Announcement

Collapse
No announcement yet.

PTT KDS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    To je zato sto su lazirali anketu i svoju nesposobnost da ubace SK kanale tako prikrivaju, imaju program koji sam dodaje glasove koji njima odgovaraju, ali zato pretnje tuzbom zbog zloupotrebe polozaja, prevare korisnika i sl. mozda urode plodom.
    S njima ne moze drugacije nego svi da im pisemo ostre mailove!
    Ponadao sam se kada sam video anketu ali brzo mi je sve bilo jasno :-(

    Comment


    • #62
      Sada ispada niko nije glasao za SK+.
      98% za Boomerang, za SK Prime 2%.

      Comment


      • #63
        Ma vidi se iz aviona da je namestaljka...u ostalom oni da hoce da uvedu te kanale oni bi uveli oba...nego to je opravdalje...

        Comment


        • #64
          Od danas imamo Sport Klub +, Sport Klub Prime i ESPN America.Sigurno su jos nesto ubacili, samo ne mogu da vidim.Naravno doslo je do poremecaja mnogih kanala.
          Mada nesto mi je cudno, sve 4 Arene Sport smo imali u osnovnoj ponudi.

          Kao od 15 novembra, mogli smo pratiti sve cetiri arene u osnovnoj ponudi, a sad ih nema.

          Comment


          • #65
            kakav je kvalitet slike kod njih, vidim dosta se žale ljudi

            ne mislim samo na sk već i na ostale kanale

            Comment


            • #66
              od 31.12.2015 PTT KDS je prestao sa emitovanjem SK1 i SK2 što na analognim što na digitalnim kanalima

              Zna li neko razlog?

              Comment


              • #67
                Isto pitanje... Istekao ugovor SK-a i PTT-a i nije obnovljen ili?
                Last edited by Vanja #66; 02-01-16, 13:19.

                Comment


                • #68
                  I mene to isto zanima. Molim vas...neka neko odgovori ako zna!?
                  Nema smisla šta rade ovi iz PTT-a!

                  Comment


                  • #69
                    SBB je kriv, cekali su istek ugovora sa postom i raskinuli ga. Postoje indicije da im Arena uzima Engleze i ovako pocinju da se svete.

                    Comment


                    • #70
                      Kako neko iz Subotice, gde nema SBB da gleda SK? Imaju li neki online linkovi?

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by DexDexter View Post
                        SBB je kriv, cekali su istek ugovora sa postom i raskinuli ga. Postoje indicije da im Arena uzima Engleze i ovako pocinju da se svete.
                        A šta je rešenje...bez SK ostaće sa tri korisnika. Malo malo pa izbace neki program i ubace bljuvotinu od kanala; kcn 1 2 3, rijaliti 24h i ostale...ne pada mi na pamet da im to plaćam! Bezobrazluk sveopšti.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by straxx90 View Post
                          Kako neko iz Subotice, gde nema SBB da gleda SK? Imaju li neki online linkovi?
                          Imas svuda linkove za SK na netu, ali opet lepse je na tv-u gledati... I ja sam inace iz Subotice.
                          Last edited by Tobdzija; 02-01-16, 15:53.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • #73
                            Što je na kraju sa Englezima. Arena je izgleda sve dogovorila ako je verovati šuškanjima. A kako niko iz SK da se oglasi izgleda da je tačno.

                            Comment


                            • #74
                              Ima li nekih novosti po pitanju ovoga? Ili se SK nikada vise nece vratiti na PTT KDS...

                              Comment


                              • #75
                                Od pocetka decembra su nam vratili SK-ove, moj cale sinoc nasao keca.Prva tri kanala su u analognoj ponudi.

                                Comment

                                Working...
                                X