Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Znaaam da je njegova, ali i ovaj je planirao nesto samo ne mogu da se sjetim sta.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • #32
      U IW se nadam da cu videti neke okrsaje...ali pre svega da vidimo ko su tu momci koji mogu biti mine, Gulbis...kome li ce zaciniti zreb, licno prizeljkujem da ide Rafi, momak je u naletu a Rafa bi ga motivisao 100%.
      Cekam svajcarski derbi , iako se Shminka nece sloziti mislim da bi ishod za swiss no .1 bio isti. , pjeske.....
      Novak je favorit pa mi svi zamerite u svim kombinacijama osim ako opet ne motivise starca kojim slucajem.....
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • #33
        I ja se nadam da će IW da pruži neki dobar tenis
        I nadam se da ozbiljno misliš ovo "Novak je favorit" bez obzira na situaciju i ja se slažem sa tim
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • #34
          Pa naravno da jeste jedan od top favorita... jeste da on krizira ove godine i ocigledno je da je doslo do pada samopouzdanja, ali ni ostatak toura nije nista bolji. Ili su povrede u pitanju ili losa forma.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • #35
            Rafa ima problema, jedva je na šljaci titulu osvojio, Stan nije igrao mjesec dana, Ferrera nema, Delpo ne može do titule sigurno, Andy se raspada, Berdych možda nešto može, kao i Role...ali će im podloga biti prespora...tako da ako Novak bude na nekom pristojnom nivou, vjerovatno će do titule

            Comment


            • #36
              Ne bih ja Rafu otpisao, imao je on i prosle godine problema pa se popisao na kompletan ATP World Tour do kraja godine, da se ne lazemo.
              A isto je oscilirao na sljaci pred IW.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Ivan Piper View Post
                Ne bih ja Rafu otpisao, imao je on i prosle godine problema pa se popisao na kompletan ATP World Tour do kraja godine, da se ne lazemo.
                A isto je oscilirao na sljaci pred IW.
                Pa moze se reci da je Nadal prosle godine sa prosjecnom igrom izdominirao sljaku a u pravu formu usao u Americi

                Comment


                • #38
                  Sa formom sa prethodnog turnira neće ni do 1/2...

                  Comment


                  • #39
                    Finale Gulbis-Federer

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by shminka View Post
                      Sa formom sa prethodnog turnira neće ni do 1/2...
                      To stoji, ono je bas kriminalno bilo ali bilo je povezano sa nedostakom motivacije to se jasno moglo vidjeti. Ocekujem bolje igre samo da ledja ne spominje, ako to i dalje muci onda tesko.

                      Comment


                      • #41
                        Pa da je neki drugi igrac u pitanju ne bi svakako, ali to je Nadal. Ako nije u formi on ce da je izmisli nekako, samo da dobije mec. Fighter.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • #42
                          I Dimitrova treba pratiti, on bi uskoro trebao postati clan TOP 10. Mislim da je kvrcnulo nesto u njemu i da je to to

                          Comment


                          • #43
                            Rafu nikada otpisati! Dokazao je puno puta
                            Andy se zaista raspada, ne zna gde mu je dupe, a gde glava..
                            Nisam ni za Roleta siguran, sigurno je umoran posle Dubai-a.. Djokovic tutulu ovde nece osvojiti, da se ne lazemo, sto bi rekao Ivan

                            Ne znam, ja od IW ne ocekujem nista posebno, mozda opet bljesne neki Amer, kao Isner, ili mozda Grisa, ne znamm
                            link

                            Comment


                            • #44
                              Berdih moze prosetati Ester po Palm Springsu...nema on sanse ovde. Rafa ce biti na nivou ne sumnjajte, mozda dovoljnom za svakoga osim za Novaka. Ako kojim slucajem bude mogao doci do njega ocekujem da pobegne od tog duela....
                              Stanko moze biti samo Novaku problem mada nece verovatno doci do Novaka, ptrevise nije igrao. Role se ispraznio u Dubaiju, ali me mnogo interesuje kako ce da izgleda na sporom hardu sa novim bh....Tako da ce verovatno Novak da dominira ovde....
                              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by DinoFC View Post
                                I Dimitrova treba pratiti, on bi uskoro trebao postati clan TOP 10. Mislim da je kvrcnulo nesto u njemu i da je to to
                                A kako da ne kvrcne kad ima sve uslove za to. Ima Sharapovu, atakuje ga Bouchard, kad ce da kvrcne ako nece sad realno.

                                Dobar je Grisa ali spor je IW za njega mnogo. Mada vidjecemo...

                                Nije Roger umoran, nema sanse. Ne svidja mi se jedino to sto je imao poteskoca na brzom hardu a sad mu dolazi najsporiji hard na touru.
                                Last edited by Drunken Whaler; 02-03-14, 23:41.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X