Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Ski-skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Kasai nastavlja da razvaljuje.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • #92
      Noriaki Kasai i dalje pokazuje da nije za staro gvožđe. Kamil Štoh malo slabije odradio dvoj skok, 130m .. Peter Prevc odličan, 133.5 m

      Slovenci sa šestog se popeli na treće mesto posle skoka Prevca.

      Comment


      • #93
        Nemci najbolji u prvoj rundi, posle njih Austrija i Japan. U finale još prošli Poljska, Slovenija, Norveška, Česka i Finska

        Comment


        • #94
          Marinus Kraus Kako ovaj dečko nema tremu

          Konačno Morgi skače kako treba

          Austrija drži prvu poziciju, imaju 0.3 poena prednosti nad Nemačkom. Ostala još dva skakača da skaču.
          Last edited by Lord Aleksoni; 17-02-14, 19:49.

          Comment


          • #95
            Nemačka i Austrija vodiće veliku borbu za zlato, odnosno Severin Fronjd i Gregor Šlirencauer ..

            Odličan Jane Ahonen za kraj, 132m

            Prevc izdomirao sad, 136m
            Last edited by Lord Aleksoni; 17-02-14, 19:59.

            Comment


            • #96
              Nemci olimpijski šampioni. Severin Fronjd skočio metar manje od Gregora ali ipak je bilo dovoljno za titulu. Za Nemce još skakali Andreas WANK, Marinus KRAUS i Andreas WELLINGER.

              Austrija srebro, Japanci bronza.

              Comment


              • #97
                Za mene su Nemci malo iznenadjenje, ocekivao sam na podijumu da ce se naci Slovenci(koji su malo podbacili) ili Poljaci(mada i njima je dovoljno dvostruko zlato Stoha).Nemci su ove godine bili bas slabi, i na Skakaonicama i na OI.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Maric91 View Post
                  Za mene su Nemci malo iznenadjenje, ocekivao sam na podijumu da ce se naci Slovenci(koji su malo podbacili) ili Poljaci(mada i njima je dovoljno dvostruko zlato Stoha).Nemci su ove godine bili bas slabi, i na Skakaonicama i na OI.
                  Poljaci nisu ni imali ekipu za zlato ili srebro, bronza u najboljem slučaju i to da je Stoch skakao kao u posljednjoj seriji. Slovenci su već bili u užem krugu favorita za neku od medalja, možda čak i za zlato, jer zaista imaju odličnu ekipu, gdje sva 4 mogu ostvariti najduži skok, ali isto tako podbaciti kao jučer. Nijemci standardno dobri u ekipnom takmičenju, oni su uvijek među favoritima kada je u pitanju ova disciplina, mada istini za volju ni ja nisam očekivao da se ponovo okite zlatom. Međutim uvijek dobro skaču u ekipnom takmičenju, kako da su se specijalizovali sa ovo takmičenje i Freund sinoć pod svim pritiskom skače 131 metar. Austrijance ne treba komentarisati, oni se sa onakvom ekipom jednostavno moraju boriti za zlato. A treba istaći i da su podbacili u pojedinačnim takmičenjima, bez ijedne medalje, dok su npr. Slovenci uzeli 2, Poljaci isto 2 i to 2 zlata, a znamo koliko manje ulažu i koliko se manja pažnja posvećuje ovom sportu u Sloveniji/Poljskoj u odnosu na Austriju. I da dodam kakva je legenda Kasai, pa čovjek sa 41 godinu objašnjava neke stvari, dok recimo jedan od najvećih svih vremena - Ahonen, kako stari sve je gori, praktički nije imao dobar nastup u posljednjih nekoliko godina, ali Japanac sve bolji i bolji. Mnogo mi je žao što nije uzeo zlato, pogotovo što je bilo onako tijesno i zbog njegovog "kiselog" osmijeha na kraju. Strašna harizma, veličina, kada sa 41 godinu izjavi da bi volio skakati i na narednoj Olimpijadi.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • #99
                    Bilo je jasno da Slovenci ne mogu do medalje cim se Robi Kranjec povrijedio (jos na prvom treningu na OI), citave igre je skakao jednom nogom.
                    Tepes mora imati bas svoj dan da bi dobro skocio, a to se juce nije desilo tako da je 5. mjesto sasvim ocekivan rezultat.

                    Comment


                    • Austrijancima je trebao dobar skok Gregora i Morgija. Nije to mlađani(dobro, nije sad više tako mlad ) Gregor odradio kako treba a Morgi se polako vraća od one povrede što je imao, glava valjda beše. Na kraju je uspeo da skoči najbolje do sad ali ipak nije bil odovoljno.

                      Dok Nemci odlični bili, mladi Kraus se očekivalo da ima tremu ali naprotiv bio je odličan i možda i zahvaljujući njegovim skokovima su uzeli zlato.

                      Comment


                      • Zlatni Nemci

                        Comment

                        Working...
                        X