Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Alpsko skijanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    I dobro je rekao komentator. Kako god okreneš on nađe načina da uzme srebro. 7 desetinki prednosti mu je bilo malo, sve je prokockao već u prvom dijelu Danas je morao biti prvi, odvozio spust kakav dugo nije, debelo ispred glavnih konkurenata, i onda te neki anonimus ubije na tvojoj stazi za cijelu sekundu Vidjelo se da je razočaran, imao je veliki zicer na kraju svoje olimpijske karijere.

    Comment


    • #32
      sta mislite ko ce uzeti zlato kod zena u Super G

      Comment


      • #33
        Ovo je bas bila zeznuta staza, dosta vise odustajanja ima u zenskoj nego u muskoj konkurenciji bez obzira koja je disciplina.Risova je bila bolja od pobednice Feninger na prva 2 merenja vremena, ali kljucnu razliku je izgubila kod kljucnog zavoja jer nije dobro ustopala skije i usla je prebrzo sto je na kraju kostalo zlata.Mada i posle toga ima jos jedan uzak deo gde sa malo vecom brzinom se promasuje kapija bez problema.Taj poslednji deo mi je katastrofalan,a tu su bas najvise odustajale skijasice ili su dosta gubile vremena.Od prvih sedam koje su nastupile, samo je jedna zavrsila.

        Comment


        • #34
          Bode Miler ce na kraju da deli bronzanu medalju, ponovo ga je kostao poslednji deo boljeg plasmana jer ga je tu umor sustigao, mada ko bi rekao da ce da se dese dva iznenadjenja.Amerikanac Vajbreht i Norvezanin Jansrud su premasili ocekivanja nacije, kao i njihove zemljake od kojih se ocekivalo da budu gde su oni sada.Ako nista drugo, drago mi je sto Bode dolazi do medalje i sto je ponovo je neki autsajder iskocio, vredelo je buditi se pre sedam sati.

          Comment


          • #35
            Svindal se povukao sa ZOI

            Comment


            • #36
              sutra kod zena veleslalom ? vase procene za medalje
              Last edited by najob; 18-02-14, 02:22.

              Comment


              • #37
                Sutra je veleslalom! Bice zanimljivo, ima dosta kandidata za zlato... A uvek je tu i neko moguce iznenadjenje. Verovatno cu navijati za Tinu Maze...

                Comment


                • #38
                  Zamalo Tina da ispusti zlato, izmedju drugog i treceg merenja vremena je izgubila pola sekundi, a delovalo je da ce da odveze to bez problema.Poslednja deonica je donela napetost i neizvesnost, gde je na kraju za 7 stotinki Maze bila brza od Ane Feninger.Spasilo je to sto je imala dovoljno veliku prednost u prvoj voznji.

                  Nasa Nevena Ignjatovic pored svih odustajanja njenih koleginica dogurala do 28 mesta sto ce vrlo verovatno da bude najbolji plasman nasih takmicara na ovoj Olimpijadi.Treba biti zadovoljan sa time sto je zavrsila trku, a pre svega sto je usla medju prvih 30 u prvoj voznji.Ja se tome nisam nadao svakako.

                  Comment


                  • #39
                    Ligeti, jedan jedini

                    Baš je razočarao Hiršer

                    Comment


                    • #40
                      Krug favorita za zlatnu medalju je suzen, mislim da ce Amerikanku jedino moci da ugrozi Risova.Unutar jedne sekunde je i Tina Maze, ali neka bude zadovoljna sa bilo kojom medaljom.

                      Comment


                      • #41
                        Ide Tina po srebro.A ova Amerikanka ce uzeti sigurno velika je razlika 49 desetinki.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • #42
                          Upsss. ja pisala u Opštoj temi.. i zaboravila da sam ovu otvorila , a to je sve iz razočarenja što Nevena nije završila trku.

                          Odlična Amerikanka.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #43
                            Prenosi li RTS drugu trku ?

                            EDIT: Nikog da odg ?

                            Dobro je , ipak prenose.
                            Last edited by Lord Aleksoni; 21-02-14, 17:35.

                            Comment


                            • #44
                              Odlična Katrin Zettel A sada ide M. Schild

                              Neverovatna Austrijanka. Imala je malo problema ali se vratila i trenutno vodi.

                              Tina Maze ostala bez medalje
                              Last edited by Lord Aleksoni; 21-02-14, 18:04.

                              Comment


                              • #45
                                Ništa od zlata za Marliz Šild. Mikaela Šifrin zahvaljujući prvoj vožnji došla do zlata, u drugoj je bila malo slabija ali ipak došla do zlata.

                                1. Šifrin

                                2. Šild

                                3. Cetel

                                Comment

                                Working...
                                X