Announcement

Collapse
No announcement yet.

PTT KDS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: PTT KDS

    PTT KDS 011/3607-770, trazite sluzbu zaduzenu za programsku ponudu, vec sam ih dvaput zvao...kao, ima dosta zainteresovanih za SK+, bicete obavesteni oko odluke o uvodjenju novog programa, bla bla...napenalio sam ih da izbace desetak seljackih stanica i uvedu pravi program, kako od 30.03.2010. nema nijednog novog programa u ponudi....samo da ih malo stisnemo jer izgleda imaju sistem rada iz SFRJ....nesto kao Sojic iz Tesne Koze....

    Comment


    • #32
      Odg: PTT KDS

      I ja sam poslao mail pre 6 dana i nista. kao da sa one strane nema nikog. a mozda i nema?

      Comment


      • #33
        Odg: PTT KDS

        S obzirom da mi jadnici koji imamo KDS nemamo ni SK+ da li ima svrhe pitati da li cemo biti u mogucnosti da pratimo SK3, SK4 i SK5?

        Comment


        • #34
          Odg: PTT KDS

          Pozdrav za sve, a evo i moj prilog od PTT KDSa od 22.09.2010.

          Poštovani,

          Za sada ne postoji mogućnost priključenja ovog kanala, jer je u ponudi više sportskih kanala, Arene 1,2,3,4 itd.


          PTT KDS
          ----- Original Message -----
          From: Velisa Radojevic
          To: info-kds@jp.ptt.rs
          Sent: Monday, September 20, 2010 11:00 AM
          Subject: RE: Sportklub+

          From: Velisa Radojevic [mailto:velisa.radojevic@sip-sw.com]
          Sent: Tuesday, August 24, 2010 11:33 AM
          To: 'info-kds@jp.ptt.rs'
          Cc: 'velisar@nadlanu.com'
          Subject: RE: Sportklub+
          Importance: High

          From: Velisa Radojevic [mailto:velisa.radojevic@sip-sw.com]
          Sent: Monday, August 23, 2010 12:02 PM
          To: 'info-kds@jp.ptt.rs'
          Cc: 'velisar@nadlanu.com'
          Subject: Sportklub+



          Postovani,



          Molim Vas da me obavestite pismenim putem da li cete u skorije vreme aktivirati kanal
          Sportklub + jer kao sto Vam je poznato sve vise se ovaj kanal aktivira u prenosenju
          veoma interesantnih sportskih prenosa koji meni kao dugogodisnjem korisniku KDSa
          trenutno nedostaje radi pracenja bitnih sportskih dogadjaja.

          Interesantno je to da gotovo svi kablovski sistemi u Beogradu koji imaju u ponudi SPORTKLUB
          kanal imaju i navedeni SPORTKLUB+. Takodje smatram da je navedeni sportski paket u veoma
          intenzivnoj kampanji sto govori da su trenutno a ja mislim i u buducnjosti lideri na prostoru
          bivse Jugoslavije pa ne verujem da ce tako lako odustati od posla koji je kao sto znate sve vise
          u ekspanziji.

          Kao nekakav predlog predlazem da i ovaj kanal uvrstite u Vasu digitalnu ponudu kao nacin
          za pokrivanje troskova kojih ce verovatno biti. Kao sto je to uradjeno sa paketom kanala
          Arenasport 2,3,4. Svakako da bi to jos vise povecalo traznju digitalnog paketa.

          Ukoliko smatrate da navedeni kanal nije moguce u skorije vreme prikljuciti u vasu ponudu
          bicu na zalost prinudjen da raskinem dugogodisnju saradnju sa sistemom PTT KDS i normalno
          potrazim odgovarajuce resenje.



          Unapred zahvalan,
          Velisa Radojevic

          Comment


          • #35
            Odg: PTT KDS

            Mamu im njinu. A sto van Beograda pustaju samo Arenu 1 na kojoj se u principu nista ni ne prikazuje nema veze.

            Comment


            • #36
              Odg: PTT KDS

              poslao sam im ja juce slican mail na tu adresu, ali tako da nece moci da mi odgovore isto ovo ...

              a onda cu im poslati slican mail sa jos 20ak pravih email adresa, ko Tom Hanks sto je pisao is Shawshenk-a @R&}*

              Comment


              • #37
                Odg: PTT KDS

                a sad sam se setio i nekih gradjanskih reakcija na ignorisanje svih zahteva. pogotovu sto je to drzavna kompanija jer je ocigledno da ih niko ne interesuje da bi verovatno prodali budzasto drzavno preduzece. shodno tome i zasluzuju reakciju: pre jedno desetak godina u Grckoj su zbog neadekvatnih telefonskih racuna i raznih zafrkavanja odlucili da im telefonske racune placaju u najsitnijim mogucim drahmama. haos je trajao jedno 10 dana da bi posle toga telekom Grcke prihvatio sve zahteve i primedbe korisnika. elem, za sledeci racun ce od mene dobiti u METALU. sto sitnije to efikasnije. pozzz..

                Comment


                • #38
                  Odg: PTT KDS

                  a jel se to placa racun u posti ? ja tek treba da platim prvi pa da znam ..

                  sto se tice placanja gvozdjem, ideja je super, i da smo imalo organizovani kao narod, tako bi placali i telefonsko dranje, gde za 400-500 dinara ne dobijas nista sem prava da telefoniras ...

                  Comment


                  • #39
                    Odg: PTT KDS

                    Kreteni ubacili neka 3 krsh kanala, izbacili DSF, danas sam ih opet napichio sa dva maila, isto predlazem svima, nadam se da su napravili prostora za SK+!
                    Samo ne posustajte, morace da popuste!

                    Comment


                    • #40
                      Odg: PTT KDS

                      I evo nekog pomaka (bar su odgovorili na mail posle svega 4 sata od mog maila):
                      Citajte odozdo!


                      Postovani,

                      Hvala Vam na odgovoru.

                      Bio bih Vam zahvalan ako bi mi prosledili mail nekog iz programskog odbora PTT-a.
                      U programskoj ponudi od 29.09.2010. ne dajete vise Sport 1 kanal (vi bi to trebalo da znate bolje od nas korisnika,jer vi odlucujete o tome).
                      Anketa bi bila pun pogodak.
                      Proverite Vasu Inbox arhivu i pogledajte odakle mi konstatacija da ne odgovarate na mailove. Nazalost, nisam ja usamljen slucaj.

                      Dejan




                      --------------------------------------------------------------------------------
                      From: Info-KDS <info-kds@jp.ptt.rs>
                      To: DEJAN LUKAVAC <dejanlukavac@yahoo.com>
                      Sent: Fri, October 1, 2010 1:58:19 PM
                      Subject: Re: Programska shema


                      Poštovani,

                      O programskog šemi odlučuje programski odbor PTT-a i direktor RJ.
                      U programskoj ponudi dajemo:Eurosport, Eurosport 2,Sport klub,Arena sport, Sport 1.
                      Sve sportske kanale možete dobiti i u dodatnom paketu PAY TV Arena 2,3,4.
                      Postavićemo anketu na sajtu kako bi smo saznali zainteresovanost za pojedine kanale.
                      I na kraju ne znamo odakle konstatacija da ne odgovaramo na mejlove, kada po prvi put upućujete mejl.


                      Pozdrav,



                      PTT KDS



                      ----- Original Message -----
                      From: DEJAN LUKAVAC
                      To: info-kds@jp.ptt.rs
                      Sent: Friday, October 01, 2010 8:45 AM
                      Subject: Programska shema


                      Postovani,

                      Nekoliko pitanja (na koja ocekujem iskren odgovor):

                      1.Ko odlucuje o programskoj shemi? (konkretno ubacili ste nam 3 Feelmax kanala,izbacili ste Sport1)?
                      2.Zar ne mislite da nemamo u ponudi dovoljno nebuloznih kanala pa nam trebaju jos ova 3?
                      3.Sta je sa uvodjenjem Sport Kluba + ?(sad smo ostali i bez Sport1.de)
                      4.Kada cete na sajtu da postavite anketu da bi korisnici mogli da iznesu svoje misljenje, plasite li se reakcije sve veceg broja ljudi koji su pred promenom kablovskog operatera?
                      5.Odakle vam pravo da ne odgovarate na mailove koje korisnici salju?


                      Nadam se da ce odgovor na ovaj mail stici u narednih 24 sata, inace ostajete bez jednog od korisnika.

                      Srdacan pozdrav,
                      Dejan

                      Comment


                      • #41
                        Odg: PTT KDS

                        Anketa na sajtu? Koliko sam ih ja razumeo zimus, njihov sajt radi odnosno odrzava jedan klinac iz komsiluka onda kada ga mrzi da tog dana ide u skolu. T :fc-[ :fc-[ :fc-[o se iz dizajna i sadrzaja sajta moglo odavno zakljuciti.

                        Comment


                        • #42
                          Odg: PTT KDS

                          meni jos nisu odgovorili na mail ... a i lako mi je da uzivam, kad jos nisam presao na ptt, al moracu uskoro pa vidim kako ce biti :.8-]

                          voleo bi da vidim fotografiju tog 'programskog odbora' i tog 'direktora RJ' ..

                          odbor - kako to zvuci lepo, kao da im je stane dolanc pisao statut $JS}|

                          Comment


                          • #43
                            Odg: PTT KDS

                            [quote author=clemenza link=topic=212.msg174840#msg174840 date=1286226613]
                            meni jos nisu odgovorili na mail ... a i lako mi je da uzivam, kad jos nisam presao na ptt, al moracu uskoro pa vidim kako ce biti :.8-]

                            voleo bi da vidim fotografiju tog 'programskog odbora' i tog 'direktora RJ' ..

                            odbor - kako to zvuci lepo, kao da im je stane dolanc pisao statut $JS}|
                            [/quote]

                            Pretpostavljam da je programski odbor u selu Lisovcic kod Barajeva na "Farmi". Dok najmanje 50% njih ne bude izbaceno, nemaju kvorum za bilo kakvo odlucivanje.

                            :fc-[

                            Comment


                            • #44
                              Odg: PTT KDS

                              Ima li kakvih novosti za SK+?

                              Comment


                              • #45
                                Odg: PTT KDS

                                "Poštovani,

                                Za ovu godinu popunjen je budžet što se tiče novih kanala, žao nam je što ste nezadovoljni našim uslugama.PTT KDS se trudi da izađe u susret korisnicima i trenutno je 80 kanala u opticaju, nudimo i dodatne kanale(PAY TV).
                                Sportski kanali su u dodatnom paketu Arena 2,3, i 4 i Ekstremni sportovi."

                                Ovi iz ptt-a su totalno nesposobni. Dok svi drugi imaju potpuno digitalizovanu ponudu oni se hvale sa 1 paketom.

                                Comment

                                Working...
                                X