Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by shminka View Post
    Dugo ti je trebalo da prestaneš mislti da je mašina
    Izvinit ces shminka ,ja ni u jednom trenutku nisam pomislio da ce bit masina Bilo mi je drago zbog njega sto je uzeo pare na AO a sto je ono bio splet okolnosti, jebiga

    Comment


    • #17
      A ja nisam valjao kad sam pričao da ne može sa Dodigom

      samim tim što si mislio da može sa Dodigom si mislio i da je mašina

      Comment


      • #18
        Ne sjecam se tacno sta sam pricao ali sigurno nisam govorio da ce dobiti Dodiga i slicno.

        Previse se koncentrises na moje misljenje o Dzumpari, bolje bi bilo da mu kazes da ima tehnicku gresku pri serviranju, ko sto rece Mats. Posto sumnjam da mu je Nefrid to mogao da ukaze
        Last edited by DinoFC; 11-02-14, 12:38.

        Comment


        • #19
          Pošto li je kafa u Sarajevu kad je shminka i FC tuku do over doze
          sigpic

          Comment


          • #20
            Skupa, zato je i pijemo na forumu

            Comment


            • #21
              Tanka je ta virtuelna, moraćete jedared probati pecarošku kajmaklijku
              sigpic

              Comment


              • #22
                Ocekivan poraz.Kao sto neko na Klixu rece "tresla se gora rodio se Dzumhur".Moje misljenje je da je trebao ici u J. Ameriku,pokusat napravit nesto na sljaci,dvorana nije za njega.

                Comment


                • #23
                  Na klixu se baš može dosta toga pametnoga pročitati, saznati i naučiti

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by shminka View Post
                    Na klixu se baš može dosta toga pametnoga pročitati, saznati i naučiti
                    Zarovio sam se par puta na forum, mislim da moze

                    Comment


                    • #25
                      Nije mjesto okupljanja intelektualaca kao Index ali se nadje po neki pametan komentar

                      Comment


                      • #26
                        Ovaj koji si ti našao svakako nije pametan

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Damir View Post
                          Nije mjesto okupljanja intelektualaca kao Index ali se nadje po neki pametan komentar
                          Ma na indexu sve sami bolesnici, a na klixu ima zanimljivi tema

                          Comment


                          • #28
                            Bozoljac u finalu challengera u Indiji iako je prvi set izgubio 6-0. Finale protiv Donskoy-a

                            Comment


                            • #29
                              kakva 2 poena Browna



                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #30
                                Ilija uzeo titulu u Indiji u finalu pobedio Donskoy-a 6-1 6-1

                                Comment

                                Working...
                                X