Announcement

Collapse
No announcement yet.

01: 2014 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Deni
    Dobio si bolji i konkretniji odgovor nego što sam mislio da ćeš dobiti.

    Znači, čekamo da vidimo da li ćemo dobiti credits od režije ili tako nešto?
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • S' obzirom koliko sam pricao sa njim, uvideo sam da je sasvim OK covek i da stvarno zeli unapredjenje. Pricali smo bili i o njihovoj live reportazi (kao sto je bilo bese u Mudjelu) za F1, ali mi je objasnio da treba velike pare i da SK ne moze toliko da izdvoji.

      Credis od rezije, pa bilo bi lepo, ali Srdjan se uvek zahvali nekome (vecinom sa twitter-a) u prenosu za tu i tu informaciju ili bilo sta.

      Comment


      • Originally posted by tantuz View Post
        Ja bih voleo da cujem Veljka na SK-u (ne znam ni sta je sa covekom), prijao mi je davno dok sam ka slusao na RTS-u, cini mi se, sa sve onim mekim "S" (kao sisarka)...
        Legenda, ali star, usporen, ne moze vise da iznese prenose, covjek je imao brutalne informacijje i jedan od najjacih poznavalaca F1 na ovim prostorima. Radio na Motorsu dok je bio lokalizovan, masu toga je pokrivao, WRC izmedju ostalog, poceo je bio prenose i na SK kad je SK dosao do F1 prava ali se vidjelo da ne moze da iznese. Sad pise za sajt ponekad

        http://www.sportklub.rs/veljko-petro...t-turbo-motora

        Babic na SK nikad. To se jednostavno nikad nece desiti.
        sigpic

        Comment

        Working...
        X