Announcement

Collapse
No announcement yet.

PTT KDS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46

    Comment


    • #47
      Re: PTT KDS

      A juce su ubacili neki nebulozni kanal za zene (shopping, kozmetika,kuvanje)!!!! Ej a na brdo mailova koje sam im poslao samo su se nesto izvlacili..... moracemo da ih zatrpavamo svakodnevno mailovima, sto vise nas salje vece su sanse da ih slomimo na kraju....treba da im se zapreti kako cemo menjati operatera zbog njihove politike ka korisnicima itd... i zato samo saljite nove mailove , neka vas ne mrzi da svakodnevno samo forwardujete prethodni mail , nema nam druge.

      Comment


      • #48
        Re: PTT KDS

        To je izgleda jedino resenje,mora da popuste.

        Comment


        • #49
          jutrosnji odgovor iz PTT KDS-a nakon mog maila sta se desava sa SK+ i da li ce biti SK Prime:

          Poštovani,

          Sport Klub+ nismo mogli da Vam priuštimo jer je zakup 20 000 E,ali ako je Sport Klub Prime besplatan sigurno ćemo ga uvrstiti u spisak kanala.Vaš mail je prosleđen Direktoru radne jedinice.

          Srdačan pozdrav,
          PTT KDS

          Comment


          • #50
            Znaci svi im saljite mailove, nema nam druge, ako ih ne slomimo sada nikada necemo....mada mozda sam ja optimista ali :-)

            Comment


            • #51
              Ja sam isto poslao juce i dobio taj odgovor,izgleda da ima sanse iskreno se nadam

              Comment


              • #52
                Posaljite poruku zasto se ne isplati dati 20000 evra za sport klub +, a uvode nam strane kanale koje retko ko gleda(kao onaj poslednji kanala koji su uveli u ponudu).I siguran sam da nas(koji bi da gledamo sk+) ima vise nego njih.

                Comment


                • #53
                  Pa da 20 000 € nije mnogo,ako se ima u vidu da imaju ajde da lupim 100 000 pretplatnika i to je samo 0,2 € po korisniku, a ionako stalno podizu ovu pretplatu.

                  Comment


                  • #54
                    Ja sam za to da svi korisnici(ma koliko god nas bilo) damo 100 dinara vise jednog meseca kako bi otkupili da prikazuju sk+, ako im pare toliko fale.Ne znam ja koliko ljudi su korisnici kds-a, al nece biti smak sveta ako se jedan mesec placa malo vise.
                    U zavisnosti koliko ima korisnika podeliti sa 20000 evra, pa da to bue neki namenski dodatni porez.
                    Al znamo da se to nikad nece desiti i da ce cekati da se cena prepolovi.

                    Comment


                    • #55
                      Ja sam pre nekog vremena negde napisao da smatram da SBB pravi monopol sa ovim dodatnim kanalima, nazvavsi tu radnju nelegalnom. Sada vidim da sam pogrsio.
                      Izvinjavam se upravi SBB-a i SK-a.
                      Dakle, sta reci, opet nas mamlazi iz drzavnih preduzeca zafrkavaju. Dokle vise?!?

                      Jos jednom se izvinjavam Sk-u i SBB-u.

                      Comment


                      • #56
                        info-kds@jp.ptt.rs

                        evo maila PTT KDS-a, ajde da im svi saljemo mailove neprestano i trazimo SK+ i SKP, pa da vidimo koliko ce da izdrze....od jutros sam im vec dva poslao.....

                        Comment


                        • #57
                          Ljudi glasajte na PTT KDS-ovom sajtu, koji bi ste kanal voleli da gledate u osnovnoj ponudu. Ne mogu da verujem, a mislim da je velika laz, da kanal Bumerang ima 80%, a Sport Klub + 18% i kao SK Prime 1% glasova. Tako da ako glasate preporucujem vam Sport klub + mada moze i SK Prime, mozda ako se desi neko cudo ubace oba kanala! Pozdrav!

                          Comment


                          • #58
                            daj te link od PTT-ovg sajta da bi mogli da glasamo...

                            Comment


                            • #59
                              Glasah za sport klub +.Ako njega ubace, ubacice i sk Prime posto je on besplatan.
                              Zar deci nije dovoljno sto imaju Diznija i Cartoon Network posto videh da je boomerang slican njima?

                              Comment


                              • #60
                                Glasah za SK+ al tesko da ce da bude nesto od toga jer je tek 16% za SK+ a 83% je za Boomberang...

                                Comment

                                Working...
                                X