda i jeste nego je on ipak odlučio da sve ostane po starom jer vrlo moguće da ima neki interes!
          Znači kenja, sere i priča gluposti za Pinkove gledaoce!
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Čekaj, da li bi ti da imaš keš kupio klub a da pri tom ne znaš ni koliko taj klub duguje, ni koliko ima zaposlenih, ni šta ima od imovine, ni čije je zemljište na kome se nalate objekti, ništa....ja ga ne bih kupio, a da imam nameru čekao bih valjani zakon da mi da garanciju da neću baciti pare uzalud, jbg danas je ipak najteže zaraditi.

            Comment


            • Pa neće ni da donesu zakon u tome je fora. Odgovara im ovako a Vučić saradjuje sa njima i to je to.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Nije jednostavno doneti takav zakon, nacionalizacija nekada, pa privatizacija danas, iz ekstrema u ekstrem, mora rupa da bude....

                Comment


                • Dobro BOT-e

                  Pa valjda je još 96' donet novi zakon ako ne i ranije o tržinoj ekonomiji tako da ni ta priča o komunizmu ne pije vodu više. Najnoviji je iz 2012. (o privrednim društvima).

                  Neki zakon posebno za sportska društva je bitan ovde.

                  OK ti misliš da je to glavni razlog neprivatizacije, a zašto onda ON priča da je glavni problem kod vodećih ljudi u 2 glavna kluba? Nešto tu opasno smrdi. Mnogo se tu likova okupilo oko njega koji su ko zna koliko para izneli iz Zvezde pre svega, a i Partizana.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ne kažem da su ti ljudi sveci tamo i ja imam tanko mišljenje, ali ne verujem da bi se odustalo od prodaje da neko to hoće da kupi kao što neće...

                    Comment


                    • Originally posted by Il Capitano View Post
                      Nisam mislio na to a i tu je previše patetisao. Mnogo si navijački ostrašćen pa ne gledaš širu sliku...
                      Nema to veze sa ostrascenosti, vrijedjati Novaka Djokovica,vrijedjaju najboljeg na planeti,nekoga ko je iz naseg naroda koji je pokorio citav svijet,nesto sto dugo ili nikada nismo imali,to je za mene tragicno i tuzno...Humanistu,covjeka sa nemjerljivom dobrotom koju nosi u sebi,koliko je samo pomogao gladne i nesrecne....ne znam sta da ti kazem,ako ti to ne osudjujes,onda mozemo slobodno da ne idemo dalje,a ja cu da se pitam,dokle ce ovo podneblje da raste u drachi i praznini.
                      Sto se tice trokruznog sistema,mislim da ovo nece nista bitno promijeniti,nisam optimista.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • U principu hteo je da ti kaze da je Vucelina deviza u vezi prozivanja Djokovica "jebite mene a ne nju"
                        Kao ja cu apsorbovati sve uvrede jer sam mocni rendzer za sve vas.

                        A sto se tice privatizacije sve je to nekako tesko izvodljivo. Ne znam kako bi se sada neko usudio nazvati pametnom investicijom kupovinu gubitasa po imenu Crvena Zvezda. To ti je ko da kupujes 50 miliona duga a plus koliko se mora uloziti...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Brajko svaka čast, pravnik si, barataš tom materijom odlično, ali neko moje mišljenje je da se i taj zakon može doneti. Potrebno je samo malo više volje. Kakvi sve zakoni nisu maltene preko noći doneti, pa može i ovaj koji će dozvoliti privatizaciju ova dva gubitaša.

                          Spoiler
                          Djoković da plati porez !
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • A nece da se mačuje sada sa tim Vucko, rekao mu Bler da obeca samo par stvari koje moze da ispuni .

                            Comment


                            • Не знам да ли је ико знао за ово.

                              Још једна телевизија, сем ових домаћих преноси ЈСЛ. Ја сам изневеровао када сам чуо а информација је 100% проверена. Сама фасцинација је наступила када сам чуо одакле је ТВ која преноси ову лигу. Је л' има неко представу?
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ajde kaži, mojne da nas držiš u neizvesnosti

                                Neka Hrvatska, Bosanska ?

                                Comment

                                Working...
                                X