Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Alpsko skijanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tinaaaa, ih za +0.10 joj izmakla medalja
    Marija je bila fantastična.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #17
      Bravo Tinaaaaa Konacno zlato na OI za nju Podelice ga sa Gisin, a bronzu uzima Lara Gut
      sigpic

      Comment


      • #18
        Bravo Tina, bas mi je drago!!!
        sigpic

        Comment


        • #19
          Bas mi je drago zbog Tine, nju sam jos od kombinacija najvise favorizovao gde je na kraju ostala bez medalje.Steta samo sto je malo desna skija u poslednjem sektoru otisla van njene kotrole inace ne bi ona delila prvo mesto.Verovatno je bila malo brza(hiljadatinka ili tako nesto) kad su je stavili ispred nje.Feninger je mogla da ugrozi Tinu, ali je nakon prvog merenja vremena izgubila kontrolu i morala je da odustane.Imala je prvo najbrze vreme.

          Comment


          • #20
            Kada vec nije bilo male Tine Vajrater, navijao sam za Tinu Maze! Bio je red da konacno osvoji i zlato na OI. Drago mi je da je uspela. A i ovo je interesantno sto su dve devojke uzele zlatnu medalju. Mada glupo mi je da u ovakvim slucajevima nema srebra. Mislim da je trebalo da budu cetiri devojke na podijumu!

            Comment


            • #21
              Hvala bogu da joj se vratilo posle za dlaku izgubljene medalje u prošloj disciplini. Izmakla joj je bronza a sada je uzela zlato, bravo Tina

              Comment


              • #22
                O Tinče bravo! Kako mi je drago zbog nje... kasnije ću da odgledam snimak.
                Moram ovom prilikom još jednm da se zahvalim Api, jer tolike privilegije imamo ovde da nismo ni svesni. Gledaš kad hoćeš, šta hoćeš i koliko puta hoćeš....
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by miloolja View Post
                  ...kad hoćeš, šta hoćeš i koliko puta hoćeš....
                  Ih, sta ti je mladost.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • #24
                    Kostelić ima veliku šansu da osvoji zlatnu medalju. S obzirom da Gips postavlja stazu biće iznenađenje ako je ne osvoji. Može mu izmaknuti jedino ako mu shminka bude davao upute

                    Comment


                    • #25
                      U koliko je slalom?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #26
                        12:30

                        Comment


                        • #27
                          Milera je mnogo kostalo jedno izletanje, jer je tu izgubio brzinu a i zaostatak se povecao na preko jedne sekunde a do tada je imao minimalan zaostatak za vodecim.
                          Po meni jedino ko moze sada da ugrozi Kostelica je Svindal.Smesi se Hrvatu medalja kako god da okrenes, zbog toga sto je konkurencija iza njega.

                          Comment


                          • #28
                            Vileta vodi...
                            Last edited by wanderer; 14-02-14, 13:14.

                            Comment


                            • #29
                              Kao sto sam i ocekivao Kostelic je osvojio medalju, mada retko ko se nadao da ce Vileta da iskoci i da osvoji zlato.Kostelic je mogao da ga ugrozi, ali je u poslednjem delu malo rizikovao tj isao je na sigurno.Inerhofer dosao do jos jedne medalje, sada je dosao do bronze a na spustu je osvojio srebro.

                              Ja ne mogu da verujem da je njihov komentator odvalio sledece:''Ovo vise nije Ivica, ovo je Srebrenko Kostelic''.

                              Comment


                              • #30
                                Ipak su svi očekivali Zlatka.

                                Prvi je u istoriji ZOI koji je tri puta zaredom osvojio srebro u istoj disciplini?
                                Last edited by miloolja; 14-02-14, 14:44.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X