Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016: Qualifying DRAW

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Basta je igrao tu i tamo centralnog u Udinama, siguran sam da je bolje resenje od mnogih. Ubacivao bi se iz drugog plana, u defanzivi je dobar, ne davi loptu, svakako bolje nego Radovanovic i slicni. A s obzirom da Matic ne zahteva uz sebe preterano defanzivno orijentisanog igraca, moze i sa Jojicem da se proba pored njega u nekim mecevima.
    sigpic

    Comment


    • #77
      A u ostalom ko šiša te Portugalce, šta smo se za njih uhvatili, ide i drugo mesto direktno, tako daj da ga merimo sa ovim Dancima.

      Originally posted by S-Nash View Post
      Basta je igrao tu i tamo centralnog u Udinama, siguran sam da je bolje resenje od mnogih. Ubacivao bi se iz drugog plana, u defanzivi je dobar, ne davi loptu, svakako bolje nego Radovanovic i slicni. A s obzirom da Matic ne zahteva uz sebe preterano defanzivno orijentisanog igraca, moze i sa Jojicem da se proba pored njega u nekim mecevima.
      Nije igrao Basta DMC ima dve godine, a što se Jojića tiče evo već dva posta to hoću da napišem i uvek zaboravim dok pišem post.
      Last edited by Brajkula; 23-02-14, 18:20.

      Comment


      • #78
        Originally posted by S-Nash View Post
        Basta je igrao tu i tamo centralnog u Udinama, siguran sam da je bolje resenje od mnogih. Ubacivao bi se iz drugog plana, u defanzivi je dobar, ne davi loptu, svakako bolje nego Radovanovic i slicni. A s obzirom da Matic ne zahteva uz sebe preterano defanzivno orijentisanog igraca, moze i sa Jojicem da se proba pored njega u nekim mecevima.
        Hteo ja sad da kazem za Jojica, meni je to idealnije nego Basta. Da se ja pitam, Basta bi mi bio desni bek, levo Kolarov, a Bane neka cepa stopera sa Nastasicem.
        Evo Slomka hvalio Rajkovica kako je igrao za Hamburg pre neko vece, ni njega ne treba zaboraviti iako je netacan u glavu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #79
          Jebi ga, Kacar i Kuzmanovic su sad bas nasli da useru karijere.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Jbg, obojica sa povredama kuburili pogotovo Kacar, meni je on bio vanserijski potencijal, sve je mogao sa loptom, ali jbg.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #81
              Originally posted by Freshman91 View Post
              Jbg, obojica sa povredama kuburili pogotovo Kacar, meni je on bio vanserijski potencijal, sve je mogao sa loptom, ali jbg.
              Najmoderniji naš zadnji vezni u najavi bio, defanzivno odlično, mogao i da asistira, da gol, nešto slično što je Vidal danas, takav neki igrač, ali jbg nije imao sreće.

              Comment


              • #82
                Posto na EP ide 24.reprezentacije, kako kontaju da naprave to takmicenje da li se zna, koji ce format biti, koliko grupa, da li neko to zna, nece valjda cetri grupe po sest ekipa biti?
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • #83
                  To accommodate the expansion from a 16 team finals tournament to 24 teams, the format will be changed from that used in 2012 with the addition of two extra groups in the group stage, and an extra round in the knockout stages. The six groups (A to F) would still contain four teams each, with the top two from each group still going through to the knockout stage. In the new format however, the four best third-ranked sides would also progress, leaving 16 teams going into the new round of 16 knockout stage, ahead of the usual quarter-finals, semi-finals and final, and only 8 teams going out at the group stage
                  Bice 6 grupa, imacemo i osminu finala.

                  Comment


                  • #84
                    Meni je ovo licno cirkus, ali dobro. Pa ovo dodje kao dodatne kvalifikacije, tek od 1/8 finala pocinje pravo prvenstvo.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • #85
                      I meni je glupost, bolje da su stavili 32, pa ko ljudi, mada onda ko nebi otisao na EP bi bio jedino San Marino i pandam te ekipe
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • #86
                        I ovako razvodnjavaju kvalitet, a kamoli da ubace 32 ekipe.Pred ovaj kvalifikacioni ciklus sam stvarno optimistican, jedino trener ovo može da zajebe posto stvarno imamo solidnu ekipu smio bi reči da ćemo 2016 biti u top10 reprezentacija u Europi.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by manda View Post
                          I meni je glupost, bolje da su stavili 32, pa ko ljudi, mada onda ko nebi otisao na EP bi bio jedino San Marino i pandam te ekipe
                          Pa i to je bolje od ovoga, ovako moze skoro svaka druga ekipa da kalkulise samo da bi dobili sto slabijeg protivnika u osmini finala

                          Comment


                          • #88
                            A tek kad dodje EURO 2020 sa istim sistemom takmicenja, ali u 12 razlicitih drzava.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • #89
                              To ce biti epska glupost.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • #90
                                Свака част Платинију за револуцију у такмичењу. Да у ФИФА-и не сједе чангризави маторци и СП би се требао проширити на 40 или 44 репрезентације. Није ово врли нови свијет у којем само 10 држава игра добар фудбал. Ово је неки нови врли нови свијет у којем 50-60 држава игра одличан фудбал. У супротном оних 10-12 врхунских држава би могли једном одје*ати све нас друге и рећи: ми тај фудбал играмо боље и код нас су паре. Ви остали патите....

                                Да се није одвијала еволуција, још би многи сједили у пећини и умјетност стварали на зидовима истих.....
                                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                                Comment

                                Working...
                                X