Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    ROFL .... Gledaj ti Bokice sa kime god hoces, ja gledam sa njegovim najvecim rivalima .... Koje je on pakovao kako i gde je stigao dok su bili klinci, a sada kada su odrasli a on omatorio, pakuju oni njega... tako da mu dodje na isto.... H2H je neumoljiv .... Nakolon Jozi do zemlje, ali H2H ga zeza nevidjeno ...
    Znaci racunamo samo one protiv kojih Role ima negativna h2h, a ove protiv kojih ima pozitivan ne racunamo, zato sto su raspad
    odlicna logika

    ps. Marej sve moze da bude, ali nikad ne moze da bude medju njegovim najvecim rivalima
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Vladan

      Ja zelim ovako:
      Jelena, Nole, Lu, Na Li, Simona, Verdasco, Dimitrov, Sloane, Igracina, Camila, Ciba
      ...ostalo me ne zanima

      Comment


      • Kakav crni Lu,ide John do finala..
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • како има брзу руку овај Долго... гледам репризу...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Znaci racunamo samo one protiv kojih Role ima negativna h2h, a ove protiv kojih ima pozitivan ne racunamo, zato sto su raspad
            odlicna logika

            ps. Marej sve moze da bude, ali nikad ne moze da bude medju njegovim najvecim rivalima
            Pa naravno ..... Logika je vrhunska neprejebljiva, nezamenljiva, neoboriva, i neosporiva .... Sta da ti kazem ako ces da mu racunas H2H protiv Davidenka Nalbandijana i Rodika, ti racunaj ali to mi nekako nije na njegovom nivou da bi se on uopste uporedjivao sa njima .... Stavise on jos uvek ima pozitivan H2H sa Novakom - sa dobrom tendencijom da tako i ostane ... sta ces vise ??? Dosta vam je i to, Prebijete Mareja jos koji put i eto dva od tri ....
            Last edited by Sandugp; 11-03-14, 14:02.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Novak je do RG-a broj 1. a vi računajte šta god hoćete i kako god hoćete.
              Spoiler
              kanal, malo to morgenče
              sigpic

              Comment


              • H2H nije nesto sto odredjuje mesto nekog igraca u istoriji tenisa, ali posto je to jedino sto moze da mu se nadje, onda svi udaraju po tome
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Novak je do RG-a broj 1. a vi računajte šta god hoćete i kako god hoćete.
                  Spoiler
                  kanal, malo to morgenče
                  Daj Pecke, vodi malo mene na to pecanje, hocu i ja da sam razdragan kao i ti ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Shardonnay View Post
                    Može li taj smajl da mahne s 2 ruke pa da bude srećan, baš bi mi bilo drago

                    Peca, nas niko ne shvata ozbiljno, a ima tamo u temi proknjižene hiljadarke

                    Comment


                    • знаш да пецароши воле да масте....

                      какав осећај филинга има овај Долго..ц,ц,ц...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        H2H nije nesto sto odredjuje mesto nekog igraca u istoriji tenisa, ali posto je to jedino sto moze da mu se nadje, onda svi udaraju po tome
                        Naravno da jeste, cim moze da mu se nadje (kao sto si upravo napisala) znaci da je jedan od faktora - ne toliko bitan kao titule - velike titule (po meni po nekima mozda cak i bitniji faktor od titula) ali se opet racuna i broji. Da nije bitan ne bi ga ni racunali i ne bi s nikada ni gledao .... Svi veliki protivnici koje je imao do ove trojice, jesu bili vrhunski igraci i majstori tenisa, ali nisu bili dovoljno konstantni da bi se odrzali u vrhu sa formom i tako protiv Rodzera imali dovoljan broj godina rivalstva na vrhunskom nivou ... a ova trojica jesu ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          H2H nije nesto sto odredjuje mesto nekog igraca u istoriji tenisa, ali posto je to jedino sto moze da mu se nadje, onda svi udaraju po tome
                          Računaju međusobne duele najvećih rivala. Ne znam odakle im da potegnu takvu glupost, kao da je to nešto bitno u tenisu, sitnica

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Računaju međusobne duele najvećih rivala. Ne znam odakle im da potegnu takvu glupost, kao da je to nešto bitno u tenisu, sitnica
                            Bolje gledati provede sedmice na no.1 listi, GS i tako nesto

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Bolje gledati provede sedmice na no.1 listi, GS i tako nesto
                              Ma da, slemovi i no.1 pada sa neba, zasto bi se to gledalo.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • ја погледам прајс мани и све ми је сасно...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X