Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljiv duel u drugom kolu,Tal Goldengoren (96)-Laslo Djere (95)
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Niko ne prati zavrsni CH turnir, kakav blesav dan za nama. Prvo Gonzalesu treba 2:0 da overi prolaz i nakon dobijenog prvog seta protiv vec otpisanog i prezaljenog maurera uzima samo 2 gema do kraja meca. Potom Estrelja kojeg sam nakon ocajnog prvog meca vec bio precrtao tuce 2:0 Bolelija i ide sa prvog mesta u 1/2 finale. A u drugoj grupi Rola skoro zagarantovano prosao grupu, Svarci 2 puta na servisu za mec oduzima po prvi put servise Souzi i dobija Tb a kasnije i treci set i za kraj Clezar ritunski razbija Rolu 2:0 i salje sebe dalje a Slovenca na odmor

      Comment


      • Originally posted by Monfa View Post
        Niko ne prati zavrsni CH turnir, kakav blesav dan za nama. Prvo Gonzalesu treba 2:0 da overi prolaz i nakon dobijenog prvog seta protiv vec otpisanog i prezaljenog maurera uzima samo 2 gema do kraja meca. Potom Estrelja kojeg sam nakon ocajnog prvog meca vec bio precrtao tuce 2:0 Bolelija i ide sa prvog mesta u 1/2 finale. A u drugoj grupi Rola skoro zagarantovano prosao grupu, Svarci 2 puta na servisu za mec oduzima po prvi put servise Souzi i dobija Tb a kasnije i treci set i za kraj Clezar ritunski razbija Rolu 2:0 i salje sebe dalje a Slovenca na odmor
        Gledam ja, ali posle Mirke i Stana ovde ne vredi pisati ni o cemu drugom.. ispadas cudan

        Volo bih finale Boleli vs Svarcman ali gledacemo ih sutra uvece u 1/2, ovo drugo mi i nije preterano zanimljivo, iako je lepo sto je Slezar opravdao WC. Nemam pojma sta se Maksimu desilo, drvoseca je bukvalno pustio ruku i unistio ga u preostala dva seta. Boleliju je bio preko potreban jedan kraci mec posle onog sjajnog maratona juce, a realno ovde i nije mnogo vazno ko ce sa kim igrati


        Mene je ova Andrija ostavila bez teksta, podloga je toliko brza da loptica bukvalno leti. Dva izuzetno zanimljiva meca danas u kom su vidjena po dva taj brejka (u oba odlucujuci) koji su morali trajati duze zbog prostog broja poena, ali su zato Berankis i Mertl odigrali 23 gema za 106 minuta, uz 17 aseva Ceha, a Basilasvili je za samo 50 minuta slavio 7-5 6-0 protiv Licardija.. Gruzijac kao i vecina Sovjeta igra veoma atraktivan tenis
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Ja ih pratim ali samo na rezultate preko mobilnog, jer nisam mogao da ih gledam preko streamove, zauzet sam. Diego je preziveo pravi kosmar danas, do 5-4 u drugom setu nije imao niti jednu brejk loptu i onda kada je Sousa servirao za mec na 5-4 imao 40-15 a Schwartzman vezao 4 poena za redom i napravio brejk. Nakon toga ponovo Sousa pravi brejk i servira za mec, imao 30-15 ali je Schwartzman opet vratio brejk i nakon toga je pocistio Sousa sa terena.

          Rola ne znam kako je izgubio od Klezara kad je 150 klase iznad njega ali ok, on si zna.
          OVAKO

          Comment


          • Estrella do kraja

            Comment


            • Laslo Djere u polufinalu fjucersa,naredni protivnik Petros Chrysochos (96).Dobra prilika za obojicu da osvoje koji poen,nadam se da Laslo moze u 300 na kraju godine...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Estrella do kraja
                Gde ce on pre Schwartzmana? Diego do titule, jer razbija ove sezone.
                OVAKO

                Comment


                • Basilasvili je odigrao jedan neverovatan mec, mozda i najbolji u karijeri do sada. Izgubio je 3 poena na svoj servis, i u tim gemovima razmene skoro da nisu ni postojale. Mec je zavrsio sa 4 vezana brejka, uz ritern viner na mec loptu koji se jedva video. Kada nije imao servis viner ispaljivao je vinere osnovnim udarcima koji su sigurno isli preko 150 km/h, sa oba krila. Duzina razmena u njegovim servis gemovima :

                  I set :

                  1) 2-6-1-2
                  2) 2-4-2-2
                  3) 2-2-3-3
                  4) 1-7-7-2
                  5) 3-1-2-1-2
                  6) 3-2-1-4

                  67 udaraca u 25 poena, prosecno 2,68

                  II set :

                  1) 2-10-1-1-1
                  2) 3-2-3-2
                  3) 1-1-3-1-2

                  33 udarca u 14 poena, prosecno 2,35. U citavom mecu servirao je 39 puta i imao 26 neodbranjivih servisa
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.youtennis.tv/LiveTV?channel=10

                    Dobar Djere za sada,procenat prvog servisa kriminalan....
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • svarcman u finalu po meni zasluzio je to ovom sezonom, bollei bio bolji do 5-4 i tu se raspao, nekako se drzao u drugom setu ali diego se dosta bolje kretao.

                      zna li neko kolika je pauza izmedju biranja ko ce prvi servirati i pocetka meca
                      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                      Comment


                      • Uh kakav mec, sta ovo sad bi, kako spasi Clzear mec loptu
                        Genius, outrageous, the best ever! RF!

                        Comment


                        • Kakav TB igraju Estrella i Clezar...meč godine

                          Comment


                          • Cist as
                            Genius, outrageous, the best ever! RF!

                            Comment


                            • hrabro srce, sam protiv svih

                              čist as, nema šta...kako samo nije imao sreće na onu meč loptu...pa BH je išao u aut i spusti mu se u polje

                              Comment


                              • Clezar rutinski do nove mec lopte, dva odlicna Fh

                                Estrella jos hladniji, as
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X