Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Alpsko skijanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ZOI 2014: Alpsko skijanje

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

  • #2
    Bodi Miler najbrži na treningu spusta u Sočiju

    Američki veteran Bodi Miler, na svojim petim Olimpijskim igrama, najbrže je spustio "Rosa Khutor" stazu, za dva minuta i 7.75 sekundi.

    "Moje samopuozdanje mi nikada ne pravi problem. Nažalost, danas se ne dele medalje, bio bih nervozan da je tako. Divno je izaći na stazu, skijati jako, skijati dobro prvu vožnju", rekao je 36-godišnji Miler koji je u karijeri osvojio pet olimpijskih medalja.

    Miler priželjkuje da postane najstariji alpski skijaš koji se okitio zlatnom medaljom.

    Švajcarac Patrik King je postavio drugo vreme, 0.03 sekunde sporije, a Austrijanac Matias Majer je bio treći sa zaostatkom od 0.17 sekundi.

    Norvežanin Aksel Lund Svindal, olimpijski šampion u superveleslalomu i osvajač srebra u spustu u Vankuveru 2010, postavio je osmo vreme na treningu.

    "Bila je to loša vožnja, da budem iskren. Voleo bih da sam bio brži, ali imam neke bitne stvari koje moram da promenim, tako da nisam zabrinut", rekao je Svindal koji je 1.2 sekunde bio sporiji od Milera

    Spust u nedelju otvara program alpskih disciplina na Olimpijskim igrama u Sočiju.

    http://tv.sb.eurosport.com/alpsko-sk...o4124417.shtml
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #3
      BODIIIIII MILERRRRRR OOOOOOOOOOOOO!!!!!
      sigpic

      Comment


      • #4
        Objašnjavaju matorci, kao i u tenisu

        Comment


        • #5
          Bogami, bilo gadnih padaova danas...

          Miler u pravu, pogibeljna staza?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #6
            Originally posted by miloolja View Post
            Bogami, bilo gadnih padaova danas...

            Miler u pravu, pogibeljna staza?
            Gledah danas skraćeni snimak na sajtu što apa postavio. Baš bilo par dobrih padova, nadam se da će sve proći u najboljem redu.

            Comment


            • #7
              Krece spust
              sigpic

              Comment


              • #8
                Kakvo razočarenje za matorog.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #9
                  Kako je Majer fantastično odvezao drugi deo staze, mislim kao niko.
                  Čak i Italijanu onih -50 i nešto sekundi u prvom delu nije bilo dovoljno na kraju, "tek" drugi.
                  Svaka čast!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #10
                    Cestitke Majeru, mada sam mozda ipak vise voleo da vidim Inerhofera na pobednickom postolju

                    Miler razocarenje ali i Svindal
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Naš predstavnik zakasnio haman 10 sekundi, a po planinama se ovi što treniraju furaju kao da su izmislili skijanje

                      Comment


                      • #12
                        Majer je po meni imao skoro pa optimalne uslove, uz to dosta njih je najvise gubilo vreme izmedju drugog i treceg meranja vremena, a i uhvatio je najbolje poslednju krivinu, pa je malo skrenuo van ''putanje''.Ja iskreno nisam ocekivao da ce Svindal i Miler da osvoje u spustu zlato, jer to nisu uspevali ni na prethodnim Olimpijadama.Italijan me je iznenadio, njegova reakcija cak i ako je zauzeo drugo mesto govori koliko je bio prezadovoljan time.Mada bas je i najvise izgubio vremena na mestima koje sam naveo.Uz to je na nekim delovima staze bas bilo neravno.

                        Comment


                        • #13
                          Velika sampionka Marija Hefl Ris Jednostavno ova devojka je stvorena za ova velika takmicenja

                          Srebro odlazi za veteranku Hosp, a do bronze dolazi Dzulija Mankuzo koja je izdominirala spust i imala lepu prednost, ali slalom ipak nije bio dovoljan za najsjajnije odlicje. Tina Maze na kraju 4. sa 10 stotinki zaostatka za Mankuzo
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Prava steta za Tinu.. Kako je krenula Mankuzo, mislio sam da ce ostati bez medalje, ali ipak je prednost koju je imala bila dovoljna.. Bravo za Hefl Ris



                            Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                            Comment


                            • #15
                              Steta za Maze, navijao sam za nju da osvoji barem bronzu, Amerikanka je mogla da napravi jos koju gresku kad je vec izgubila vise od sekunde prednosti i mislio sam da ce da odustane kao i njene koleginice pre nje ali je ipak izdrzala do kraja..Dosta njih koje su bile dobre u spustu, bile su lose u slalomu.Sem Hospove koja je malo zaostajala za Risovom u spustu, ostale su imale zaostatak veci od sekunde.

                              Comment

                              Working...
                              X