Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Kladionica Sezona 4 - 2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Koji bi bio krajnji rok za tipovanje? Pred pocetak prvog nezvanicnog u cetvrtak, ili pred kvalifikacije subotom?

    Comment


    • #17
      Za šampionat je sad u petak pred FP1, a za pojedinačne trke subotom pred kvalifikacije...

      Comment


      • #18
        Mislio na pojedinacne trke, thanks...

        Comment


        • #19
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Mislim da je to malo previše, mada bi bilo zanimljivije. Alternativa bi možda mogla da bude jedan tim po trci, ne smeš isti tim u sledećih 5 trka, na primer (čisto da ne mogu baš svi da svaki put drmnu Vettela i budu sigurni da dobijaju)... Tipa:
          Mozda bi bolja alternativa bila bar 3 tima po trci jer ako ovako kako ti kazes , tim koji sad odaberes pa narednih pet trka ne smes taj isti , bice malo komplikovano za sve , 5 trka je jako dugacak period i lako se moze desiti da neko pogresi pa odabere taj isti tim a nije proslo 5 trka , kazem mozda bolje tri tima i onda ta tri tima ne smes odabrati samo na sledecoj trci , bilo bi lakse za pracenje
          If the police cant stop you you must be on the dust

          Comment


          • #20
            A mogli bismo i ovako: Ko želi u tom kolu (tog trkačkog vikenda) da učestvuje u toj vrsti klađenja, da taj mora da za SVAKI tim odabere vozača koji će biti bolji. Iz svakog od 11 timova da odabere pobednika.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by MarkedOne8 View Post
              A mogli bismo i ovako: Ko želi u tom kolu (tog trkačkog vikenda) da učestvuje u toj vrsti klađenja, da taj mora da za SVAKI tim odabere vozača koji će biti bolji. Iz svakog od 11 timova da odabere pobednika.
              Najbolje. Ne mora da se lupa glava.

              Comment


              • #22
                Meni licno proslogodisnje kladjenje je bilo skroz ok,маda nemam nista protiv da se jos nesto ubaci...Ne verujem da ce ove god biti neko dominantan kao Red Bull-Vettel pa da ce moci samo na osnovu njega da pogadja mada moze da se uvede nesto kao kvote ako vidimo da je neko dominantan da se za njega dobija manje poena....
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • #23
                  E, al aj onda da to bude extra bonus - pogodiš sve dobiješ 100 poena, promašiš makar jedan dobiješ 0. Čisto da se ne kažanjavaju nepotrebno oni koji ne bi to da pogađaju, a onaj koji uspe da ubode svih 11 vozača (ako obojica odustano onda je nebitno i računa se kao pogodak) stvarno je zaradio taj bonus.

                  Comment


                  • #24
                    Da nije mnogo 100-tka?

                    Comment


                    • #25
                      E, znaš kako, ako budu dodeljena 2 ta bonusa u sezoni, onda možemo da se pohvalimo da imamo najbolje poznavaoce F1 u Srbiji...

                      Comment


                      • #26
                        Svidja mi se Vanjina ideja , ko pogodi svih 11 dobija 100 poena a ko promasi bar jedan 0 pa ko hoce nek pogadja ko nece ne mora , a sta kazete za pogadjanje koja ce tri tima odneti najvise bodova na trci poredjani od 1 do 3 mesta i ako pogodite mesto 10 bodova a ako pogodite da je samo u top 3 onda 5 bodova , isto ko i za vozace
                        If the police cant stop you you must be on the dust

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Vanja #66 View Post
                          E, znaš kako, ako budu dodeljena 2 ta bonusa u sezoni, onda možemo da se pohvalimo da imamo najbolje poznavaoce F1 u Srbiji...
                          Vidi, ja znam ko to moze da ubode i ko je navukao vodu 100-tku na svoju vodenicu...

                          Comment


                          • #28
                            Vidi, ja znam sebe, al' ne znam tebe... Ovo stvarno nije lako dobiti, prošle godine bi bilo skoro nemoguće, a kamoli ove... A treba samo jedan vozač da odustane i ode ti sve do đavola...

                            Comment


                            • #29
                              Plasman vozaca
                              1.Kimi
                              2.Hamilton
                              3.Alonso
                              4.Fetel
                              5.Rozberg

                              Plasman timova
                              1.Ferari
                              2.Mercedes
                              3.Red Bul
                              4.Meklaren
                              5.Vilijams

                              Comment


                              • #30
                                Plasman na kraju sampionata:

                                1. Hamilton
                                2. Vetel
                                3. Alonso
                                4. Raikonen
                                5. Rozberg

                                timovi:

                                1. Mercedes
                                2. Ferari
                                3. RedBul
                                4. Meklaren
                                5. Vilijams

                                Comment

                                Working...
                                X