Announcement

Collapse
No announcement yet.

PTT KDS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: PTT KDS

    kada pomislim da od Ikoma nema gori prisetim se da postoji PTT

    definitivno Šoletova imperija je kilometrima ispred svih . čak i basketaši Slovenije nose reklamu sa pridruženim članom.
    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

    madden balkanska liga

    Comment


    • #17
      Odg: PTT KDS

      Onda krecemo u akciju zvanja ptt-a. Recite svima koje znate da zovu i traze. Sto nas vise zove veca je sansa.

      Comment


      • #18
        Odg: PTT KDS

        mogu i ja da zovem, mada u principu ne znam do koga moze da se dopre tamo ...

        taj je 'provajder' kab TV jos uvek u fazonu da su oni ti koji cine veliku uslugu korisnicima ... tako da bi ovo bilo po njima hleba preko pogace ... @R&}* @R&}* @R&}*

        Comment


        • #19
          Odg: PTT KDS

          Poslao sam im i mail na info-kds@jp.ptt.rs , sto vise nas da salje.

          Secam se price sa jednim covekom iz ptt-a koji mi je rekao pre par godina da se on pita izbacio bi i eurospor,t jer to niko ne gleda. Verujem da ljudi sto odlucuju i dalje drze titovu sliku na zidu.

          Comment


          • #20
            Odg: PTT KDS

            Hah ziveo KDS. Pazite samo ovu genijalnost sa njihovog sajta:

            Programski odbor PTT-a sastavljen od eminentnih stručnjaka, uz pomoć anketa koje će redovno biti sprovođene među korisnicima će na osnovu njihovih želja i tehničkih mogućnosti, sastavljati i vršiti izmene programa.
            Strucnjaci? Ankete? Zelje? U kakvom samo fantazijskom svetu ti ljudi zive da mi je da znam. ^a%v

            Comment


            • #21
              Odg: PTT KDS

              [quote author=Nightfall link=topic=212.msg156420#msg156420 date=1281986989]
              Hah ziveo KDS. Pazite samo ovu genijalnost sa njihovog sajta:

              Programski odbor PTT-a sastavljen od eminentnih stručnjaka, uz pomoć anketa koje će redovno biti sprovođene među korisnicima će na osnovu njihovih želja i tehničkih mogućnosti, sastavljati i vršiti izmene programa.
              Strucnjaci? Ankete? Zelje? U kakvom samo fantazijskom svetu ti ljudi zive da mi je da znam. ^a%v
              [/quote]
              morate da trazite od njih sk +. to je jedini put. u protivnom, reci ce da niko ne zeli taj kanal

              Comment


              • #22
                Odg: PTT KDS

                Znam, znam. Procitah temu i poslah im mail.

                Neg mi ovo zapalo za oko dok sam im listao sajt. Cenim da ima skoro 10 godina kako koristim PTT:KDS i za to vreme nisam cuo ni za jedan jedini put da su priupitali korisnike za misljenje o programu. Bitno je da pustaju Eurosport 2 sa svetskim takmicenje u obaranju ruku i stonom fudbalu + petnaest seoskih stanica kojima je vrhunac programa pojava Slavice Cukteras...

                Comment


                • #23
                  Odg: PTT KDS

                  Iz danasnjih TV novosti.

                  "Bili smo na razgovoru sa PTT-om i mislim da smo blizu dogovora za sport klub +" - Nemanja Simeunovic, urednik Sportkluba

                  "Jesmo pregovarali sa sportklubom, ali su male sanse da se nadje u ponudi, za sada jos to ne planiramo, jer su nam budzetska sredstva ogranicena. Iako jos nista sa sigurnoscu ne mogu da kazem, pretpostavljam da necemo moci da izdrzimo taj dodatni udarac na budzet" - Dejan Borcul, direktor PTT KDS-a

                  Kako sbb za nekih 70 din vise ima i sportklub + i AXN, i golfklub, discovery ID, Viasat nature, i jos neke. A da ne pricamo o D3 ponudi, gde su 3 svetlosne godine ispred ptt-a.

                  Comment


                  • #24
                    Odg: PTT KDS

                    odlicno ...

                    za smrzavanje je subotnji raspored premier lige na SK+, nadam se da ce uspeti da nadju ta 'budzetska sredstva' ... ionako je to sve na drzavnoj si*i, i samo je pitanje kako ce da prelivaju ionako pare od poreznika i telefonskih pretplatnika ..

                    ja sam dosao do nekih brojeva telefona za ptt kds tv, posto na sajtu nemaju nista, pa ako nista ne bude, moracu da krenem redom da ih zovem jednu po jednu kancelariju tamo @%&* @%&* @%&*

                    Comment


                    • #25
                      Odg: PTT KDS

                      Treba non stop da im saljemo mailove, ja sam vec petorici svojih ''naredio'' da ih zatrpavaju, ej brate koliko utakmica smo uskraceni da gledamo.....zovite,saljite,borba do kraja....

                      Comment


                      • #26
                        Odg: PTT KDS

                        [quote author=DexDexter link=topic=212.msg158628#msg158628 date=1282548139]
                        Treba non stop da im saljemo mailove, ja sam vec petorici svojih ''naredio'' da ih zatrpavaju, ej brate koliko utakmica smo uskraceni da gledamo.....zovite,saljite,borba do kraja....
                        [/quote]
                        verujte, to je nacin

                        Comment


                        • #27
                          Odg: PTT KDS

                          Ljudi saljite mailove, zovite, moramo da ih pritisnemo....morace da popuste...

                          Comment


                          • #28
                            Odg: PTT KDS

                            Jel se nisu slucajno zajebali i odgovorili nekom na poslati mail? $#^%RT

                            Meni i jos desetini ljudi za koje znam da su slali mailove nisu nista.

                            Comment


                            • #29
                              Odg: PTT KDS

                              Ni meni, poslao sam jos pre 7 dana. I par drugara je poslalo, nikom nisu odgovorili.

                              Comment


                              • #30
                                Odg: PTT KDS

                                Sta pricaju, SBB i Arena raskidaju saradnju???

                                Comment

                                Working...
                                X