Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: STREAM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Iam li još neko problem? Proćiće mi klizanje
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #47
      Originally posted by miloolja View Post

      Neviđena sramota da ne mogu ZOI da se isprate na TVu kako dolikuje, koje se održavaju svake četvrte godine, a još plaćamo razne pretplate i usluge operatera.
      Nista bolji nije ni HRT, samo prenose jedan mec vise hokeja, a kao i nasi imaju problem sa programskom semom( u odredjenom periodu i vise zato sto se ta emisija ili sta vec mora pustati).Nasi uglavnom kada nisu prenosili to je bilo zbog drugih sportskih dogadjaja.I oni su uskraceni kao i mi za neke stvari.A realno zasluzujemo samo malo bolju ponudu, nasima fali nordijska kombinacija, posebna emisija za Soci koju imaju Hrvati kao i da se neka glavne discipline malo bolje isprate.Realno ne trebaju nam ti ''manji'' sportovi gde se otprilike zna ko ce da slavi.Oni znaju kakva je bila gledanost nekih dogadjaja u Vankuveru posto cujem da se tada vise prenosilo i u skladu sa finansijama gledali da izaberu najbolju mogucu kombinaciju.Ja kada budem gledao sledece ZOI sigurno cu da pratim alpsko skijanje, hokej, bob, bijatlon, nordijsku kombinaciju i ski-skokove, a to je manje-vise sto sada prenosi RTS.Umetnicko klizanje ne pratim, tako da ne znam koliko se to sada prenosi.Ako je to slabo, definitivno zbog zenske publike treba vise da se prenosi.
      Last edited by Ricma; 13-02-14, 17:45.

      Comment


      • #48
        Originally posted by miloolja View Post
        A zašto meni ne radi ni jedan? Sve sam uradila, sve i restartovala i očistila i sve i ne radi... sa Englezima nisam imala problema iz prve sam uključila...
        Ostavi samo jedan header da bude zelen (ZDF ili NOS).

        Radi sve.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • #49
          Ma moja kritika se odnosila i na Hrvate i na kraju na sve programe... ej Olimpijske igre! Nemamo prilike mnoge sportove da gledamo, pa ni upoznamo. Gde klinci da ih vide?
          Siromašan i ekstra nekvalitetan program.

          Originally posted by apacrow View Post
          Ostavi samo jedan header da bude zelen (ZDF ili NOS).

          Radi sve.
          Pa samo jedan ostavim taj koji hoću da uključim u tom trenutku. Neće.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #50


            Nesto je do tebe. Probaj sve ponovo. Valjda ce ti proraditi.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • #51
              ZOI I LOI ne mogu da se porede,pa zbog toga ne prenose redovno,ajde realno,sta bi pre gledali ljudi,plivanje ili bob?

              Comment


              • #52
                olja, ocisti CCleanerom, pa pokusaj opet.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • #53
                  Ma očistila, restartovala, sve uradila.. neće...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #54
                    Okej, pre nego sto krene pljuvanje po RTS (HRT), koje je uglavnom opravdano, trebali bi znamo par stvari.

                    Po prvi put u istoriji, IOC (Medjunarodni Olimpijski Komitet) je odbio evrovizijsku ponudu za prenose ZOI i OI, tako da su javni servisi bili prepusteni sami sebi da u direktnim razgovorima sa IOC dogovore uslove za prenose.

                    In Europe, for the first time, the IOC rejected the offer from EBU to broadcast the 2014 & 2016 Olympics, so individual networks in Europe must contract for television rights.
                    Ranije, ti dobijes komplet feed-ova u paketu sa svih borilista, i onda odlucujes sta ces emitovati, bilo da je bob ili hokej.

                    Dakle, ne samo da su javni servisi svake drzave iz Evrope po prvi put morali pregovarati pojedinacno, vec su i za druge stvari (smestaj, ukljucenja sa lica mesta) bile iskljucivo zaduzene televizije pojedinacno. Sto je totalni apsurd. Mislim, jako tesko bilo koji javni servis sem par najjacih moze odgovoriti takvom izazovu.

                    Veliki su naravno odgovorili veoma brzo, pa su tako najjaci javni servisi u Evropi i obezbedili najvise prenosa. U pojedinim drzavama poput Danske, javni servis je podelio troskove sa privatnom TV kucom, pa je tako vecina aktraktivnih sportova otisla u ruke privatne TV kuce, dok su oni manje popularni sportovi ostali na javnom servisu.

                    Druga stvar je sto su se prava za prenose sportova malim javnim servisima prodavala pojedinacno. I da su pojedini paketi bili ekstremno skupi, neki cak kazu da je u pitanju i 100% poskupljenje u odnosu na igre u Vankuveru. Isto tako, nije bilo omoguceno regionalno pokrivanje, da recimo RTS/HRT/BHTV podele troskove. Zbog onemogucenosti regionalnog pokrivanja, izvisio je i panevropski sportski program EuroSport.

                    Treba napomenuti da recimo HRT ima nekih 10 puta veci budzet u odnosu na RTS, a da su troski otkupljivanja prenosa bili isti.

                    Dakle, slicna stvar nas ocekuje i za OI 2016, jer EBU takodje nije dobila prava prenosa, i svaki evropski javni servis je ostao sam da pregovara sa IOC.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Vule_89 View Post
                      ZOI I LOI ne mogu da se porede,pa zbog toga ne prenose redovno,ajde realno,sta bi pre gledali ljudi,plivanje ili bob?
                      A gde to imaš sada da biraš između plivanja i boba?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #56
                        Obrisala sam i sve iz početka postavila i hoće sve!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #57
                          Pa hocu da kazem,da je Rts verovatno gledao pre svega koje ce sportove da pustaju,zbog gledanosti,verujem da ce vise pokazivati hokej

                          Comment


                          • #58
                            Olja koji ti radi, Englezi ili NOS?

                            edit: sad sam videla, znaci samo NOS...
                            Last edited by Shardonnay; 13-02-14, 18:42.
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Vule_89 View Post
                              Pa hocu da kazem,da je Rts verovatno gledao pre svega koje ce sportove da pustaju,zbog gledanosti,verujem da ce vise pokazivati hokej
                              Znam ja šta si ti hteo da kažeš, ali je rezon nelogičan... kako znaš da ljudi ne bi gledali kada bi imali priliku?
                              Kako na kraju neko i da zavoli neki sport kada nema gde čak ni jednom u 4 godine da gleda određen sport?
                              Razumem da nismo skandinavska zemlja, ali preterano je.. mada je Apa dao objašnjenje... koje mene kao krajnjeg korisnika ne zadovoljava.


                              Šardo radi i ZDF i NOS. Englezi ne rade od sinoć.
                              Last edited by miloolja; 13-02-14, 18:56.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #60
                                Šardo radi i ARD na istom headeru kao i ZDF

                                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1182563

                                ARD mi je brži.
                                Last edited by miloolja; 13-02-14, 18:51.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X