Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uf, uf... nemoj da idemo preko pola metra. Nebitno je, al' traktor nije leteo. Visina bolida je 95cm, nekih 99-100 sa rastojanjem od ‚‚daske" do asfalta. Al' nebitno je. Ni da je odskočio 25cm i da je težak 5 tona ne bi bilo išta bolje.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Jos jedan sin ide ocevim stopama.
      http://www.autosport.com/news/report.php/id/116410

      Comment


      • Sporting director Sam Michael to leave McLaren F1 team
        http://www.autosport.com/news/report.php/id/116454


        Krajnje zanimljiv potez...

        Comment


        • Ispravno razmislja Ron Denis

          http://www.autosport.com/news/report.php/id/116449

          Comment


          • Caterham dobio dozvolu da odsustvuje sa sledeće dve trke, nema trećeg bolida ove godine a Audi izgleda želi da se prebaci u F1 umesto DTM-a i WEC-a...

            Comment


            • Borkovic osvojio drugo mesto u Japanu.

              Comment


              • Bravo Dušane!! Borković uzeo drugo mjesto u drugoj trci na Suzuki.
                Startao drugi i održavao prednost nad Micheliszom, i držao drugo mjesto do kraja. Veoma emotivan na kraju trke. Bravo majstore!

                Comment


                • Ogier ponovo šampion u WRC-u...
                  Potpuno zasluženo, svaka čast.

                  Comment


                  • Jel istina da Vettel neće da vozi kvalifikacije narednu uturku?

                    Comment


                    • Lotus testira novi nos, vjerovatno za 2015.

                      Comment


                      • Novi koncept, preneće nešto u sledeću godinu, ali i taj novi nos je protiv pravila za sledeću godinu, tako da neće moći takvog da ga predstave...

                        Comment


                        • jel bio prenos fp1,tacnije,snimak danas na sport klubu?imam onu D3 opciju da gledam unazad,I kada je trebalo da ide snimak prvog treninga isao je naravno glupi tenis.pa me zanima jel bilo negde,da premotam I pogledam?

                          Comment


                          • Originally posted by kolega View Post
                            jel bio prenos fp1,tacnije,snimak danas na sport klubu?imam onu D3 opciju da gledam unazad,I kada je trebalo da ide snimak prvog treninga isao je naravno glupi tenis.pa me zanima jel bilo negde,da premotam I pogledam?
                            nije....
                            Nisu stigli da stave od snimaka utakmica i tenisa....

                            Comment


                            • Hvala Dule. Evo sada sam premotao ceo dan,nije bilo ni prenosa ni snimka..Uh,kako bih im nabio one zelene loptice tamo gde sunce ne sija,pa bih ih samo sljapao reketom po dupetu..'bo vas tenis vise..a I fudbal zajedno sa njim..

                              Comment




                              • F1 se raspada. Koji je ovo cirkus.

                                Comment

                                Working...
                                X