Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016: Qualifying DRAW

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Dale View Post
    Portugal trenutno ima jedno 18 puta bolju reprezentaciju od Holandije ..
    A i ti ga pretera jbg.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • #62
      Ma dobro 18 , to sam bezveze broj lupio , ali meni dosta bolja .. To sto se Portugalci u kvalifikacijama zajebavaju i igraju preko kurca je druga prica .. Oni na prvenstvu odigraju odlicno , dok ovi u kvalifikacijama Andori i San Marinu daju po 10 komada , i dodje EP oni s 0 bodova zavrse
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #63
        Portugal fulš repka, da sam birao repku iz prvog šešira na njih bih prstom pokazao, može to da se dobije u Beogradu uz naravno normalan rad u reprezentaciji a ne forsiranje nekih sedmih imena da se prodaju ili iskopaju naredni dobar ugovor, tipa Radovanović ili Alen Stevanović, Srđan Mijajlović, iš ludaci od ekipe. Dakle Portugalu u Beogradu može da se udari zauška, a tamo na X.

        Inače mišljenja sam da idemo na EP 100%, drugi u ovakvoj grupi moramo da budemo.

        Comment


        • #64
          Ma da, Holandija svake godine napravi takav kiks, pa ćeš sad po tom jednom prvenstvu reći da je Portugal mnogo kvalitetnija reprezentacija od Holandija. Smešna ta Kristijano Ronaldo ekipa. Što kaže lazarevački brat, lagano mi to možemo da dobijemo u Beogradu sa normalnim slektorom i dobrom selekcijom igrača.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • #65
            Ako se ne plasiramo na EURO, moze fudbal u ovoj zemlji slobodno da se ugasi, jer na ovo takmicenje nece otici samo onaj ko bas ne zeli da ide. Ako ne mozemo u grupi biti treci i u eventualnom barazu izbaciti neke levate onda stvarno nema potrebe da mi praktikujemo ovaj sport vise.

            Jaci smo od Danaca na svim poljima, a oni su satro najveci konkurent nama i Portugalu. Jermenija ima ok tim, mogu biti nezgodni na domacem terenu kao i Albanija, ali ocekujem da sa pravim selektorom lagano dodjemo ako nista do drugog mesta. Koliko sam video, Gudelj nece za Bosnu igrati nego za nas, tako da cemo sa njim i Maticem imati bedem u veznom, da Drulovic ubaci Ljajica i da se bijemo sa Ronaldom i kompanijom za prvo mesto.

            Samo da Drulovic ostane selektor ili eventualno da dodje Djukic i ubedjen sam da cemo da se plasiramo direktno na EP.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • #66
              Originally posted by Brajkula View Post
              Portugal fulš repka, da sam birao repku iz prvog šešira na njih bih prstom pokazao, može to da se dobije u Beogradu uz naravno normalan rad u reprezentaciji a ne forsiranje nekih sedmih imena da se prodaju ili iskopaju naredni dobar ugovor, tipa Radovanović ili Alen Stevanović, Srđan Mijajlović, iš ludaci od ekipe. Dakle Portugalu u Beogradu može da se udari zauška, a tamo na X.

              Inače mišljenja sam da idemo na EP 100%, drugi u ovakvoj grupi moramo da budemo.
              Sile nema da dobijemo Portugal, 1:1 tacan rezultat evo sad da potpisem.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Nemoj Vado Gudelja kad te molim, može fosna a u prvih 11 nemoj sreće ti, pa bolji Fejsa od njega.

                Ja bih Krstičiću pružio priliku na DMC, sasvim solidan kod Pils lajta u Sampi, a i evo već dve godine je standardan tamo, stigao i 10-ku da okači. Eno i Medojević u Volfsburgu sve više igra, u Volfsburgu koji posle duže vremena konkuriše za mesto u LŠ. Gudelj poolu bek polu zadnji vezni, tehnički limitiran, ali ok u defanzivi, jak kao bik. Ma uvek pre igrači koji igraju u ligama 5-ice standardno i dobro u odnosu na ligu Holandije, liga zvana "ne igramo odbranu".

                Comment


                • #68
                  Sto se tice Holandija/Portugal price, jedno je sigurno:
                  od narandzastih bi izgubili 4:0 i 3:0, jer nam jednostavno ne leze nikako,
                  dok je Portugal sasvim druga matchup prica - 1:1 i 0:0 lagano, potpisujem.

                  Danci igraju u zavisnosti kako su spavali, s njima nikad nisi nacisto, a ako treba da se
                  pribojavamo jedne Jermenije onda to dosta govori o nama kao nekoj ozbiljnoj ekipi.

                  Nego da mi Francuze otresemo u prvom kolu, cisto da damo kvalifikacijama ton.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Mladen View Post
                    Ma da, Holandija svake godine napravi takav kiks, pa ćeš sad po tom jednom prvenstvu reći da je Portugal mnogo kvalitetnija reprezentacija od Holandija. Smešna ta Kristijano Ronaldo ekipa. Što kaže lazarevački brat, lagano mi to možemo da dobijemo u Beogradu sa normalnim slektorom i dobrom selekcijom igrača.
                    Meni jeste , tebi nije i to je to , jbg

                    Oni s onako neiskusnom odbranom i s forsiranjem jebenog Van der Vaarta ispred Sneijdera nece dobro proci ni u Brazilu , skoro sam siguran , ali eto nije daleko Brazil , vidjet cemo sve

                    Valjda ce Wesley bar poziv dobiti , jer u prvoj tesko da ce igrati pored kapitena ubjedljivo najgoreg tima Bundesa , i da ga ne dobije ne bih se iznenadio , ne bi bilo prvi put ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Brajkula View Post
                      Nemoj Vado Gudelja kad te molim, može fosna a u prvih 11 nemoj sreće ti, pa bolji Fejsa od njega.

                      Ja bih Krstičiću pružio priliku na DMC, sasvim solidan kod Pils lajta u Sampi, a i evo već dve godine je standardan tamo, stigao i 10-ku da okači. Eno i Medojević u Volfsburgu sve više igra, u Volfsburgu koji posle duže vremena konkuriše za mesto u LŠ. Gudelj poolu bek polu zadnji vezni, tehnički limitiran, ali ok u defanzivi, jak kao bik. Ma uvek pre igrači koji igraju u ligama 5-ice standardno i dobro u odnosu na ligu Holandije, liga zvana "ne igramo odbranu".
                      Ma nije on toliko los, igra ok za AZ, a pored Matica mozemo i drvo postaviti, on sve kupi u veznom redu. Meni se cini da mi kao samostalna drzava nikada nismo imali ovako zanimljiv/jak tim, sa ovoliko kvalitetnih igraca. Nase je da ne dozvolimo sebi da sami sebe izbacimo iz kvalifikacija, jer gledajuci nas igracki kadar, mozemo da se bijemo sa svima. Portugal nam odgovara i slazem se sa tobom, dobro je sto smo njih izvukli iz prvog sesira.

                      Ovo oko Jermenije, jebiga, ako njih ne mozemo da dobijemo onda stvarno nemamo sta da pricamo dalje. Prva tri kola ce reci koliko smo ozbiljna ekipa.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • #71
                        Pored Matica koji sve hapsi nam treba povuceni plej a ne Gudelj i slicni ali takvog nemamo nazalost, odavno.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by S-Nash View Post
                          Pored Matica koji sve hapsi nam treba povuceni plej a ne Gudelj i slicni ali takvog nemamo nazalost, odavno.
                          Ma nisam mislio da Gudelj mora igrati u prvoj, samo sam konstatovao da ce igrati za nas, pa sad nebitno da li je to prva postava ili klupa. Kakvi su igrali u kvalifikacijama, on je Tito.

                          Imamo dobar vezni red, neko bi rekao odlican, solidan napad, a o odbrani ne treba trositi reci. Treba nam normalan selektor i onda je i za ocekivati dobar rezultat.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by D-Wade View Post
                            Ma nije on toliko los, igra ok za AZ, a pored Matica mozemo i drvo postaviti, on sve kupi u veznom redu. Meni se cini da mi kao samostalna drzava nikada nismo imali ovako zanimljiv/jak tim, sa ovoliko kvalitetnih igraca. Nase je da ne dozvolimo sebi da sami sebe izbacimo iz kvalifikacija, jer gledajuci nas igracki kadar, mozemo da se bijemo sa svima. Portugal nam odgovara i slazem se sa tobom, dobro je sto smo njih izvukli iz prvog sesira.

                            Ovo oko Jermenije, jebiga, ako njih ne mozemo da dobijemo onda stvarno nemamo sta da pricamo dalje. Prva tri kola ce reci koliko smo ozbiljna ekipa.
                            Dobra stvar je i što je npr. taj Matić prekucao tu ligu Portugala, a tamo su i Fejsa, Marković, Filip i ekipa, to je negde taj fudbal u kome se oni odlično i snalaze. Drugo, Portugalci mi se nekako uvek muče kroz te kvalifikacije, ili baraž, ili jedva dođu do prvog mesta, isto tako ne tako retko i kiksnu u nekom od mečeva gde su apsolutni favoriti. Pa ovi Danci su ih mučili dal prošli ciklus ili pretprošli i da nemaju CR-a smeo bih da potpišem da ih dobijamo u Beogradu, jer bez njega postaju simpatična ekipa, ništa preko, u ostalom skoro smo i mi bili sa njima u grupi i ok smo igrali protiv, Stojke nas zaklao u Beogradu primio onaj kiks gol sa centra, a danas imamo jaču repku, jer su tu npr. wtf Igor Duljaj i dečaci, ako se ne varam. Imamo štopera u top3 ekipe PL, imamo dva beka na suprotnim bokovima isto tako u top3 ekipa, imamo DMC u top3 ekipa PL, imamo i dobra krila, jedan u lideru Portugalske lige, drugi u 2. ekipi Serije A, obojica bitni igrači u klubovima, AMC isto tako, plus dobili smo u odnosu na prethodni ciklus i Jojića koji je eto pojačanje jednom Dortmundu. Da se dakle nađe rešenje na klupi uz neku finu atmosfericu u svlačionici i ne bi trebalo da bude problema da se kvalifikujemo, pogotovo jer prve 2 repke idu direktno.

                            Comment


                            • #74
                              Da je Kuzmanovic normalan, ali nije, pa da igra pored Matica, ovako morace neki kostolomac. Ali nije to toliko vazno, koliko je vazno da napred igraju igraci koji trebaju, Tadic, Markec, Ljajic, i u napadu Mitar ili Filip(Djoredjevic razume se).

                              Sto se tice Holandije i Portugala, Portugal je ekipa koja se na prvenstvima pokaze kao ekipa, dok u kvalifikacijama obicno se zajebavaju, a Holandija suprotno, tako da je zakljucak da nam je bolje Portugal nego oni, mada meni je to isti djavo na kraju krajeva.
                              Holandija trenutno menja kadar, ali tu ima i dalje sjajnih fudbalera, samim tim je i Dale preterao sa onom konstatacijom, sto je i sam priznao. Ipak, meni su to ekipe na slicnom nivou.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #75
                                Nesto me muci, razmisljam, u nekih otprilike zadnjih 10 godina, koliko puta smo mi dobili neku jacu ekipu?

                                Jedino sto mi pada na pamet je Nemacka 2010e


                                U svakom slucaju, kod nas nikad ( barem otkad sam ja ziv ) nije nista bilo lagano, kako treba, ocekivano..itd. Vecina nasih bitnih pobeda, su neka velikomucenja, sve nesto priovo i prljavo, izgubis 3 litre znoja svaki put. Zadnje sto ja pamtim da smo dobili kao bitnu tekmu onako leprsavo timski da uzivas je protiv Rumuna 5:0

                                Imamo nekoliko fudbalera koji su ekstremno cenjeni i jedni od najboljih fudbalera na svetu u svojim pozicijama, ali to nama bukvalno nista ne znaci, imam osecaj da kada bismo Kristijana Ronalda dodirnuli srpskim pasosem da bi zaigrao pa bar jedno 10 puta slabije
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X